D

Binbaşı
08 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
542 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
5 yıl
HP 15ba010nt İlgili Sorun
arkadaşlar merhaba elimizde başlıkta belirttiğim cihaz var,cihazın özelliklerinde gpu olarak r7 m440 4gb yazıyor,fakat amd tarafından verilen sürücü kurduğumda m340 1gb olarak gözüküyor,sürücüyü aygıy yöneticisinden kurduğumda ise R8 M445DX 1gb oluyor,bir türlü çözüm bulamadım yardımlarınızı bekliyorum.
D
7 yıl
PREMİUM TANK İADE
arkadaşlar bugün 50 tl ye premium tank aldım,çeşitli sebeblerle tankı iade etmek ve paramı geri almak istiyorum,tankla hiç savaşmadım,iade için ne gibi işlemler yapmam lazım fikir ve yardımlarınızı bekliyorum.
D
7 yıl
O.C Sonrası Oyundan Atma
Merhaba arkadaşlar,q6600 işlemcim var bunu 3.0 ghz'de kullanıyorum sıcaklık değerlerinde,stabilite vs. her türlü testini yaptım,hiç bir sorun yok,yalnız gta 5 oyununda 10-15 dk içinde çalışmayı durdurdu diyerek oyundan atıyor,overclocku kaldırınca herhangi bir sıkıntı yok,başka oyunlarda'da sıkıntı çıkarmıyor,yardımlarınızı ve fikirleriniz bekliyorum.
D
7 yıl
GTX 950'mi GTX 760'mı
arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi,iki kart arasında hangisi tercih edilmeli ?
D
7 yıl
Gmail hesabım oyunlarda oturum açmıyor
Arkadaşlar merhaba, bu zamana kadar kullandığım hesabım gece erişime kapatıldı bende telefon no girerek yeniden aktive ettim fakat hiç bir şekilde oyunlarda oturum açamıyorum, herşeyi denedim,yardımlarınızı bekliyorum
D
7 yıl
Telefona Gelen İlginç Mesajlar
.
D
8 yıl
Galaxy s4 Batarya
Arkadaşlar bundan iki hafta önce telefonumun bataryasını garanti kapsamında degistirdiler iki haftadır gayet memnunum fakat bu iki gündür şarj su gibi gidiyor örneğin gece yatarken yüzde doksan şarjı var sabah kalktığımda telefon kapanmış oluyor, önerileriniz nelerdir ne yapmak gerek.
D
8 yıl
Galaxy A7 Vs S4
arkadaşlar iki telefonun işlemciside exynos,s4 bildiğimiz gibi 4+4 şeklinde,a7 ise sekiz çekirdekli fakat bazı kaynaklarda 4+4 olduğu söyleniyor,bu konuda aydınlatabilirseniz sevinirim,yani iki telefonun işlemcisi sistemi aynımı 4+4 müdür ?.
D
8 yıl
İnternet Sıkıntısı
Arkadaşlar elektrik kesiminden sonra edge ile internete bağlanabiliyorum elektrik gelmesine rağmen yine böyle sizdede aynı sıkıntı varmı ?
D
8 yıl
Youtube Kalite Ayarları
arkadaşlar youtube'da video izlerken sağ tarafda kalite ayarları bulunur 240 dan 1080p ye kadar genel olarak,bugünden itibiren hemen hemen bütün videolarda 360 ve 720p seçeneği var sadece,çözümü bilen varmı acaba ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.