M

Yüzbaşı
06 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
36 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
M
geçen yıl
gaz kesici montajı
aracımda gaza geçmeme sorunu vardı. usta gaz kesici valften kaynaklandığını söyledi. sonra değiştirirken üstündeki üründen daha farklı bir ürünü kullandı, o da oraya uymadı tam olarak. yön olarak yerleşiminde sıkıntı oldu. normalde direkt oradaki sisteme bağlı olan gaz kesici yerine araya hortum ekleyip gaz kesiciyi müsait olan bir yere sabitledi. bu araya eklenen hortum bana sıkıntı yapar mı? gaz kesici eskiden direkt oradaki gaz çıkışına bağlıydı, şimdi hortum oraya bağlanıp ek yapılmış oldu. ilerde başımı ağrıtır mı bu durum?
M
5 yıl
Askerlik tecili
Ben yatay geçiş yapmıştım, geçiş yaptığım okul askerliği tecil etmemiş. Uzun süredir asker kaçağı gözüküyormuşum. Askerlik şubesine gittim öğrenci belgesi ile, para cezası çıktığını söylediler. Ne yapmam gerekir bu durumda? Para cezası 1100 küsür lira
M
5 yıl
Samsung servisten geldikten sonra görüntüde takılma
Samsung ue40h6270 model tvmin ekranında kararmalar vardı, garanti kasamında serviste panel tamiri yapıldı. Servisten geldikten sonra görüntülerde ciddi anlamda takılmalar var ama garanti sürem bitmiş durumda, çağrı merkeziyle görüştüğümde garantisi bittiği için servis çağırırsam ücretini ödemem gerektiği söylendi. Sonuçta bu hatayı ben yapamam,servisten kaynaklanan bir sorun. Nasıl bir yol izlemem gerekir?
M
6 yıl
Fenercell hakkında
Fenerbahçe basketbol maçına bilet alırken fenercell kullanımı nasıl olur, fenercell kullanan varsa yardımcı olabilir mi?
M
7 yıl
iphone 5 kulaklık tek taraftan ses geliyor
iphone 5 kulaklık tek taraftan ses geliyor. iki tane kulaklık denedim, ikisi de sağlam kulaklık. ayarları da sıfırladım hala sol kulaklıktan ses gelmiyor. neden olabilir?
M
7 yıl
Feda T-shirt
Arkadaşlar feda t-shirti arıyorum. Satan bir yer bilen var mı ya da elinde fazladan m veya l beden olan varsa bana ulaşabilir mi?
M
8 yıl
Moscot Lemtosh çerçeve
Moscot marka lemtosh model çerçeve arıyorum. Nereden bulabilirim bir fikri olan var mı ya da buna benzer çerçeve önerebilecek var mı?

< Resime gitmek için tıklayın >
M
8 yıl
200-300 lira , tuşlu telefon önerisi.
babama telefon bakıyorum. dokunmatik olursa zorlanıcağını düşünüyorum, bu fiyatlarda dokumatik çok kaliteli olmaz diye düşünüyorum. 200-300 liraya f/p oranı iyi bir tuşlu telefon önerisi olan var mı?
M
9 yıl
tamamen kitlendim win32 sality suphesi
exe'ler acilmiyor, klasorler acilmiyor . ne yapicam? virus programi da yok , bilgisayarim'a tiklayinca aygit yoneticisi geliyor, nasil cozebilirim?
M
9 yıl
Galatasaray Ünviersitesi için KYK yurdu
Galatasaray üniversitesini kazandım,yurt tercihimi öncelik yüksek ücretli yurtlara şeklinde yaptım ama yüksek ücretli yurtlar çok mu uzakta kalıyor ? Pek istanbulu bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim.

Bir de yüksek ücretliden genel yurda nakil oluyor mu? Yakınlarda Abdi İpekçi yurdu var galiba, eğer yüksek ücretliler çok uzaksa önceliği genel yurda veriyim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.