F

Teğmen
17 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
70 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
15 yıl
SES KARTI SORUNU
MERHABALAR

BENİM SORUNUM ŞÖYLE ARKADAŞLAR.
ASUS P4B266-VMX ANAKARTTAKİ ONBOARD SES KARTINI XP TANIMIYOR. AD1981 AC 97, ASUS UN KENDİ SİTESİNDEN DRIVER İNDİRDİM, BAŞKA YERLERDEN DRIVER İNDİRDİM VE DENEDİM SONUÇ HEP AYNI. SÜRÜCÜLERİ BULUYOR AMA TAM SÜRÜCÜ KURULUMU BİTECEK İKEN SİSTEM KENDİNİ RESETLİYOR. ACABA BU DURUM NEDEN KAYNAKLANABİLİR?

ACABA RAM DEN OLABİLİRMİ, BU DURUM FORMAT ATTIKTAN SONRA VE RAM DEĞİŞTİRDİKTEN SONRA OLUŞTU

YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
F
15 yıl
DELL C610 LAPTOP BIOS ŞİFRESİ YARDIM !!!
ARKADAŞLAR

ELİMDEKİ DELL C610 MARKA LAPTOPA KARDEŞİM KARIŞTIRIRKEN YANLIŞLIKLA BİOSA ŞİFRE KOYMUŞ. 2.EL ALDIĞIMDAN DOLAYI ELİMDE FATURASI YOK VE DELL DEN DESTEK İSTEDİĞİM ZAMAN YARDIMCI OLMUYORLAR. BİOS ŞİFRESİNİ SIFIRLAYABİLİRMİYİZ VEYA BUNU YAPTIRABİLECEĞİM BİR YER VAR MIDIR.

SERVICE TAG : DFSCJ0J
EXPRESS SERVICE CODE: 292-527-767-71
YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM
F
15 yıl
PS2 50004 PROBLEMİ YARDIM !!!
ARKADAŞLAR ELİMDE 50004 MODEL PS2 VAR. HENÜZ 6 AYLIK, CHİP TAKILDIĞI İÇİN GARANTİ DIŞI KALDI. DÜZGÜN ÇALIŞIYORDU, AKŞAM DÜZGÜNCE KAPATTIM FAKAT SABAH ÇALIŞMADI. BAKILMASI İÇİN YAZICIOĞLUNDA BİR FİRMAYA VERDİM. BİOS CHIP HATASI VAR DEDİLER VE YAPAMAYACAKLARINI SÖYLEDİLER. GERÇEKTEN BU PROBLEM ONARILAMAZ MI? DAHA YEPYENİ MAKİNA, SIRF BU NEDENLE ÇÖPE ATILMASI YAZIK OLACAK. EĞER BANA YARDIM EDEBİLECEK VEYA BENİ KALİTELİ BİR TEKNİK SERVİS HİZMETİ VEREBİLECEK FİRMAYA YÖNLENDİREBİLECEK ARKADAŞLARDAN ACİL YARDIM DİLİYORUM.

MURAT YILMAZ
0535-5405336
muraty_tr@hotmail.com
F
15 yıl
HDD DE SMART DİSK HATASI !!!!
MERHABA ARKADAŞLAR

HARDDİSKİM AÇILIŞTA SMART HATASI VERİYOR, VE WINDOWSTA ÇALIŞIRKEN FAZLA YÜKLENDİĞİMDE MAKİNA RESETLİYOR. PARTITION MAGIC PROGRAMI İLE İNCELEDİĞİMDE DE SMART BOZUK HATASI ALIYORUM.

SİZCE BU HARDDİSK BOZULMAYA MI BAŞLIYOR YOKSA BU PROBLEMİ ÇÖZMENİN BİR YOLU VAR MIDIR?

SAYGILAR
F
15 yıl
SLI HAKKINDA BİLGİ !!!
ARKADAŞLAR BU ANAKARTLARDAKİ SLI OLAYINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM. YARDIMCI OLABİLECEK ARKADAŞLARIMA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.