K

Yarbay
23 Kasım 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
96 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
2 yıl
Ekranımda yeşil kareler çıkıyor.
Merhaba arkadaşlar. 2 gündür ekranımda yeşil pembe kareler çıkıyor. Ekran ve bilgisayarım donuk donuk çalışıyor. Sadece windows açıkken yapıyor. İlk açılışta ya da biostayken sorun yok. Ekran kartım nvidia 560ti. Sizce ekran kartım ömrünü mü doldurdu?
K
2 yıl
Delta varyantına yakalananlar
Merhaba arkadaşlar. 2 doz aşı oldum. 2. dozdan 1 ay sonra 2 çocuğum ve ben delta varyantına yakalandık. Delta varyantı olduğu için karantina 20 günmüş. Yakalandığım ilk gün çok kötüydüm. Biraz ateşim çıktı ve eklem ağrılarım oldu. Kaslarımda hiç güç yoktu. Daha sonra geçti. Bugün 5. günüm. Az halsizliğim var. Arada bir öksürüyorum. 3 gündür burnum akıyor. Bende sinüzit var. Tüm sinüslerimi kapattı. Kaşlarımın üstü çok ağrıyor. Tuz ve karbonat ile yıkama yaptım yine de ağrılar devam ediyor. Bendeki belirtiler bunlar. Favicoviri içmeye devam ediyorum.
Aşılı ya da aşısız olup da delta varyantına yakalanan arkadaşlar günlük olarak belirtileriniz neler? Bilgi bankası oluşturalım. Birde iyileşme sürecini hızlandırmak için ne yapıyorsunuz?
K
3 yıl
Millenicom\u0027da akşamları internet hızı çok düşüyor. Türkiye geneli problem mi var?
Arkadaşlar 100 mbps fiber abonesiyim. Akşam 18.00 den sabah 6.00 ya kadar internet hızım 7-8 mbps geliyor. Upload da problem yok. Sizlerin hızıda mı öyle acaba? Çağrı açıyorum. Hattınızda problem yok deyip çağrıyı kapatıyorlar. Gece bakın diyorum. Gece çalışanları yokmuş. Türkiye geneli Millenicom da problem olduğunu düşünüyorum. Tepkimizi gösterelim lütfen. Ciddi ciddi ayrılmayı da düşünüyorum.
K
3 yıl
Note 20 mi yoksa Note 10+ mu?
Merhaba arkadaşlar. Note telefon alacağım ama kararsızım. Note 20 ve Note 10+ fiyatları çok yakın. Sizce hangisi alınır ve neden?
K
4 yıl
Anakart tamiri
Merhaba arkadaşlar. Asus 1155 pin anakartım var ve bozuldu. ramleri eksik görüyordu şimdi de hiç görüntü gelmiyor. Güvenilir ve uygun fiyata tamirini yapabilecek bir yer arıyorum neresi var arkadaşlar? Bilgisi olan var mı? Teşekkürler.
K
4 yıl
Millenicom hız düşüklüğü
Merhabalar. Alper Bey in forumda desteklerini görünce iyi ki Millenicom a geçtim diyorum. Gerçekten ilgili birisi.
Netspeedi bırakıp yaklaşık 10 gündür Millenicom a geçtim. 100mbps FTTH kullanıyorum. İlk bağlandığı bir kaç gün hızım 100mbps civarındaydı. Ancak son bir kaç gündür hızım 70mbps yi geçmiyor. Modemde kablosuz ağı kapatıyorum ve modeme kablo ile bağlıyım. Yinede hızım gece gündüz çeşitli site ve programlarla test ediyorum 70 mbps yi geçmiyor.
K
4 yıl
Netspped mi Millenicom mu Türk Telekom mu? Yardım.
Arkadaşlar eve kadar Telekom fiber altyapısı var. Çok araştırdım ama bir cevap bulamadım. Netspeed mi, Millenicom mu? Türk Telekom mu? Bana tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Hangi servis sağlayıcıyı ve neden seçmeliyim? Kargo ile annenin kızlık soyadı bilgisi ve kimlik fotokopisi dahil evrak göndermek ne kadar güvenli. Netspeed, Millenicom yerine daha kurumsal ve pahalı Türk Telekom mu bağlatsam. Yardımcı olur musunuz.
K
4 yıl
Turknet mi Netspeed mi?
Arkadaşlar eve kadar fiber hattım var. İnternet alacağım. Hangi ISS i önerirsiniz? Teşekkürler.
K
4 yıl
Telekom FTTH eve kadar fiber için hangi modem?
Arkadaşlar eve kadar fiber var. Turk Telekom FTTH ile fiber interneti olan arkadaşlarda hangi modem var? Marka model verir misiniz.
K
4 yıl
8GB rami 4 GB ram olarak neden görür?
Merhaba arkadaşlar. Geçen aya kadar sistemim 8 gb ramde sorunsuz olarak çalışıyordu. Ancak sonradan ne olduysa 4 x 2 GB ram takılı olmasına rağmen bilgisayar 4GB olarak görüyor. Biosta ramler tek tek gözüküyor. Çözüm için yaptıkların ise,
* 4 rami tek başına taktım hepsi sorunsuz çalışıyor
*her bir rami diğer slotlarda denedim yine sorunsuz çalışıyor.
*Biosta 4 slottaki ramde gözüküyor. Aida64 te de 4 ram gözüküyor.
* Slotları hava ile temizledim.
* Bios downgrade ve update yaptım
*İşlemci pinlerini kontrol ettim.
Ancak bilgisayarımı ne yaptıysam 8 GB ramde çalıştıramadım. Windows ve bios açılışında 4gb gözüküyor. Ama biosun içinde ram slotları kısmında tüm ramler aktif olarak gözüküyor. Aida 64 te 4 ramde gözüküyor. Neden 4gb çalışıyır? Yardım lütfen.
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.