I

Binbaşı
27 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
56 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
I
6 yıl
LYS sözel deneme tavsiyesi
ben sayısalcı olduğum için sözel hakkında hiçbir bilgim yok. sayısaldaki zaman denemelerini çok beğenirdim. bunun gibi sınavdaki sorulara hazırlayacak, sınavdaki sorulara benzer soruların olduğu hangi denemeler var sözel bölümü için?
I
7 yıl
sözel kitaplarını verecek olanlar
talibim. edebiyat, coğrafya, felsefe kitaplarını verecek var mı?
I
7 yıl
Bu gün IKEA'ya gittim iğrenç bi yermiş
hep evli çiftler sarmaş dolaş sevgilimsiler hamile kadınlar bebek arabalı kadınlar etrafa bakıyolar hep ay şunu mu alsam ay bunu mu alsam. kol kola girmişler böyle iğrenç bir ortamdı. sakın gitmeyin.

diyim de sonra neden demedin demezsiniz...
I
7 yıl
BİRİNİ BULMAM LAZIM YARDIM EDENE EN DERİNDEN SEVGİLERİMİ VERİCEM
ya arkadaşlar. ismini ve soyadını bildiğim ve okulu ve bölümünü de bildiğim biri var. ama bulamıyorum facebookunu. bir yolu yöntemi var mıdır. kendi ismiyle değil sanırım
I
7 yıl
Aniden hiç olmadık şeylere sinirlenmek
2 haftada bir falan oluyor bu. 2 gün falan sürüyor genelde. öyle bi hale geliyorum ki hiçbi insan sesi duymamak için uyumak istiyorum. 2 gün boyunca hep bu halde değilim tabi. aralıklarla böyle oluyor. kapı gıcırtısına bile sinirlenebiliyorum hiçbi sebep yokken. ve kendimi tuttuğum için inanılmaz stres oluyor içimde. bir şeyleri kırmak geliyor içimden.

sorum şu, bana noluyor ??
I
7 yıl
SINIRIN 0 NOKTASINDAYIM YOĞUN ÇATIŞMA VAR SS'Lİ
< Resime gitmek için tıklayın >


çözünürlük biraz kötü ondan net çıkmamış
I
7 yıl
bilgisayarın rengi 16'ya düştü
dün oyuna girmiştim her zamanki gibi birden ekranın renkleri gitti saçma sapan bir görüntü oluştu ve bilgisayar kapandı. sonra açmaya çalıştığımda renkler çok kötüydü ve çözünürlük azalmıştı. bu mesajı yazarken de şuan saçma sapan bir görüntüde yazıyorum. ekran çözünürlüğü ayarlarına girdim 640x480 sanırım. ve değişmiyor. ayrıca renk ayarlarına giriyorum. 32 ve 16 bit var bir de sadece 16 var. ve şuan 16'da duruyor. değiştirmeye çalışınca da değişmiyor. dün kapatıp açınca onarım yapınca bilgisayar düzelmişti ama tekrar oyuna girince tekrar bozuldu. ayrıca yine renklerin düzgün ama çözünürlüğün az olduğu bir şekilde açıldı bir sefer. çözünürlük 800x600'dü sanırım. çözünürlüğü arttırmaya çalışınca yine renkler gitti ve çözünürlük azaldı. böyle bir sorunla karşılaşan ve yardımcı olabilecek var mı?
I
7 yıl
Bugün bir tacize tanıklık ettiğimi düşünüyorum
konu nispeten iyi bir şekilde çözüldü arkadaşlar. benim herkese tavsiyem, dikkatli olunuz.
I
8 yıl
Konyalılar gelsin neden Konya'ya Konya denmiş açıklıyorum
çok eskilerden geniş bir düzlük olduğu için uçan kuşlara kon ya kon şuraya artık derlermiş. avlamak için. böyle böyle Konya olmuş. hayırlı bayramlar
I
8 yıl
AYDIN ADÜ TIP KAZANANLAR
burada tanışalım arkadaşlar
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.