M

Teğmen
03 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
17 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
12 yıl
Hp C 4680 Yazıcı Yardım!
Arkadaşlar açmış olduğum başka bir konuda da sormuştum fakat cevap gelemyince bu konuda sormak istedim.

Hp C 4680 yazıcının resetlenme problemi var mı?

Kartuşlarının dolum ömrü nekadardır(kaç sefer)

Fotoğraf baskı kalitesi nasıldır.

Yardımlarınızı bekliyoum.

Şimdiden teşekkürler yorumlarınız için
M
12 yıl
Hp C4680 & Brother DCP 145C Seçimi Acil!
İyi günler arkadaşlar.

Epson rx 520 yazıcımla helalleştikten sonra yeni bir yazıcı almaya karar verdim.1-2 gün içerisinde nihayete erdirmek istiyorum.Bu konuda siz değerli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Özellikle 2 model arasında kaldım

1.Brother DCP 145C
2.Hp C 4680

Bu iki yazucu arasından hangisini almamı önerirsiniz.Fiyatları aynı sayılır benim baktığım yerlerde.Fakat birkaç soru kafama takılmış durumda o sorular ışığında beni yönlendirmenizi bekliyorum.Sorularım şunlar;

1.Fotoğraf çıktısı almak da istiyorum ve fotoğraf baskı kalitesinde hangi yazıcı daha iyidir kullanan veya bilgisi olanlar bilgilendirebilir mi?
2.Hp C 4680 yazıcının kartuşları doldurulabiliniyor mu?,dolduruluyorsa reset atma gibi bir problemi varmı ve kartuşlarının dolum ömrü nekadardır.

Şuan için kafam çok karışık çipsiz kartuşa sahip olmasından dolayı brother daha mantıklı gibi geliyor fakat özellikle fotoğraf baskı kalitesi doldurma kartuşlarda Hp ye nazaran nasıldır bir bilgim yok.kağıt üzerinde daha yüksek çözünürlük vaad etsede özellikle kullanıcıların yorumları benim için çok önemli.

Bu modellere ek olarak yine hp nin 4280,2480 modelleri de alternatifler arasında.

Şimdiden teşekkürler değerli yorumlarınız için
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.