A

Yüzbaşı
26 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
118 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
7 yıl
iPhone 5 ses gidip gelmeme sorunsalı
Merhabalar,

iphone 5 model telefonumda ses gidip gelmeme sorunu var. Avea hattı kullanıyorum ve bu sadece şebeke görüşmesinde oluyor. Video çekerken ses kaydı var. Whatsapp aramaları ve facetime'da da sorun yok. Gayet iyi görüşebiliyorum. Bluetooth açık ve kapalı iken de denedim. Kulaklıkla da denedim ama şebeke aramalarında bir türlü ses gidip gelmiyor.

Bu sorunu yaşayan arkadaş oldu mu eğer olduysa yardımcı olursa minnettar olurum.

Donanımsal arıza yok veya bunu tetikleyen bir olayda yaşamadım.

Saygılar
A
9 yıl
windows 8'e android kurarken open gl 2.0 hatası
Konu açmamak için olağanüstü mücadele verdim. Girip okumadığım yabancı forum indirmediğim driver kalmadı ama yapamadım. Ekran kartım ati mobility radeon x1300

Fotoğraftaki hatayı veriyor. Şimdiden cevaplar için teşekkür ettim.


< Resime gitmek için tıklayın >
A
9 yıl
Bu yüzük nereden bulunur ?
Koku kilit
A
9 yıl
İstanbul'da ADAM gibi kurs var mı ?
Bu soruyu belki 500 kisi sormustur..Ciddi derecede öğrenmek istiyorum ve para sorunu olan biri değilim. Avrupa yakasında oturuyorum ve adam akıllı öğreten yer bakıyorum. Google'dan ekşi'den bakmadığım yer kalmadı ama hepsi sorunlu gibi. Yokmu gidipte memnun olan ? Hiç mi kimse yok ?
A
9 yıl
bu gözlügü nerede bulabilirim ?
Evet arkadaslar. Spektre marka.
< Resime gitmek için tıklayın >
A
9 yıl
ucretsiz veteriner var mi ?
Hastanemizin bahcesinde 7 tane olan yavrunun kalan 3 tanesinden biri. En sevdigim. Ucretsiz veteriner ariyorum.
< Resime gitmek için tıklayın >
A
9 yıl
Honda Today 50 & Lifan Pony & Suzuki AN125 HK
Motor tecrübesi ve ehliyetim var. Bu 3 motor arasında kararsızım. Ev ve çalıştığım hastane arası 15 dakika civarında. Sadece kendim kullanacağım tabii ki de hırpalanmadan.

Asya alırsam sıfır,

Mondial alırsam sıfırı olmadığından ikinci el,

Today alırsam da ikinci el alacağım.

125 Znu önermeyin çünkü ön kısmı çok itici. O motoru hayatta almam.

Yüksek cc motorda alabilirim aslında ama yenemediğim bir hız tutkum var. Bu yüzden kendimi bu şekilde sınırlamak istiyorum.

Ayrıca mondial ve asya'da uzunca uğraşmama rağmen gidonuna bir türlü alışamadım. Önerilerinizi bekliyorum
A
10 yıl
Trainer yapmam lazım
4 ay kadar önce forumdan bir arkadaştan Kron XC 250 modelli bisikleti aldım. Aslında evimden neredeyse Bakırköy Sahili'ne kadar bisiklet yolu var keza bunu çokça kullanıyorum da ama bazı zamanlar gerçekten fazla soğuk oluyor. Trainer fiyatlarına baktım ama gerçekten uçuk fiyatlar. Evimin bir odasını spor salonu olarak ayırdım burada kum torbam bench press sehpam ve müzik sistemi de var. Bisikleti bu odaya bir şekilde koymam gerekiyor trainera o kadar para vereceğime de koşu bandı alacağımı düşünerekten kendim yapmak istiyorum. Bunun için mantıklı önerileriniz varmı. Şimdiden teşekkürler.
A
11 yıl
[[ACİL]] B+ KAN ARANIYOR [ÇAPA KAN MERKEZİ]
bulundu teşekkürler.
A
11 yıl
500 lira civarında kompakt veya dslr-like önerisi
Dslr ile deneyimim bulunmakta aslında. K100 D ile devam etmeyi düşünüyordum hep fakat son zamanlarda kendi kendime yaptığım nakit sıkıntısından dolayı alamayacağım gibi duruyor. Hevesim kaçmasın diye en azından kompakt makine bakayım dedim. Taksitle alabileceğim düzeyde. Teknosa'da Fuji'nin s2960 modeli gözüme çarptı. Bayağı kurcaladım aslında hoşuma da gitti. Alacaktım fakat sormadan almayayım dedim. Kampanya yarına kadar geçerli ve 500 TL ayrıca %10 chip para veriyor. Daha iyi önerileriniz var mı ? Yoksa alsam mı ? Üst düzey bir şey beklemiyorum. Aslında her zaman yanımda taşıyabileceğim bir şey istiyorum. Kompakt önerileri bekliyorum özellikle. Tekrar söylüyorum üst düzey bir şey beklemiyorum. Şimdiden teşekkür ederim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.