D

Yüzbaşı
18 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
51 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
3 yıl
Android cihaz soketi
< Resime gitmek için tıklayın >

Merhaba bu cihazın soketleri lazım yardımcı olabilecek kimse var mı acaba. Cihaz BMW F10 android.
D
6 yıl
QASHQAI 1.2 DIG-T
Qashqai 1.2 motor için yurtdışında sıvı sistem uygulamaları var acaba Türkiye'de durum nedir? Montaj yapan yaptıran var mı?
D
6 yıl
FRENİ TUTMAYAN SIFIR ARABA
Arkadaşlar henüz 110 km de olan 2015 model binek bir aracın frenlerinin tutmaması nedeniyle çok yakın bir akrabam kaza geçirdi. Araçta 3 kişilermiş ve aracın fren pedalı sertleşmiş ve kilitlenmiş. Birkaç kez fren pedalını zorlasa da fren pedalı milim oynamamış. Allahtan kaza sadece maddi hasarlı olarak atlatıldı. Araç bahsettiğim gibi 2015 model otomatik vites 1.2 turbo benzinli ve motor stop etmesi arıza ışığı veya hiçbir arıza emaresi göstermemiş araba. Olayın meydana geldiği yer yokuş aşağı bir yer ve anayola çıkan bir kavşak. Sadece maddi hasarla bu olayı atlatmak büyük bir şans.
Şimdi marka soran arkadaşlar olacaktır haliyle böyle bir başlığı okusam ben de markasını öğrenmek isterim ancak marka fanatizmi dev boyutlarda olduğundan ve ileri geri konuşup konuyu saptırcak birçok insan olduğundan kaldı ki bu durum tüm üretime değil tek bir araca münhasır olabileceğinden ,ayrıca konunun yargıya intikal etme olasılığı bulunduğundan marka belirtmeyeceğim.
Araç şu anda serviste ve ilk yaklaşımlarına göre muhtemelen firma üretim hatasını kabul etmeyecek, ülkemizdeki satış ve satış sonrası yaklaşımlar ve firmaların müşteri memnuniyet politikaları az çok ortada.

Başlığı açmamdaki asıl sebep ;

Akıl almak, firmaya diretelim mi, dava mı açalım, şikayet mi edelim, ihtar mı yollayalım, delil tespiti mi yapalım diye sormak vs DEĞİL.

Araba alırken frenlerine bakın gibi bir yaklaşım hiç DEĞİL.

Ne kadar yetenekli olup iyi araba kullandığınızı düşünseniz de aracın limitlerini ve trafik kurallarını zorlamayın! Yol şartlarına, trafikteki başka araçlara , ya da kullandığınız aracın mekaniğine her zaman bir hata payı bırakın demektir

Herkese kazasız sürüşler dilerim.
D
7 yıl
Hepsiburada Rezalet
Hepsibuarada.com dan yıllardır alışveriş yaparım böyle bir rezalete imza atacakları aklıma gelmezdi..

Nissan aracım için en güvenilir alışveriş sitesi gördüğüm hepsiburada.com dan otomatik cam modülü sipariş ettim, ürün bugün geldi,serviste kutuyu açtık ve görüntü şu;
https://mini.donanimhaber.com/images/upfiles/736999/e5b86e5f-a5d9-4c03-96a7-de54efcf09f7.jpg

https://mini.donanimhaber.com/images/upfiles/736999/e5b86e5f-a5d9-4c03-96a7-de54efcf09f7.jpg

Şimdi iade kodu verdiler peki benim servise gidip gelmem kaybettiğim zaman masraf ne olacak?


D
8 yıl
Megane 3 FAZ 3 facelift
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
" target="_blank">< Resime gitmek için tıklayın >http://imageshack.us/a/img834/5391/dny2.jpg< Resime gitmek için tıklayın >
D
8 yıl
Nissan Terrano Dacia Duster'a Nissan yorumu
D
9 yıl
LOGAN MCV 2013
D
9 yıl
LOGAN MCV 2
D
9 yıl
0.9 TCE MOTOR'A LPG
0.9 TCE H4BT KODLU MOTOR KULLANAN RENAULT CLİO VEYA SYMBOL YA DA DACİA STEPWAY ARACA LPG MONTAJI YAPAN VAR MI?

VAR İSE GARANTİ ŞARTLARI NEDİR?


BU KONUYU ARAŞTIRAN İNCELEYEN KİMSE VAR MI BİLDİĞİM KADARIYLA MOTOR DİREKT ENJEKSİYONLU DEĞİL YANİ TSI GDI TİPTE DEĞİL. YAKINDA CLİO'DA KULLANILACAK 1.2 TCE İSE GDI
D
9 yıl
>>>
YENİ KASA SYMBOL ALAN, ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARIN YORUM VE PAYLAŞIMLARI BURADAN YAPILSIN..

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.