A

Yüzbaşı
30 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
49 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
7 yıl
55lb730 macerası: Lütfen bir bilen yol göstersin
arkadaşlar yerimi burası tam bilmiyorum ama tv ile doğrudan ilgili olduğu için buraya yazdım.

Bundan 25 gün önce 55lb730 tv yi bir lg servisinden satın aldım parasını ödedim fakat kurulum için düğün öncesine tarih verdim. Neyse geldiler kurdular baktık ekranda düz renklerde lekelenmeler var. birazdan resim eklerim.böyle koyu gölgeler dama tahtası gibi. Servis elemanlarına bunun sorun olduğunu belirttim ve tvyi bu şekilde alamayacağımı söyleyip evrağı imzalamadan uğurladım.

Satıcı ile görüştüm durumu anlattım oda bana düğüne kadar yeni bir tv yetiştiremeyeceğini balayından sonra yeni bir cihaz verebileceğini söyleyince bende geç olsun güç olmasın diyerek kabul ettim.Balayından döndük satıcı gel abi burda deneyelim dedi gittik. güya sıfır başka bir cihaz açtı baktık aynı sorunlar var dedi "abi bak bunlar yeni teknoloji hepsinde bu sorunlar var" felan dedi. ama açtığı yeni bir cihaz değil benim eski tvydi!!!

dedim bu benim cihaz evet abi bende yalan yok dedi! neyse sana 55lb870 serisinden verelim dedi 4900 tl felan dedim butcemi aşar.47lb730 ver bana deyince bu sefer bu cihaz lg merkezden senin adına ayırtıldı. sana başka bir cihaz veremeyiz sen bunu al 3 defa servis çağır "fiş al" tüketici mahkemesine başvur kesin kazanır paranı alırsın dedi.ya dedim 870 veriyordun 47lb730 neden veremıyorsun? cevap: "abi ben ezbere konustum olmaz tabi oyle şey" oldu. çakallık yapıyor aklınca.


Şimdi arkadaşlar ben ne yapmalıyım : satıcıyı dinleyip kusurlu tvyi alıp yeniden servis tarafından kurulup teslim alıp tüketici mahkemelerine mi gideyim , yoksa direk satıcının kendisini mi mahkemeye vereyim? bana nasıl olur da yeni bir cihaz veremezler?

bana herhangi bir fatura vs kesilmedi henüz. bir bilen yardımcı olursa çok sevinirim. evde tvsiz kaldık

< Resime gitmek için tıklayın >
A
7 yıl
Samsung UE-48H6470 Vs. LG LB670v ??????
Arkadaşlar ağustosta düğünüm var bu iki model arasında kaldım.İkisi de yeni seri. Samsung bu sefer LG ye 1" çalımını attı. Ekran azda olsa daha büyük. LG de tasarım olarak iyi ayrıca webos felan artı puan. Fikri olan var mı arkadaşlar?
A
7 yıl
Samsung RL62ZBPN1/ANU fiyatı nasıl ve tavsiye eder misiniz?
A
8 yıl
clio 4 ACİLLLLLLLL
arkadaşlar yeri mi bilmiyorum ama zor durumdayım karar veremiyorum. 2012 model joy modelini ikinci el almak üzereyim.araç 2500 km de. Bir kazası var onda da tampon ve kaput değişmiş motor sağlam araç pert değil. Tertemiz bir araç onun dışında sıfır kokusu duruyor. Fiyat 27.500 de anlaştık. sizce fiyat çok mu ederi nedir aracın?
A
8 yıl
2010 Model Full fiesta mı, 2010 model Baz Focus mu???
İki araba arasında kaldım. Param focusun full'une yetmiyor. 30.000 tl bir param var. Bir türlü karar veremedim. Satarken rahat az zararla satabileceğim bir araba olsun diye düşündüm.Hatchback takıntım var. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekküler.
A
8 yıl
2010 Model Full fiesta mı, 2010 model Baz Focus mu???
İki araba arasında kaldım. Param focusun full'une yetmiyor. 30.000 tl bir param var. Bir türlü karar veremedim. Satarken rahat az zararla satabileceğim bir araba olsun diye düşündüm.Hatchback takıntım var. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekküler.
A
9 yıl
Htc One X+ mı yoksa Htc Windows Phone 8X mi???
Arkadaşlar malum iki telefonda çıkmak üzere . Sizce hangisi daha mantıklı. Fiyatlarıda üç aşağı beş yukarı aynı seviyede.Güncelleme, performans,kamera vs açısından hangisinin daha çok avantajı var?
A
10 yıl
android browser sorunu
Arkadaşlar androidde sağ tık yapacak browser lazım hangisi yardımcı olurmusunuz?
A
11 yıl
avermedia trinity ile dvb dream yada progdvb den analog goruntu alabilir miyim?
Şu an çanak yok bu ıkı programdan yararlanabilir miyim trinity ile?
A
11 yıl
tv izleyemiyorum acil yardım??
Arkadaşlar analog tv kartım vardı yandı. O yuzden acilen tv kartı almam lazım. Uydu takacağım.
Analog kartımla mutlu mesut gidiyorduk aslında.Şimdi bana 64 bit destekli hızlı kanal geçişi yapabilen ekonomik bir tv kartı önerebilirmisiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.