C

Yüzbaşı
11 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
14 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
11 yıl
Gran Turismo 5 Oynayanlar Yorumlarınız...

Gran Turismo 5 oynayan arkadaşlar yorumlarınız neler? Oyunu beğendinizmi? Eksiler ve artılar nelerdir? 5 yıllık bekleyişinizin karşılığını aldınız mı? Yorumlarınızı alalım.
C
11 yıl
İşte Size Gerçek Bir Okami Hayranı


Capcom'un başarılı aksiyon-macera oyunu Okami belki çok yüksek satışlarına ulaşamadı, ama kalitesi ile bir çok hayran kazandı. Japon kültürünün öğelerini başarılı bir şekilde oyun dünyasına aktaran Okami'nin hayranları da, bu oyuna olan hayranlıklarını ilginç bir şekilde gösteriyor.

Yukarıdaki fotoğraf Michigan kolejinin kampüsünde çekilmiş. Kime ait olduğu bilinmeyen bu arabanın ön kaputunda bir Amaterasu'yu görüyoruz. araba'nın ön camının üst kısmında ise "AMATERAsu" yazısı dikkat çekiyor.

Tabi hayranlık bununla da kalmamış aşağıda görebileceğiniz gibi plaka'da da "OOKAMI" yazıyor. (Oyunun gerçek adı "Ôkami", yani şapkalı O kullanılıyor. Japonca'da şapkalı O uzun okuduğundan oyunun adı bazen "OOKAMI" olarak da yazılıyor.)
Kaynak :http://forum.donanimhaber.com/m_43907065/tm.htm

C
11 yıl
EA: "FIFA PES'den Daha Üstün"


Yıllardır iki serinin her oyununda bitmek bilmeyen "FIFA mı, PES mi?" tartışmasına bu sefer EA Avrupa başkan yardımcısı da katıldı.

MCV sitesine konuşan Electronic Arts Avrupa başkan yardımcısı Jens Uwe Intat, "Son bir kaç yıl içerisinde FIFA, Konami'nin PES serisi üzerinde satış açısından daha yüksek rakamlar elde etti. Bu, FIFA'nın daha üstün olduğunu gösterir." diye konuştu.

İki oyunun çıkmasına az bir süre kala, ortalık kızışıyor gibi... FIFA 11 1 Ekim'de, PES 2011 ise 8 Ekim'de raflardaki yerini alacak. Bakalım bu sene, kim galip gelecek?


Kaynak :http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-EA_FIFA_PESden_Daha_Ustun-9562.htm
C
11 yıl
Microsoft: "Blu-ray'in Günleri Sayılı"


Microsoft'a göre Blu-ray'in tarihe karışmasına sayılı günler kaldı. 50 GB kapasiteli Blu-ray'e karşı 8 GB kapasiteye sahip olan DVD'lerin Xbox 360'ı engellediği konusu üzerine yorum yapan Stephen McGill, insanların artık DVD'leri kullanmadığını söyledi. Xbox İngiltere'nin başında bulunan McGill, bunu "Biz kullanıcılara Full HD 1080p Blu-ray kalitesini indirmeye ve beklemeye gerek kalmadan stream olarak sunuyoruz. Bu nedenle Blu-ray'e kimin ihtiyacı var? Geride kalmış bir format olmasına sayılı zaman kaldı." şeklinde açıkladı.

Dijital dağıtımın yükselişte olduğu bir gerçek. Fakat Blu-ray'in günlerinin sayılı olması gibi bir durum da bulunmuyor. Aynı taraf daha önce de HD DVD'nin yeni format olacağını iddia etmişti. Blu-ray elbette hiç bir zaman VHS ve DVD kadar geniş bir kullanıma ulaşamayacak fakat her zaman disk tabanlı ürünlere bir ihtiyaç bulunacak. Bu da Blu-ray'in, başka bir disk formatına yenilmedikçe hala piyasada bulunacağı anlamına geliyor.


KAYNAK :http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Microsoft_Blurayin_Gunleri_Sayili-9608.htm
C
11 yıl
Türkçe Pes 2011 Kaç TL?
pes 2011 in (türkçe) fiyatı kaç tl. olacak bileniniz varmı?
C
11 yıl
Wii Kullanıp Kilo Veren Var mı?
Arkadaşlar ben kilo verebilmek için wii almayı düşünüyorum. normalde yürüyüş yapan, bol su içen biriyim ancak hala kilo fazlam var. wii yi kilo vermek için kullanıcam. wii yi bu şekilde kullanıp kilo veren yada böyle arkadaşlarınız varmı?
C
11 yıl
Obama Vakfı: “Suçlu Sony"


ABD’deki obezitenin ardında yatan önemli sebeplerden birisinin oyun konsolları olduğu belirtiliyor.

Kullandığınızdan daha fazla kalori alıyorsanız, kilo almak kaçınılmazdır. Bu kalorilerin nereden geldiğini araştırmak ise bu soruna çözüm bulmayı kolaylaştıracaktır. Michelle Obama programının aşağıdaki grafikte görsel hale getirdiği obezite kaynakları, bu konuda Sony Playstation’ın büyük oranda sorumlu olduğunu gösteriyor.

Let’s Move (Hareket Edelim) adlı program birkaç kötü adamı ortaya çıkartıyor. Bunlar arasında yüksek fruktozlu mısır şurubu bulunduran sodalı içecekler, McDonald’s restoranlarındaki büyük boy burger menüler, TV karşısında geçen saatler ve Sony PlayStation yer alıyor. Bu görselde yer almadıkları için Nintendo ve Microsoft’un sevindiklerini düşünüyoruz, zira bilgisayar başında geçirilen saatler ve diğer oyun konsolları da bu açık hedef gösterme tahtasında ihmal edilmiş.


Kaynak
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.