C

Binbaşı
08 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
62 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
4 yıl
Beşiktaş Maçı Hakkında
Şehir dışından derbi için geleceğim. Stada girişte powerbank-şarj aleti sıkıntı çıkartır mı?
C
6 yıl
Galatasaraylı olup, logolarını değiştirmesine sebep olan her olay ve nedene şükürler!
Örnek verecek olursak Cane®


Şimdi logosunu gördüm, Manu bayrağına boyanmış
C
8 yıl
Omegle'da karşı tarafı göremiyorum.
Beyler skype ile hiç bir problemim yok, fakat omegle'da karşı tarafdakini göremiyorum. 15-20 kişide belki 1-2 tanesini görebiliyorum. Bununla ilgili yardımcı edebilecek arkadaşlar varmıdır ?
C
8 yıl
Omegle'da karşı tarafı göremiyorum.
Arkadaşlar sorunum başlıkta yazdığı gibi, bu problemin çözümü varmıdır ? Skype'da problem yaşamıyorum, omegle'da ise 15-20 kişiden 1-2 tanesi gözüküyor.
C
8 yıl
Egemen Olayının Perde Arkası
C
8 yıl
Mesajlarımı silen çiçek verdiğimin arkadaşlara selamlar
C
8 yıl
Antep maçı Emenikeyi gazlamak için..
Traktörler eşliğinde, asker Bülent komutasında sürülmüş bi maçtır.!
C
8 yıl
Yaktın Ulan Caner Beni
Akşam arkadaşlarla toparlanıp, kahvede maçı seyrediyorduk. Caner'in frikik golüne kadar herşey yolunda gidiyordu. Makara muhabbet 10 numara, maçı alacağımıza dair inancımız tam. Olayı uzatmayıp, direk konuya giriyorum.
Malum frikik pozisyonunda, Caner ve Alves topun başına geçti. Buna artık totem mi diyeyim, talihsizlik mi diyeyim ne diyeyim bilemiyorum. Ben Alves frikiği atar, caner topun üzerinden atlar fake atar diye düşünüyorum. Alves'in vuracağını var sayarak, Caner bu frikiği gol yapsın kahveden çeker giderim arkadaşlar dedim. Abi Alves atladı, Caner vurdu gol olmazmı Kahvede ne kadar insan varsa, hepsi beni yılın totemcisi seçti diyebilirim. Utanarak oturdum, işi makaraya vurup ''Selçuğa'da gol attırayım mı lağn'' havalarındayım. Herneyse ikinci yarı, tekrar frikik oldu. Topun başında Caner var yine. Ulan Caner bunu da atsın yemin ediyorum kesicem kendimi dedim. Arkadaş topun direkte patlamasıyla içime böyle büyük bi ferahlık böyle kelebeklerin uçuşması, hani anadan doğma bi ferahlık oturdu. Kahvedekilerin ulan sen ne adamsın bea!? demeleri bi yana, bizim arkadaşların bana takılmaları bi yana, 2-1'in verdiği burukluk bir yana. Dün gece Caner sağolsun, kaygısız rahat bi uyku uyuttu bana
C
9 yıl
MİSHAKAL TOTEM KONUSU
Hazır Cardozo geldi deniyorken Baroni'nin kalması içinde bi totem yapsan?
@Mishakal
C
9 yıl
Facebook Hesap Kilitlemesi
İnternet tarayıcım sebebiyle, Crome'dan giriş yapamıyorum üyeliğime. Fakat Explorer'den rahatça giriş yapabiliyorum.

Crome'dan giriş yapabilmem için, neler yapmam gerekiyor ? Daha önce bu durumla karşılaşmış arkadaşlardan yardım bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.