A

Yüzbaşı
28 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
361476 Gün Cezalı
357374 gün 23 s. 56 dk.
Gönderiler Hakkında
A
11 yıl
İş yerimden Facebook ve Twitter'a giremiyorum
Merhaba arkadaşlar,
iş yerimdeki PC'den facebook ve twitter gibi sitelere giremiyorum, yasaklı. Arkadaşlar acaba kurulum gerektirmeyen portable programlar var mı Facebook ve twitter'a girebileceğim? Ayrıca kullandığım PC'nin ayarlarını değiştiremiyorum ve dışardan program yükleyemiyorum, sıkı güvenlik önlemi almışlar. Yardımcı olursanız çok sevinirim
A
11 yıl
PS3'te başarısız olan yapımcılar
malum PS3'te oyun yapmak zor ama bazı yapımcılar harbi salıvermişler. Mesela 2k Games buna bir örnek. NBA 2K11 ve Mafia 2 ps3 sürümleri rakiplerinin epey bir gerisindeler, 2k11'de ciddi bir aa eksikliği var. peki sizce ps3te başarısız olan yapımcılar kimler?
A
11 yıl
Facebook ve MSN için iletiler
arkadaşlar facebook ve msn için şöyle yaratıcı, esprili veya ebedi iletiler lazım. ince bi iş var, çok sağolun
A
12 yıl
MP3'ün belirli bir bölümünü kesip zil sesi yapmak
evet arkadaşlar mp3ün belirli bir bölümünü kesip cep telefonuma zil sesi yapmak istiyorum. mp3ün belirli yerlerini alabileceğim, kısaltacağım bir program var mı? teşekkür ederim
A
12 yıl
Xbox 360 hardiskini yükseltebilir miyim?
arkadaşlar Allah'tan bir mani gelmezse yarın 3. xbox 360'ımı alacağım şimdi arcade almayı düşünüyorum. bende ilk xbox 360tan kalma 20 gblık bir harddisk var, onu kullanıcam. yalnız 20 gb küçük, bunu açıp aldığım laptop harddiskini takabilir miyim? lütfen yardımcı olun, yarın ona göre sipariş veriyorum. teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.