A

Yüzbaşı
25 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
62 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
7 ay
Mobilde üstteki boşluk
Merhabalar
Mobil sürümde üst taraftaki bu boşluk nedir nasıl giderilir?
< Resime gitmek için tıklayın >
A
8 ay
miras payının devri hakkında
merhabalar
baba vefatından dolayı miras kalan evin hissesini kardeşlerden biri diğerine bedelsiz olarak devretmek isterse, bunun için yapılması gereken işlemleri açıklayıcı bir şekilde anlatacak bir arkadaş var mi acaba... bütün kardeşlerin topluca işlem mi yapması lazım? notere mi tapuya mi gitmek lazım.. gereksiz masraf yapmamak için yardımcı olur musunuz
teşekkürler
A
11 ay
..
..
A
3 yıl
EGEA MI PULSAR MI?
selamlar
2013 1.2 dsg golfumu sattim.. epeydir arac bakıyorum, bu ikisinden hangisini tavsiye edersiniz arkadaşlar.. bütçe 75bin... kullananlar bilenler var mi iki aracı da?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sifir-ayarinda-627737283/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-oscardan-boyasiz-2016-pulsar-1.5dci-tekna-624863029/detay
A
4 yıl
Özel plaka tarihe karışıyor
Özel plaka tarihe karışıyor, artık işlemlerin tamamı noterde gerçekleşecek

" 1 Ocak’tan itibaren yeni araç alanlar ve ikinci el araçların satış sonrası işlemleri artık noterlerde yapılacak. Yeni dönemde plaka numaraları tek merkezde toplanacak. Özel plaka alınamayacak.
Araç ruhsatlarının ilk tescil ve ikinci el araç alımları ile ilgili yeni dönem başlıyor. 1 Ocak'tan itibaren yeni araç alanlar ve ikinci el araçların satış sonrası işlemleri artık noterlerde yapılacak. Ruhsatlar ve plakalar noterdeki işlemlerin ardından vatandaşa verilecek. "

www.cnnturk.com/amp/turkiye/ozel-plaka-tarihe-karisiyor-artik-islemlerin-tamami-noterde-gerceklesecek
A
5 yıl
..
..
A
5 yıl
...
..
A
8 yıl
2013 OPEL CORSA 1.3 EURO DIESEL
A
8 yıl
Dunlop bu fiyata iyi mi? uygun fiyata başka marka tavsiyesi olan..
Beyler aracım Mazda2 ve üstünde gelen lastikler 5. yılını devirdi, gerçi 5 yılda 23000km yapmışım altı üstü.. Birkaç ay önce yine değiştirmeyi düşünmüştüm ama bir abimiz bunlar daha 5000km gider dediği için erteledim.
şimdi kliksa.com da Dunlop lm 703 serisi lastiklerin takımı yüzde 10luk ek bir indirimle 470 tl civarına geliyor.. Ne dersiniz bunlar bu fiyata alınır mı yoksa böyle uygun fiyatlı başka lastik mi tavsiye edersiniz..
tşk.ler şimdiden


Ürün bu:

http://www.kliksa.com/urun/dunlop-185-55-r15-82v-sp-sport-lm703-oto-lastigi/901985448
A
8 yıl
Dh ailesi diye gelen mesajlar
Bir iki saattir durmadan mesajlar geliyor dh ailesi diye bir konuşmadan.. Bu nedir? Forumda ayrıntılı bilgi göremedim..forumu mu cokerttiniz..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.