U

Yarbay
15 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
131 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
U
3 ay
Faturasız en uygun güncel alınabilecek paket tavsiyesi
Faturasız en uygun güncel alınabilecek paket tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Kendim için değil aylık veya üç aylık paketler olabilir. Genel olarak ay için 500-1000dk konuşma - 500-1000sms - 5/6 GB internet yeterli olabilir.

Şu an internetten baktığımda bir çok paket alımı şu an alıma kapalı ve bu doğrultuda avantajlı bir paket göremiyorum.
U
geçen yıl
Btx kasa
Merhaba elinde atıl durumda kullanılmayan btx kasa olan biri bulunur mu? Bir öğrenciye kasa toplarken farkında olmadan btx anakart almam sonucunda ATX kasa keserek derme çatma sistem topladık ama stabil olmadı. Elinde olan satan varsa özelden iletişim kurarsa sevinirim.
U
2 yıl
Huawei Wifi 6 Modem dediler HG255 getirdiler :)
Valla hizmet anlayış kalite bir adım öteye gitmiyor. Aynı has aynı hamam. Birini kapa öbürüne geç, dertler aynı sorunların adı farklı. Kimi kime nereye nasıl şikayet ediceksin? Bir şekilde birinden birine mecbursun. Firmanın adı değişince hizmet kalite hiç bir şeyin değiştiği yok. Süt ineği gibi sağılmaya devam ediliyoruz. Sanki bedava hizmet veriliyor lütufta bulunuluyor. Çekip gidesim var. Tüpçüsünün, Devletken Araplara peşkeş çekilip satılanın veya adı Super olan hiçbirinizin bir birinden farkı yok.
U
2 yıl
İncehesap ile ilgili sorunlu alışveriş
Sistemde olan ürün siparişi girer girmez temin edilemeze düştü. Ardından alternatif ürün sunuldu kabul etmedim. İade süreci başladı ödeme banka kanalıyla nakit yapılmıştı ve bir haftadır muhasebenin keyfini bekliyoruz. Alış veriş yapılırken bir daha düşünün! Hepsiburda'dan sonra alış veriş yerlerim arasından çıkaracağım ikinci site oldular kendilerini tebrik ediyorum..

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
U
2 yıl
Mercedes C200d hakkında yorumlarınız
10 senedir Toyota Corolla araca keyifle ve sıfır sorun ile bindim, şu anda 276bin km de. Bakımlar dışında servis görmedim. Eşimle birlikte bindiğimizden sadece kaporta sıkıntıları oldu. Sürtme dokunma dolu vs... nedenli.

Şu an bu aracı eşim kullanmaya en az bir iki sene daha devam edecek ve kendime C200d düşünüyorum. Motor şanzıman performansı hakkı da sahibi olan yada kullanmış olan forum üyelerinden yorum alabilirim umarım.

Selamlar, iyi forumlar
U
2 yıl
Ps5 Bulgaristan veya Gürcistan alınabilecek yer bilgisi?
Bulgaristan veya Gürcistan'da satış yeri ve fiyatı hakkında bilgisi olan varsa yeşillendirebilir mi?
U
2 yıl
Seagate Sata 500GB Harddisk Kartı - Resimli
Eklediğim diske uygun kart bakıyorum. Her hangi bir kart olmuyormuş. Bu KC45 Fw diske uygun diskler hangi fw olur. İçinde yedeği olmayan datalarım var ve acil kart lazım. Sahilinden de uygun diski bulup alacağım. < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
U
3 yıl
Google Cloud Compute Engine
Merhaba arkadaşlar,

Wordpress formatında bir arkadaş website hazırlığı yapıyor. Kendisi sunucu CPanel olan bir linux hosting erişim şifresi bekliyor benden. com domain adresimi kendim tescil ettim ve Google Cloud dan bir sanal makine oluşturabiliyorum. Amacım websitemie yurtdışından siteme erişecek kişilerin daha düşük ping değeri olan Google avrupa lokasyonlu sunuculardan bağlanması. Tahmini site boyutum 1GB gibi düşünülebilir.

Bu konuda Google Cloud > Compute Engine konusunda bilgisi olan arkadaşlardan yardımcı olmalarını rica ediyorum. Sanal sunucu oluştururken sunucu lokasyonu işlemci çekirdek sayısı ram miktarı ölçeklendirilebiliyor.
U
3 yıl
Laptop görüntü kesintisi
Merhaba,

Paylaştığım videonun 13 sn de oluşan sorun ne olabilir? Laptop modeli Lenovo E480 Çift ekran kartı var Intel HD 620 ve RX 550 ben arada olduğu için bir birlerine otomatik geçişler olduğunu düşünüyorum. Bilgisi olan biraz aydınlatabilirse sevinirim.
U
3 yıl
Arena Bilgisayar forumda temsilcisi var mı?
Acaba bazı firmaların sosyal medya temsilcilerin olduğu gibi Arena Bilgisayar'ın da forumda bir temsilcisi mevcut mu? Bir konu hakkında acil çözüm lazım.

Saygılar
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.