A

Teğmen
21 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
8 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
11 yıl
PSU yön şaşırmacası
http://www.pckoloji.com/attachments/overclock-modding-51/overclock-modding-haberleri-83/5949d1218538323-sapphire-firepsu-625w-psu-is-istasyonlariyla-uyumlu-sapphire_firepsu.jpg

fotodaki sapphire pure 625w psu'dan kullanıyorum. kasam da aerocool x-predator,psu yukarıya değil kasa tabanına takılıyor,alt kısmında da delikler falan filan var.

psu'yu,fotoda üst kısmında gözüken ışıklı fan tabandaki deliklere dönük şekilde mi takmalıyım,yoksa kasanın içine mi bakmalı o fan? yani kasanın tabanında yukardaki fotodaki gibi mi durmalı yoksa tersi şeklinde mi? hangisi doğru bilemedim :s
A
12 yıl
5530 mesaj atamama sorunu
selamlar arkadaşlar,bugüne kadar sorunsuz şekilde kullandığım 5530'umda dün durup dururken garip bi sorun oldu. telefon mesaj göndermiyor. dün akşamüstü mesaj yazdım ve "zaten kullanımda" diye bi hata geldi,ondan sonra telefon hiç mesaj göndermez oldu. mesaj alıyor,arama yapma/arama almada da bi sorun yok. format filan attım düzelmedi.hiç böyle bi sorun olmamıştı daha önce,zaten dün sabah , öğlen filan da gönderdim mesaj bi sorun yoktu. acil yardım lütfen :/
A
12 yıl
[acil] 1GB HD4890 vapor-x 460W ile kullanılır mı?
bugün bu ekran kartını almayı planlıyorum
http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=85974&ad=SAPPHiRE-HD4890-VAPOR-X-1GB-256BiT-DDR5-PCi.EX-Ekran-Kartlari

ancak kafama takılan şu ki;minimum 500W güç kaynağı önerilmiş.bende 460W coolermaster güç kaynağı var.sizce bir sorun yaşar mıyım?
A
12 yıl
Görüntü sorunu
arkadaşlar benim pcimde geçen pazar oyun oynarken,video izlerken filan donup kilitlenmeler başladı.bikaç kez baştan başlatınca filan düzeldi ama daha sonra ekranda çizgiler filan çıktı ve sadece windowsta değil,msdos ekranında filan da var bu çizgiler.

daha sonra windows hiç açılmamaya başladı (windows 7 kullanıodum) , format atıp vista kurdum, çizgiler vs hala duruyor ekranda ve ekran kartı driverı kurunca yine windowsun hiç açılmaması sorunu tekrar ediyo kendini.

şimdi asıl sorum şu,sorun kesin olarak ekran kartında mıdır? yoksa anakartta filan olabilir mi? açıkçası pcyi vatana götürüp hiç haftalarca bekleyesim yok,sorunun ekran kartı oldugundan emin olup direk yeni bi kart almayı planlıyorum.acil cevap bekliyorum sizce de ekran kartında mıdır sorun?
A
13 yıl
PSP şarj sorunu,acil yardım arkadaşlar
Öncelikle selamlar.arkadaşlar pspmin adaptör şarj aleti kayboldugu ve yenisi de pahalı oldugu için usb şarj almaya karar verdim. hani şu 2in1 hem data kablosu hem şarj aleti olanlardan. kabloyu bağladım,cihaz ilk başta şarj olur gibi oldu,ışığı yandı.daha sonra açmaya çalıştıgımda ışık tamamen gitti ve alet hiçbi şekilde tepki vermiyor şarja,kabloyu başka usbye takmayı,pili çıkarıp takmayı,herşeyi denedim ama tık yok.aletin pilinde de hiç şarj yoktu o yüzden hiçbi şekilde açamıyorum da şuan. bi fikri olan var mı,tepkisiz bi şekilde yatıyor psp masada :(
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.