X

Binbaşı
08 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
27 üye
Görüntülenme (?)
71 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
X
10 yıl
The Walking Dead: Survival Instinct [Ana Konu]


Telltale Games'in The Walking Dead oyununu gördükten sonra hayal kırıklığına uğrayanlardan, "Ulan şu oyuna bi FPS yapsalar ne güzel gider." diyenlerdenseniz sıkı durun çünkü Activision'dan çok güzel bir haber geldi.

Bloodrayne serisinden ve Ghostbuster: The Video Game'den tanıdığımız Terminal Reality'nin yapımını üstleneceği Walking Dead: The Game, AMC'nin popüler The Walking Dead dizisinin öncesini anlatıyor. Bize, her türlü ortamda hayatta kalmayı başaran psikopat kardeşlerimiz Darly ve Merle Dixon'ın Atlanta öncesindeki hikayesini anlatacak olan Walking Dead: The Game'de Daryl'i kontrol edeceğiz, Merle ile oynama şansına erişebileceğimiz şimdilik meçhul.

Tatar yayı ile önüne gelene headshot çeken Daryl, diziden tanıdığımız karakterler ile sık sık karşılaşacak. Oyun, erzak için insanların birbirlerine türlü türlü tuzaklar kurduğu bir ortamda geçtiğinden dolayı oyunda da erzaklarımızı dikkatli kullanmak zorunda kalacağız.

2013'te PC, Xbox 360 ve Playstation 3 sahipleri için raflardaki yerini alacak olan Walking Dead: The Game için şimdiden heyecanlandık, koskoca bir yıl nasıl geçecek?

Oyunun yayınlanan ilk videosuna da aşağıdan göz atabilirsiniz:http://oyungezer.com.tr/haberler/1-yeni-oyunlar/9813-activisiondan-the-walking-dead-fps-duyurusu-geldi
X
11 yıl
Parçadan Vokali Silmek
Adobe Audition'ı denedim ama pek verim alamadım, sadece vokalin sesini kısıyor. Parçadan vokali tamamen silebilecek bir program var mı?
X
11 yıl
Battlefield Bad Company 2 Yine 10 Dolar
Bad Company 2, Steam'de yine indirime girdi. Gerek fiyat, gerek eğlence bakımından Black Ops'tan kesinlikle kat be kat üstün bir oyun. Hala almamış olan varsa duyurulur.

< Resime gitmek için tıklayın >

http://store.steampowered.com/app/24960/
X
11 yıl
Trollface Launch
http://www.funny-games.biz/trollface-launch.html

Biraz yukarı çıkmayı başarırsanız mıknatısın gücünü görebilirsiniz.
X
11 yıl
CNBC-e Şubat Sayısı -Kanka Kanunu-
How I Met Your Mother dizisindeki Barney'nin yazdığı "Bro Code" kitabını CNBC-e veriyormuş bu ay. Renksiz baskı ama içeriği gayet iyi, isteyenlere duyurulur.

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.