M

Yüzbaşı
22 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
43 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
5 yıl
WebGL aktif olmuyor ? WebGL nedir ?
Merhaba, dizüstü bilgisayarım çok eski bir bilgisayar... 2007 de aldım. Bilgisayarda google eart çalıştıramıyorum. Webgl desteklemiyor diyor. Chrome da ayarlardan aktif gözüküyor. Ancak çalıştıramıyorum. Ekran kartı eski ondan olabilir mi ?

Bilgisayar özellikleri:

< Resime gitmek için tıklayın >
M
6 yıl
Aydınlatmalı klavyesi olan uygun fiyatlı laptop varmı ?
Aydınlatmalı klavyesi olan uygun fiyatlı laptop varmı ?
M
6 yıl
Ankara\u0027 da multimedya tamiri yapan yer var mı ???
Dostlar 2009 toyota corolla model aracımda "avgo marka" android olmayan multi medya bulunmakta. Bir kaç gün önce arızalandı ve koku geldi ekrana görüntü gelmiyor.

Ankara da üçkağıtçı olmayan yaptırabileceğim bir servis var mı ?
M
7 yıl
Kaliteli kayıt MP3 nerden bulurum ??? 320kbs vs..
Slmlar dostlar...

KALİTELİ MP3 indireceğim bir site bulamıyorum. Youtube dan indirme kaliteli olmuyor. Özelden falan önerebileceğiniz bir site varmı ? Yardım ederseniz çok sevinirim.
M
7 yıl
intel hd graphics 4000 ekran kartı güncellenmiyor !!!
Merhaba, Arkadaşlar samsung laptopa win10 yükledik sürücü güncel olmadığığı için sistem açılışında sorun oluyor ekran hiçtepki vermiyor siyah kalıyor. Bunun çözümünün sürücü güncellemesi olduğunu buldum ama sürücü güncellenmiyor.

Güncel sürümü kurmaya çalıştığımda aşağıdaki hatayı alıyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >
M
10 yıl
swatch mı casio mu? Tavsiye
M
10 yıl
Rengi solan \"Nubuk\" bot boyatılabilir mi?
Sarı Nubuk deriden olan botumda bir lekeyi çıkarmak için temizleyici sıpreyle temizlik yaparken rengini soldurdum. Fakat deformo olmuş lekeli kısım koyu kaldı diğer yerler açık, Bu nubuk bot tekrar orjinal rengine boyanabilir mi?
M
10 yıl
android telefona e-posta kurulumunda sunucu baglantısı açılmadı hatası!!!
Arkadaşlar telefonumdaki outlook mail uygulaması çok şarj harcadığından dolayı telefonun kendi sistemi üzerinden mail işlerini hallediyim dedim, ama bu seferde kurulum sırasında pop3 seçiminde sunucu bağlantısı açılmadı hatası alıyorum imap seçtiğimde ise kullanıcı adı ve şifre yanlış diyor aslında hepsi doğru. Bu sorunla karşılaşan yada çözümü bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
M
10 yıl
Yeni notebook aldım hdd sesi normal mi ?
Sony vaio laptop un 1tb hdd si biraz sesli çalışıyor gibi geldi, hd tune ile test yaptım sonuç nasıl? bakarmısınız. Buarada bad sector taraması yaptım problem yok?


< Resime gitmek için tıklayın >
M
10 yıl
Yüksek kapasiteli kondansatörler nasıl deşarj edilir ?
Merhaba Fotoğraf makinemin flaşı bozuldu ve bu sorun büyük bir ihtimal kondansatörden kaynaklanıyor. Ben biraz elektronikten anlasamda daha önce yüksek kapasiteli kondasatörle işim olmadı. Sökmem gereken kondansatörü nasıl güvenli bir şekilde deşarj edebilirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.