D

Yüzbaşı
02 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
10 yıl
Air vs Pro
Yeni bir laptop almam gerektigini farkedince direk macbook'lara yoneldim. Ancak simdiye kadar macbook'larla ilgilenmedigim icin bilgi eksiklerim var. Bir cok konu ve makale okudum ama hala bazi seyler kurcaliyor kafami.
- Air mi yoksa Pro mu?
Makina muhendisligi ogrencisiyim bu nedenle ileride kullanmam gereken agir programlar olucak ve render vs almam gerekicek bu da yuksek bir performans istiyor. Onceleri tasarim ve hafiflik nedeniyle air dusunsem de ileriye donuk, bu programlardan yararlanmam icin pro daha mantikli geliyor ancak air 1.7 alirsam yeterli olur mu kararsizim.
Bir diger nokta ise oyunlar. Cok fazla olmasa da guncel oyunlari oynamayi seviyorum.(future soldier, cod serileri, battlefield vs) bu acidan da bakildiginda hangisi daha mantikli karar veremiyorum ve yardiminizi istiyorum.

Tesekkurler simdiden.
D
11 yıl
Sahte Baileys
Tekelden Baileys aldim ancak arka etiketin oldugu yerde ufak kare seklinde bir gocukluk fark ettim. Tam gocukluk denemez ama oldukca duzgun. Sahte olabilir mi diye dusundum, fikri olan var mi acaba ?
D
12 yıl
Maximum ve Advantage
Özellikle internette kullanmak için kredi kartı almayı düşünüyorum. 2 kart arasında kaldım. İş Bankası'nın Maximum ve Halk Bank'ın Advantage kartı. Kullananlar varsa yorumlarını alabilir miyim ?
D
12 yıl
İzmir Deprem
Hatay az biraz sallandı, tahminim 3 civarı...
D
12 yıl
Aral Hacklendi !
www.aral.com.tr türkhacktimi tarafından hacklenmiş.

Haber vereyim dedim.
D
12 yıl
İnternet Şifresi
Ben internete LAN'dan bağlandığım için bir derim yok ancak bir süre önce modeme şifre koymuştum ancak şifreyi unuttum bu nedenle laptoptan bağlanamıyorum. Nerden tekrar öğrenebilir, bulabilirim ?

Belki işe yarar; Modem Airties RT-205.
D
12 yıl
İnş. Muhendisi için laptop
Benim çok fazla kullanmadığım bir Toshiba M70 var. Özellikleri 2008 AutoCad'e yetiyor ancak render'lar vs ne duruma gelir bilemiyorum...

Kullanılıcak temel program AutoCad, buna göre max.1500tl bütçeyle alınabilecek laptop neler var?
D
12 yıl
Ramazanda yaşadığınız aksilikler...
Hepimizin bildiği gibi Ramazan'da çoğu insanın oruç nedeniyle sinirleri gergin oluyor. Bir çoğumuz olaylar yaşıyor.

Burada paylaşırsak ilginç olabileceğini düşündüm.
D
12 yıl
Cola ve Sprite.
Cola'nın içindeki şeker nedeniyle ne kadar kilo aldırdığı ortada ve bu bir gerçek.

Peki Coca Cola Company'nin yan ürünleri olan Fanta ve Sprite ( Özellikle merak ettiğim, Cola yerine tüketiyorum çünkü. )da Cola kadar kilo aldırır mı ve Cola kadar zararlı mı acaba ?
D
12 yıl
01.07.2010 Kuponum
< Resime gitmek için tıklayın >

Milan - Lyon'dan emin değilim 2 oynayasım da var aslında, ne dersiniz ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.