N

Teğmen
13 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
5 yıl
Yoklama Kaçağı - DGS Sınavı
Arkadaşlar merhaba;
Başıma gelen olay biraz ilginç bir olay. Ben 2 yıllık üniversite öğrencisiydim benim 60 gün zorunlu staj eğitimim vardı 30-30 olarak 2 farklı staj. Ben 1. Stajı yaptım 2. Stajı mezun olmamak için yapmadım ve bu şekilde duruyordu. Üniversitenin bu yıl aldığı kararla 60 günlük zorunlu staj 30 güne düşürüldü ve mezun oldum fakat mezuniyet tarihini diplomaya 2015 olarak yazmışlar. 2 hafta önce gbt sırasında yoklama kaçağı olduğumu öğrendim ve tecil işlemleri için askerlik şubesine gittim. Mezuniyet tarihim 2015 olduğu için tecil işlemini yapamadım. 21 Temmuz 2018de DGSye girdim üniversiteye kayıt yapabilir miyim? Sınav sonuçları geldikten sonra üniversiteye kayıt için askerlik durum belgesi isteniyor mu? Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
N
6 yıl
Samsung A7 2016 Hard Reset Atarken Dondu
Arkadaşlar telefona hard reset atacaktım telefona bu şekilde kaldı. Sd kart ve sim takılı değil.
Nasıl düzeltebilirim bunu
< Resime gitmek için tıklayın >
N
6 yıl
Nesine'de Kimleri Takip Ediyorsunuz?
Beyler nesinede hangi kupondaşları takip ediyorsunuz?
N
8 yıl
Genellikle Rap ve Techno müzik için kulaklık önerisi?
Arkadaşlar genellikle rap ve techno dinleyen biriyim sesi kaliteli veren basları güzel 50-100 tl aralığında güzel bi kulak içi kulaklık önerebilir misiniz?
N
9 yıl
Saçları hacimlendirmek?
Arkadaşlar saçlarım ince telli ve düz biçimde saçlarımı hacimlendirmek istiyorum 4-5 aydır elidor'un hacimlendirici şampuanını kullanıyorum gri kutusu olan ama çok yararını göremedim. Saçlarının hacimli, bakımlı görünmesini istiyorum kullandığınız ürün fln varsa önerebiliriz misiniz?
N
9 yıl
TFF Yabancı Kojtejyanı İçin Toplanıyor
Şimdi ntvsporda gördüm 29 Nisan Salı günü İstanbulda toplanacakmış.
N
9 yıl
İstanbul Avrupa Yakası Cildiye Öneri?
Arkadaşlar yakında 19 yaşıma gireceğim fakat sivilce problemim var bu durum canımı sıkmakta. Yağlı bir cildim var o yüzden siyah noktalar ve sivilceler eksik olmuyor. Zamanında cildiyeye gitmişliğim bikaç krem kullandım fakat yararını görmedim. Acaba önerebileceğiniz bir doktor var mı? Gaziosmanpaşada oturuyorum bu çevrede ya da anadolu yakasında varsa şimdiden teşekkür ederim.
N
9 yıl
Arkadaşlar bi gelin
Arkadaşlar şu klipteki botların markasını bilen var mı ya bi kız arkadaşım sordu da bilen olur umuduyla size koştum

Videoyu izlemek için tıklayınız
N
10 yıl
09.12.2012 Kuponum
345-Üst 1,60 (Palermo-Juventus)
348-Üst 1.75 (Torino-Milan)
358-TG4-6 2.10 (PSV-Twente)
376-KGVar 1.65 (Fenerbahçe-İ.B.B)
384-TG4-6 2.65 (İnter-Napoli)

Arkadaşlar kupon sizce nasıl? Çıkarılacak maç var mı? Eğer çıkarılacak maç varsa yerine maç önerirmisiniz
N
11 yıl
HTC Wildfire S Almalı mıyım? (Bütçe 800 TL)
Arkadaşlar bir süredir telefon almayı düşünüyorum ve HTC Wildfire S bana yakın geliyor. 800 TL'ye kadar bütçem var acaba Wildfire S Almalı mıyım? Kullananlar memnun mu, telefonun artıları eksileri nelerdir. Telefonu genelde mesajlaşmak için kullanıyorum ama internet falan'da girerim bu durumlarda şarj ne kadar süre gidiyor? Veya başka önerebileceğiniz telefon var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.