C

Yüzbaşı
21 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
9 ay
Karanlık Mod
Androidde olan karanlık mod neden iOS da yok ?


Cihaz: iPhone13,1 (14.4.1)
Sürüm: 1.9.3 (800)
C
6 yıl
Android Kişi Deposu Sorunu Çözümü
Merhaba arkadaşlar

Casperin via v3 modelini kullanıyorum. Sıkıntım kişi deposu uygulamasının sürekli boyutunun artması ve rehberin geç açılmasına, arayan kişinin isminin çıkmamasına neden oluyordu. Bende her seferinde rehberi yedekleyip, kişi deposu verileri temizledikten sonra tekrar rehberimi içe aktarıyordum. Ancak 2-3 haftalık kullanımda tekrar kişi deposu şişiyordu. Araştırmalarıma göre Lenovo P70 de de bu problemi yaşayan kişiler olmuş. Bu problem beni artık bıktırmıştı ancak şu yolla çözdüm.Artık kişi deposu şişmiyor ve arayan kişinin isimleride gözüküyor.

Çözüm: Rehberimizi dışa aktarıyoruz ve oluşan vcf dosyasını google kişilere aktarıyoruz. Arkasından ayarlar uygulamalar tüm uygulamalardan kişiler ve kişi deposunun verilerini temizliyoruz. Vcf dosyasını içeri aktarma yapmıyoruz çünkü telefon hafızasına aktardığımızda sürekli şişiyordu. Kişi listesi google sunucusundan otomatik güncelleniyor. Ve artık kişi deposunun şişmesiyle uğraşmıyoruz.(Otomatik kişileri alması için hesaplardan-google hesabının kişiler senkronizasyonun açık olması gerekmektedir.)

Hızlı bir şekilde yazdım. Yazım hatası varsa kusura bakmayın.
C
6 yıl
Cevap: Bluetooth Olmayan Arabaya AUX uzerinden Bluetooth baglantisi yapilabilir mi?
quote:

Orijinalden alıntı: cenk78

Öğle arasında çektim fotoğrafları.

Fotoğraflardan görüldüğü üzere çakmak girişinden aldığım usb kablosu ve aux kablosunu hemen alttan direksiyonun iç kısmına geçirdim. Oradan direksiyonun sol tarafına sakladığım HS3000'e taktım. Nereye sabitlemek istediğimi fotoğrafta gösterdim elimle tutarak. Ancak kablolardan dolayı çok çirkin bir görüntü oluştuğundan ya L şeklinde bir aux kablosu alacağım ya da direksiyonun sol tarafında şu an durduğu şekilde gizli duracak. Böyle de işimi fazlasıyla görüyor gerçi ama direksiyondaki kontroller çalışmadığından dolayı oradan şarkı değiştirmek istiyorum.

Fotoğraftaki gibi bir araç içi şarj aleti bulmam çok uzun zaman aldı. En son vatanbilgisayarda buldum. Hem 2 amper, hem de hiç göze batmıyor.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >


Selam cenk78 izninli bir kaç sorum olacak sana.

Bendede honda civic var bu sistemi kullanmak istiyorum. Arabaya her bindiğimde cihazı açmak için uğraşmak istemiyorum. Bu cihazdan satın alsam ve açma tuşunu hiç kapatmasam ve açık kalsa. Ayrıca şarj kablosu da sürekli bağlı olsa. Pili araba kapalıyken bitse bile arabaya bindiğimde kontağı açtığımda cihaz açılır mı ? Yoksa illa pili sökmek mi gerek sendeki gibi arabaya biner binmez açılması için.
C
8 yıl
Laptop ekran görüntü kayması nasıl düzeltilir?
Evet arkadaşlar bilgisayarımın görüntüsü bu hale geldi nasıl düzeltilir sizce sorun nedir ?

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.