K

Yarbay
20 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
36 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
K
9 yıl
sürekli cızırtı sesi
kulaklığımda sorun yok. 2 gün önce wireless adaptör kullanmaya başladım. ne zaman bir video yüklemeye başlasam ya da yeni bir sayfa açsam, wireless adaptör hızlı çalışırken ne kadar hızlı çalışırsa kulağıma o kadar cızırtı geliyor. aynı şey mouse için de geçerli. mouseumu ne kadar hızlı ve çok oynatırsam kulağıma o kadar çok cızırtı geliyor. bunu çözmenin yolu nedir? ben ses kartından olduğunu düşünüyorum ama ses kartında sorun yoksa boşu boşuna yeni ses kartı almak istemiyorum.

not : sağ alttan windows seslerini kapattığımda cızırtı sesi hala geliyor. kulaklığın ses ayarlarından(kendi kablosundaki zımbırtıdan) kıstığımda cızırtı sesi gelmiyor.
K
9 yıl
Gelin çizim yapak XD
http://www.sketchtoy.com/ buraya girin champ falan çizin zaman geçsin

http://www.sketchtoy.com/26176071 alın bu da benimki
K
9 yıl
diamond oldum qnqlar xd
K
9 yıl
kazze diamond 5 soloq stream euw
www.twitch.tv/kazzestyle

Stream ayarlarını yardımlarla daha da düzelttim. Ayrıca kendi sistemimde yaşadığım bazı kasma/ping sorunlarını da halletmiş bulunuyorum. Size daha iyi stream yapabilmek için tüm gün uğraştım. Yarın tekrar başlayacağım stream yapmaya. İyi seyirler.

stream durumu : online
K
9 yıl
plat oldum qnqlar xd
gold oldum qnqlar diye konu açmıştım, plat olunca da açayım dedim, malum forum geleneği

< Resime gitmek için tıklayın >

bu da merak edenlere statlarım.. graves 2 stronk.

< Resime gitmek için tıklayın >
K
9 yıl
Wireless Adaptör Hız/Ping Sorunu
arkadaşlar ben geçenlerde bir wireless adaptör aldım (ASUS 802.11n - 300mbit - vatan computerdan 40 liraya aldım sanırım fakat indirimdeydi, normalde yaklaşık 70 liralık bir alet)

bilgisayarımı başka bir odaya taşımak istediğimden dolayı almıştım, fakat deneme için daha modemin dibindeyken bile taktığımda 10mbitlik netin 3mbitini çekiyor + aşırı ping var (1000lere kadar çıkıyor rahat)

ben de oyun oynayan bir insan olduğum için bu ping çok zoruma gitti, ayrıca ping olduğu için internette de rahat gezilmiyor (sinyal seviyesi tam)

bunun çözümü ne olabilir? driverları tam, kutusundan çıkan cddekini yükledim. yoksa wireless adaptör ile oyun oynamak hikaye midir?
K
9 yıl
Steelseries Siberia v2 sorunum
arkadaşlar 2 sene önce steelseries siberia v2 aldım çok memnunum rahat rahat kullanıyorum. son 3 ayda ise söyle bir sorun ortaya çıktı. Kulaklığın ses ayarını değiştirdiğim zaman değiştirme esnasında sürekli kulaklıkta cızırtı oluyor + belli bir ses ayarında sadece kulaklığın 2 tarafından ses geliyor. onun dışındaki ses düzeylerinde kulaklığın tek tarafından ses geliyor (arada sadece sol arada sadece sağ) ayrıca kulaklığa yüksek bir ses geldiğinde (örneğin full ses dubstep müzik dinlediğimde) yine tek taraftan ses gelmeye başlıyor. bunun çözümü nedir?
K
9 yıl
Mikrofon sesi gitmiyor
bir arkadaşımın çok değişik bir sorunu var.. kendisinin mikrofonu var, doğru yere takılı ve mikrofon çalışır durumda. ama sesi bize gelmiyor. bilgisayarın içinden açtığı müzik, bizim konuşmalarımız, bildirimler kısacası onun pcsinden çıkan sesler bize geliyor (hoparlöründen çıkması gereken sesler) fakat kendi sesi gelmiyor. bu sorunu nasıl aşabiliriz
K
9 yıl
16 yaş erken mi?
vücut geliştirmeye başlamak istiyorum yaşım 16 boyum 1.71 falan (kısa bana göre) kilom 58. sizce body'ye başlamak için 1-2 sene daha beklemeli miyim?
K
9 yıl
gold oldum gençler
platin oldum qanqalar xddxdxd başlıklarından sonra gold olmanın verdiği sevinçle ben de konu açmak istedim, platinler kadar ilgi görmesek de mutluyum

< Resime gitmek için tıklayın >

bunlar da statlarım, bu eloya gelene kadar hep botlanede oynadım nerdeyse. oyunların çoğu da graves ile corki. arada bi ezreal ile vayne de oynadım o kadar.

< Resime gitmek için tıklayın >

sevgiler saygılar
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.