S

Yüzbaşı
15 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
2 yıl
Huawei SMS uygulamasını devre dışı bırakma
Merhaba arkadaşlar. Emui 9.1- P Smart 2018 kullanıyorum. Hem açık kaynak kodlu olmasından hem karanlık temadan hem de zamanlayıcı özelliğinden dolayı QKSMS kullanmaya karar verdim. Uygulamayı çok da sevdim. Ancak varsayılan sms uygulaması yapmama rağmen huawei'nin varsayılan sms uygulaması devre dışı bırakılamıyor. Tüm izinleri kaldırdım ama arka plan, dolaşım verisini ayarlama butonu pasif durumda. Bu yüzden arka planda çalışıyor. Gıcık oldum. Rcs için bir şekilde ayarladım şimdilik arka planda çalışmıyor o. Bu konuda çözüm nedir? Rootsuz yapabilir miyiz?
S
3 yıl
İşyerlerinin sürekli araması
Merhaba arkadaşlar. Dünden beri ciddi bir sorunla yüzleşiyorum. Dün öğleden sonra bir anda 0212li bir numara aradı. Ben de iş başvurusu yaptığım bir yer mi diye düşünürken inşaat firması reklamı çıktı. Kapattım anında 0850li numara. Bu şekilde bugüne kadar süreç devam etti, ediyor. İnşaat firması, gayrimenkul, anaokulu. Ne ararsan aradı bazılarını açtım derdimi anlattım. Ancak onlar da şunu diyor. Sistemimize geri dönüş talep etmişsiniz bu yüzden aradık, kusura bakmayın. 0212, 0224, 0850, 0542, 0541, 0532li numaralardan engellediğim sayı an itibariyle 38. Bunu kişisel birisi yapmış olamaz herhalde, firmalar mı bu şekilde yapıyor? Hayır, önceden de tek tük aranırdım ama dünden beri 38 engelleme ki engellediğim numaralar birkaç kez yine aramış engelleme bölümünden baktım. Bunun çözümü yok sanırım.
S
3 yıl
Huawei Mesajlaşma Uygulaması
Yılın ilk zamanlarında bir haber çıkmıştı Huawei, Google ile anlaşıp mesajlaşma uygulaması olarak android messages'i kullanmasıyla alakalı. Huawei P20'lerde sanırım uygulama varsayılan mesajlaşma uygulaması geldi. Merak ettiğim şey ileriki güncellemelerle bizdeki var olan mesajlaşma uygulaması kaldırılıp android messages gelir mi? Bu konuda bilgili arkadaş var mı?

Kaynak:https://www.androidcentral.com/huawei-joins-rcs-movement-using-android-messages-default-texting-app
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.