W

Yarbay
27 Kasım 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
76 üye
Görüntülenme (?)
264 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
W
3 hafta
FM Radyo anten değişimi.
Selamlar, teleskopik antenli bir radyonun daha iyi yayın çekmesi için ne yapılabilir. Basit bir cihaz değil fakat yeterli gelmiyor, daha uzun bir anten takılırsa çekimi artar mı?
W
6 ay
LG 34 Ultrawide - Beyazlık-Clouding vs... sorunu.
Selamlar arkadaşlar, bir arkadaştan lg 34um58 aldım. Fakat ekranda aşağıda görünen beyaz iz mevcut. Siyah ekranda kısmen belli, diğer renklerde çok çok az. Fotoda biraz biraz fazla gibi görünmüş ama çok rahatsız etmedi beni. Bunun giderilmesi veya kendi kendine geçmesi mümkün mü?

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
W
3 yıl
Alan adı transferi
Selamlar arkadaşlar, yeni açılan bir şirket için .com.tr uzantılı bir domain aldık. Domain IHS üstünde, onu Güzel.net.tr ye göndermek istiyorum çünkü hosting hesabım Güzel.net.tr üzerinde. Bu işlemi yönlendirme gibi bir işlemle mi yapacağım yoksa güzel.net'e başvuru mu yapacağım, bu konuları hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
W
4 yıl
Invıcta için kordon bakla
Selamlar arkadaşlar, elinde fazla bakla olan varsa, vermek, satmak isteyen olursa haberleşelim. Bir veya iki bakla yetecektir.

< Resime gitmek için tıklayın >
W
4 yıl
Ps4 Garanti - Fatura
Selamlar arkadaşlar, bir Ps4 almak üzereyim, cihazın garanti belgesi mevcut fakat faturası yok, garanti kapsamına girer mi?
W
4 yıl
NitroFlare yardım
Selamalr arkadaşlar, bir dosyam var, NitroFlare üyeliği olan biri yardım ederse çok sevinirim.
http://nitroflare.com/view/AB2557B0A13029B/Rene_Gruau.rar
W
5 yıl
Nvidia Efi Rom Flashin
Selamlar arkadaşlar, forumun derinliklerinde saklanan bana yardım edebilecek mac trolleri var biliyorum, Nvidia Gtx 550 ti için Efi Flashing mümkün mü acaba?
W
6 yıl
MAC OSX için uygun notebook'lar
Selamlar arkadaşlar

Mac OSX'i normal notebooklara kuran arkadaşlar buraya model, versiyon ve deneyimlerini eklerse tercih sorunu yaşayanlara yardımcı olur düşüncesindeyim, yardımlarınızı bekliyorum, bende böyle bir ikilemdeyim.
Acaba düşük bütçe/yüksek performans bir pc-mac 'mi yoksa 1500 civarı düşük bütçe/düşük performans safkan mac'mi?


Hackintosh -'leri

- Dual ekran kartlarında sorun çıkartabiliyor


Apple Macintosh -'leri

- Intel HD 4000 serisi grafik kartlarında düşük performans
W
7 yıl
CUDA vs OPEN GL?
Selamlar arkadaşlar, Premiere ve After Effects kullanında Open GL mi yoksa CUDA mı tavsiye edersiniz. Son çıkan pluginlerde OPEN GL desteği artmış görünüyor, pratikte kullanan ve yorumlayabilcek varmı?
W
7 yıl
Shutter istekleriniz için (ücretlidir)
Selamlar arkadaşlar, Shutterstockdan günlük 20ye yakın boşta imaj hakkım kalıyor, istekleriniz olursa karşılayabilirim. Fiyatlar nasıl bilmiyorum ama imaj başına 5 tl düşünüyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.