S

Teğmen
03 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
122 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
11 ay
Kızların kıl temizliğine önem vermemesi
Özgürlük adı altında mıdır yoksa üşengeçlikten midir bilmiyorum ama şimdiye kadar denk geldiğim kızlar kasık kıl temizliğine fazla dikkat etmiyor. Uygulamadan tanıştığım 10 kızdan neredeyse sadece 2si tam anlamıyla kasıklarını tıraş etmişti.

Dışarıdan bakınca havalı, bakımlı görünen tipler bile bacak, kol, koltuk altını temizleyip kasık kıllarını uzun bırakıyor.
S
geçen yıl
Garanti Shop&Fly kullanan?
Arkadaşlar miles&smiles dan bu karta geçmeyi düşünüyorum, tavsiye eder misiniz?
S
geçen yıl
Yurtdışında Tax free alışveriş yapmak?
Önüzmüzdeki hafta yurtdışında yaşayan arkadaşımı ziyarete gideceğim, almayı düşündüğüm birkaç elektronik eşya da var. Daha önce tax free yapmış kişiler dikkat etmem gereken noktalar hakkında bilgi verebilir mi?

Aklıma takılan birkaç soru şu şekilde;

1) Ürünün kutununu açılmamış olması gerektiği söyleniyor, ülkeden çıkana kadar kutuyu açmamalı mıyım?
2) Ürünü arkadaşım benim adıma internette/mağazan satın alabilir mi? Tax free mümkün olur mu bu durumda.
3) Tax free belgesini ürünü aldığımız yerden mi istiyoruz?
S
2 yıl
Japon +18 filmlerindeki sansür
Bu filmlerdeki sansürün sebebini bilen var mı? Göğüs ve anal serbest ama penis ve vagina mozaikli.
S
2 yıl
Elektrikten anlayan bakabilir mi?
Evdeki avizeyi değiştireceğim, led avizelerden bi tane aldım. Tavanda çift anahtarlı hat var, 2 kahve 1 mavi kablo var. Led avize tek anahtarlı. Yapmak istediğim anahtarlardan herhangi birine basınca led avizenin yanması. Tavandaki 2 kahve kabloyu birleştirip avizeye bağlasam sorun olur mu?
S
3 yıl
Google'da çıkan reklamlar?
Evdeki diğere cihazlardan girince çıkmayan reklamlar şuanda kullandığım cihazda sürekli çıkmakta. Sadece chrome da değil Edge'de bile çıkıyor. Malware bytes ve Windows'un Defender'ı ile tarayınca pc temiz çıktı. Bunu nasıl engellerim?


< Resime gitmek için tıklayın >
S
3 yıl
Ladyboy vs Trans vs Shemale
Malum sitelerde bu tür cinsiyet değiştiren videolar çoğalmaya başladı. Nedir bunların farkı? Çekik gözlülere galiba ladyboy deniyor diğer ikisi kadın kılığına girmiş erkek gibi itici gözüküyor ama ladyboylar resmen penisi olan kadın gibi. Bazılarıda gayet güzel
S
3 yıl
Penis büyütmek mümkün mü?
Hani sürekli reklamlarda çıkan penis büyütücü hap,krem bunlar işe yarıyor mu veya penis pompası? tavsiye edebileceğiniz ürün var mı? penisi sağlıklı bir şekilde mümkün olan en uzun haline nasıl getirilir
S
3 yıl
+18 videoların arşivlenmesi
nas cihazında yaklaşık 4tb +18 içerik mevcut bunları organize etmek için şifre destekli tavsiye edeceğiniz bir program var mı ?
S
3 yıl
...
.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.