P

Teğmen
10 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
3 yıl
Superonline fiber upload hızını düşürdü mü ???
Son testimde 24 mbps / 5 mbps olması gereken hızım 24 mbps / 2 mbps 'ye düşmüş. Sizde durum nedir ?
P
9 yıl
Yüzyılın Komedisi : Superonline-fiber Upload hızı 1 MBps'ye indirildi-düzeltildi upload yine 5mpbs
Superonline'ın tüm fiber bağlantı seçeneklerinde upload yükleme hızı 1 mbps 'ye indirildi. 1000 mbps bağlantının bile yükleme hızı 1 mbps! Ülkemize hayırlı olsun! Artık superonline fiber abonesi olmanın hiç bir anlamı kalmadı!

Düzeltildi upload yine eskisi gibi 5 mbps
P
10 yıl
Türk telekom'un AKK uygulaması sonucu Türkiye'nin çöküşü
Türk telekomun Mart ayı başından beri süregelen AKK uygulaması sonucunda Türkiye'nin internet hızı ortalaması düştü. Akk uygulanmadan önce Türkiye'nin internet hızı ortalaması 7.01 mbps iken şimdi 6.11 mbps ve hergün bu ortalama düşmekte. Netindex istatistiklerine göre Türkiye geçen ay internet hız ortalaması bakımından dünya devletleri arasında 57. sıradayken şimdi 65. sırada.
< Resime gitmek için tıklayın >

http://www.netindex.com/download/allcountries/
P
10 yıl
Müjde Superonline fiber İzmir - Karşıyaka'da apartmanlarda
Rüştü sardağ caddesi ve 1748 sokak boyunca (metro'ya kadar) istisnasınız her apartmanın önüne fiber geldi. Asfalt 50 ile 1 m arasında kazılıp koruyucu boru ile fiber kablo apartmanların cümle kapısına getiriliyor. Aldığım bilgiye göre izmir büyükşehir belediyesi ile anlaşan superonline tüm karşıyakayı 2012 yılı içerisinde superonline fiber internet ile tanıştıracak.

Resimleri akşam yayınlayacağım.
P
11 yıl
Türk telekom yurt dışı çıkış sorunları.
Biliyorsununuz ki ülkemizde çoğu şey malesef şeffaf değil. Türk telekomun yurtdışı bağlantılarında mevcut olan problemler çoğu zaman kamuoyuna aktarılmıyor. Telekom sektörünün içinde olan veya konu hakkında teknik bilgisi olan arkadaşlar türk telekomun yurt dışı bağlantı sorunlarını gayri resmi olarak bu konuda paylaşırlarsa çok iyi olur.

*
Şu an itibarı ile türk telekomun LINX ve AMS-IX bağlantıları problemli. İngiltere ve hollanda üzerinden yapılan routinglerde yoğunluk sözkonusu.
P
12 yıl
....
....
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.