T

Yüzbaşı
24 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
24 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
5 yıl
Portumu değiştirmiş olabilirler mi?
9 kasımda int.gitti.Mh.aradım.Arıza kaydı açıldı.Aynı gün binadan başka birine int.bağlanmış.O kişi bana aynen şunları söyledi:Kaç gündür uğraştım.Mh.arızanın bina içinde olduğunu ve bir elektrikçi veya pc ye yaptırmamı söyledi.Elektrikçi geldi ve arızayı Türk telekomünikasyon un yapacağını söyledi.Tekrar tekrar uğraştım.En son araya tanıdık birini soktum ve hallettiler,dedi. O gün benim int.gitti .Arıza kaydından sonra tekrar aradılar ve binada int.bağlanan kişiye söylediklerini (elektrik.yaptırin.Sorum ankastre de vb dediler.) Ben de elektrik.getirdim ve modem,splitter,kablo vb hepsini denedik.Sorun yok dedi.Tekrar ttelekomu aradım.Mh bana şunu yap bunu yap dedi ve arızayı kaydı açtı.Mh lerlne daha önce bina içi olduğunu ve yanımda Elektrikçi olduğunu sorunun bina içinde olmadığını belirttim.Tamam ankastre de sıkıntı var dedi .Tekrar gelmişler ve sorunun ankastre de olduğunu yine telefonla bildirdiler.(Onlar değil ben aradım) Telekomda çalışan (Başka şehirde çalışıyor) bir arkadaşımı aradım ve durumu anlattım.Bana "Aynı gün ona int.bağlandı,senin internet gittiyse ve dsl ışığı da sürekli yanıp sönüyorsa ,senin portu çıkarıp onunkiyle değiştirmiş olabilir" dedi.

Sorularım:
1) Böyle bir durum olabilir mi?
2) Ben ne yapabilirim?
3) O portu benim yıllardır kullandığımı nasıl ispatlarım? Telefon kullanmıyorum ama hattım iptal değil ve telefon bağlı değil.
4) Tekrar aynı porta kendi int.taksam sıkıntı olur mu?(Tabi benim portu kullandığını öğrenirsem)

Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
T
5 yıl
Gencaystar tur güvenilir mi?
Arkadaşlar 5 ağustos Balkan turunu izin sıkıntısından kaçırdık.Paramızı eksiksiz aldık (Tur şirketi tanıdık ama yılda bir tur düzenliyor)Seneye gidelim dedik.Ama eşim tutturdu kurbanda gidelim diye.İzmir çıkışlı Balkan turlarına baktık. Gencaystar tur firmasının var Ama ben tanımıyorum.Bu firmayla ilgili bilgisi olan yada tura gidip bilgi verebilecek arkadaşlara teşekkür ederim.
(İptal ettiğim tur İzmir e uzak bir ilçe de.Ben de Bu ilçedeyim.Bu yüzden bu firmayı pek tanımıyorum.
T
6 yıl
Hangi Derin Dondurucu Alınır?
T
6 yıl
ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE FİYAT NASIL?
http://www.ereyon.com.tr/urun/philips-fc9911-marathon-ultimate-torbasiz-elektrikli-supurge.aspx
Bu süpürge için bu fiyat uygun geldi.Site güvenli midir?Sizce alınır mı?
T
7 yıl
MAXİMUM elektronik kamp.ile ilgili
GG dan %5 indirim ve maximum e elektronik ile de 25 tl indirim birleşir mi? Ayrıca gg alışverişi için sipariş tarihi mi yoksa onay tarihi mi geçerlidir.lg g3 beat alacağım.
T
7 yıl
Paket Değişimi için Extra Ücret
Arkadaşlar bu konu daha önce açıldıysa silinebilir.
Dün bir cep telefonu bayiye gittim ve akıllı telefon aldığım için paket değişikliği yapacağımı ve internet paketli fiyatları sordum.
Cevap.MH arayın ve oradan yapın.
Soru: Siz buradan yapamaz mısınız?
Cevap:Yaparsak extra ücret alırız.
Lütfen biri bunu bana açıklasın.
Yoksa bayiyi şikayet edeceğim.Her taraf telefoncu dolu ama sadece tl yükleme ve kılıf vb satmak için.Çoğunda hizmet yok.Yeni tel yok.
T
7 yıl
EN UYGUN TELEFON
Sizce günlük kullanımda (internet,foto,kamera,3g,video....) oyun çok aşırı değil.Hangi ebatlardaki telefon alınmalı? Kaç inç işimizi görür? Özellikle wifi ile int.giriş çok kullanılacak.
Marka ve ekran önerilerinizi bekliyorum.Eşime anneler günü sürprizi yapacağım.
Bir de uygun fiyat önerisi olursa....
T
8 yıl
netbook a androıd kurmak
ACER ASPIRE ONE D255 Model pc mde daha önce androıd de yüklüydü.Ancak ben androıdi sildim ve sadece w7 yi kullanıyorum.Tekrar androidi nasıl yükleyebilirim?
T
8 yıl
2011 c max titanyum x paket nasıl?
Arkadaşlar temmuz 2011 çıkışlı ve temmuz 2014 e kadar garantisi olan beyaz ,2011 model,dizel,x paketli,cam tavanlı,yeni kasa ,35000 km de (Bakıldı ve en ufak sorunu yok) aracın eder fiyatı nedir?
T
9 yıl
2004 trend lpg li cmax
Arkadaşlar aracımı sattım ve 2000 TL kaporayı aldım.Ancak arkadaşın kredisi onaylanmadı satış işlemi yapılamadı. Kaporasını verdim.
Araçta kaza boya yok.88000 km de.Tonik mavi. Sahibindene ilan vermedim. Trammerden 2 masraf görünür.Sol davlumbaz ve ön tampon altındaki plastik orjinali ile değişti.
İzmir de oturuyorum. Aracı 24000 tl son fiyat vereceğim.
Ben de yeni araç almayı düşünüyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.