B

Teğmen
05 Aralık 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
7 yıl
Command and Conquer Generals Zero Hour 1.4 Patch Hatası Yardım
Selamlar herkese,
Orjinal oyunum mevcut. Yüklemeyi yaptım fakat 1.4 Patch"ini kuramıyorum. Ekran görüntüsünü aldım.
Data dosyalarından hangisini seçmem gerekiyor güncelleme için.
Ben Generals.exe olanını denedim olmadı. Güncellemeyi bilen varsa lütfen yazsın...
Tşkler.
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
B
7 yıl
Facebook yeni hesap açma sorunu
Arkadaşlar selamlar,
Facebooktan yeni hesap almak istiyorum.
Gmail, mynet ve hotmailden hesaplarla denedim fakat hiçbirinde hesabımı Facebookta aktif edemedim. Geçmişi silip modemin İP sini resetleyip denedim hepsini.

Devamlı hesabınız doğrulama gerektiriyor uyarısı ve ardından telefon doğrulama kodu sayfası çıkmakta. Hatta bir ara aldığınız mailde hiç arkadaşınız yok gibisinden msj bile gelmişti. Facebook kayıt olayını fazla abartmış sanırım.

http://yukleresim.com/images/2014/06/02/fa1f23b507.jpg

http://yukleresim.com/images/2014/06/02/29bba1.jpg

Her hesap için ayrı tel nosu alacak halimiz yok tabiki, artı zaten doğrulamada çalışmıyor ben o meşhur telefon kodunu hiç bir zaman alamadım :)

Yeni hesabımı en kolay nasıl ve hangi mail üzerinden en kolay açabilirim yardım please....
Tşkler...
B
7 yıl
Facebook açılmıyor...
Arkadaşlar selamlar;
Bir çok yerde bu sorunu yaşayanı okuyorum. Bilen ve yaşayan varsa yardımcı olun lütfen. 2 gündür uğraşıp duruyorum...
PC"ye format attıktan sonra Facebook ( bazen ana sayfayı açmaya çalışıyor bazen giriyor msjlar yada herhangi bir yere basınca tekrar takılıyor) sayfalarında sorun yaşıyorum. Bilgisayar bilgisi olan birisiyim. O nedenle çerezleri ve geçmişi silin gibi basit şeyleri söylemeyin bana çünkü olmuyor... :)

Geçmişi silince bazen giriyor, bu seferde yeni sayfa açmıyor, mesajlaşma açılmıyor. Duvara yeni resim resim yüklüyicem basıyorum resim bölümüne pencereyi (resim yüklenecek klasör) açmıyor. Devamlı bir düşünme halinde...

Java, Silverlight, Java gibi yazılımların son sürümleri kurulu. Chrome, Firefox son sürümleri yüklendi. Normal DNS, Open DNS ve Google DNS" leri denendi hiçbirinde sorun düzelmedi. XP Profesyonal kullanıyorum (SP3 yüklü)
Virüs vardır demeyin, virüs programı yüklü. Tarayıcıda Gizli Tarama açıkkende denedim.
:(

Tşkler...
B
15 yıl
250 GB HDD'yi görmüyor
Arkadaşlar, yeni bir IDE HDD aldım. 250 GB ve Seagate. Ama biostan görmüyor bir türlü. Gigabyte anakartım var.( GA-8PE667 Pro)

Bios güncelleme diyeceksiniz ama onuda yaptım. Diğer HDD ile birlikte taktım. Tek taktım. Primary yada secondary Master-Slave. Artı Jumper ayarları. Aklınıza ne geliyorsa yaptım yani. Genede görmüyor.

Birde bazı eski P-4 anakartlar 100 Gb'tan sonrasını görmüyormuş. P-5 bir sistemde 3' e bölüp yapmak gerekiyor sanırım, aklıma bu geldi en son.Fikri olan yada başına aynı sorun gelen arkadaşlar yardımcı olursa çok makbule geçecek.
B
16 yıl
GİGABYTE GA-8PE667 (478 pin) Pro Anakarta hangi işlemcileri takabilirim? Yardım
Benim Gigabyte GA-8PE667 Pro anakartım var. Şu anda üzerinde Celeron 1.7 bulunuyor. Yeni bir işlemci istiyorum. Kendi Web sitesinden baktım fakat tam emin olamadım. Yani işlemci alıp sonra uymayıp elimde kalmasını istemiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim. Sitenin linki aşağıda...

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Spec.aspx?ProductID=1426
B
16 yıl
LAZER YAZICI ACİL
Arkadaşlar bana yaklaşık 100-250-YTL arası bir lazer yazıcı lazım.

Toneri ve Dramı ucuz olursa iyi olur. Bitince makine fiyatına Dram almak istemem. (Oki'nin Dramı 200-YTL mesela)

Ayrıca dolum yapılıyor olması gerekiyor. HP tam dolu tonerle geliyor ama tonerleri pahalı sanırım. Uzun vadeli düşünmem gerek. Xerox yada Lexmark olabilir.

Kullanan yada önceden araştırmış arkadaşlar yardımcı olsunlar lütfen
B
16 yıl
Anadolu Yakasında Otel Lazım
Arkadaşlar bana İstanbul Anadolu yakasında bulunan güzel bir otel lazım. Geceliği 50-YTL falan olabilir yada üstü. Haftasonu için lazım. Bir misafir için, kendisi Asteğmen. Abuk sabuk bir şey için değil yani.
Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.
B
16 yıl
Anadolu Yakasında Otel Lazım
Arkadaşlar bana İstanbul Anadolu yakasında bulunan güzel bir otel lazım. Geceliği 50-YTL falan olabilir yada üstü. Haftasonu için lazım. Bir misafir için, kendisi Asteğmen. Abuk sabuk bir şey için değil yani.
Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.
B
18 yıl
KamerayI bilgisayara baglamak ve goruntu almak.
Kamera dedim ama bu normal digital kamera falan degil. Bildigimiz gozetleme kameralarIndann. Hani su isyerlerinde olan duvara monte edilenlerden. iki tane girisi var. Biri monitor diyor. Ordan cIkan kabloyu, tv kartIna bagladIm, formatlarI falan degistirdim ama goruntu falan yok. Bilen varmI nedir olayI.?

Ekran kartImIn TV cikisi var ama heralde oraya baglanmaz.
B
18 yıl
Celeron 1700 var bende. 2400 alsammI?
Benim Celeron 1700 um var. Memnunum sahsen. Celeron 2400 = 78 $.
Eskisini 30$ - 40$'a falan satsam, 40$ daha ekliyip Celeron 2400 alsammI. Gigabyte 667PE-Pro anakart var. P4 te alabilirim ama pahaLI bana gore. O kadar verecek param yok.

Hem bu Celeron 2400, hangi P4'e esittir?.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.