N

Çavuş
19 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
8 yıl
İnternet Radyo Proğramı
Beyler takip edilebilecek radyo programı arıyorum amatör olursa mükemmel olur. Yardımcı olanlara teşekkürler..
N
8 yıl
Farklı görüşler öğrenmek
Arkadaşlar millet nasıl düşünüyor merak ediyorum bu yüzden kendini düşünebilen bir varlık olarak nitelendiren insanlar bu düşüncelerini herhangi bir sosyal medya aracı kullanarak paylaşıyorsa (twitter,blog vb.) okumak isterim.
blog ve twitter adresi olanlar yorum veya özel mesaj olarak gönderirlerse okumaktan zevk duyarım.Herkese iyi forumlar.Şimdiden teşekkürler.
N
9 yıl
Multiplayer Tır Kamyon yarışı
Var mı bildiğiniz oynanabilecek tır yarışı arkadaşlarla oynanabilecek.
Şimdiden teşekkürler.
N
9 yıl
Kişisel bir konuda yardım(bir göz atın)
Arkadaşlar canıma tak etti paylaşayım dedim. Sıkıntım şu ki ciddiye alamıyorum hiçbir şeyi ne ciddi muhabbete girebiliyorum ne de ciddi bir şekilde iş yapabiliyorum kendimi böyle seviyordum fakat son zamanlar kendimi çok gereksiz görüyorum.Hırs denen şey 0 komiteler yaklaşıyor çalışmam gerek çalışmak için bir amacım yok.Oyun oynarken bile yenmek için oynamıyorum artık o safhaya geldim.Canıma tak etti bana benzer kişileri ve varsa bunu aşan arkadaşlardan yardım istiyorum çok saçma olacak ama nasıl hırs yapabilirim mesajın özü yardımcı olmaya çalışanlara şimdiden teşekkürler..
N
9 yıl
Jumplama olayı nedir?
Beyler tekrar oynayak dedik arkadaşlarla bu jump olayı nedir nasıl yapılıyor bilgisi olan bir el atarsa makbule geçer.
N
9 yıl
Kıvırcık saç kabarma sorunu
Saçları uzatmaya karar verip 3'e vurdurdum.Saçlarım çok sık olduğundan daha 2. ay kabardı ve devamlı kabarık ben belli bir uzunluğa kadar kabarmasını istemiyorum ara makası mı attırsam karar veremedim.Ya da tavsiye etceğiniz kıvırcık kuru saçlar için şampuan markası var mı kabarmayı önleyecek? Şimdiden teşekkürler
N
9 yıl
Beyin kontrolsüz seçim yapar mı?
Beyler sorun şu geçenlerde arkadaş Sigmund Freud kitaplarını okuyorum dedi biraz konuştuk işte neyse konu kapandı.O günün akşamı ben Ahmet Ümit'in Sultanı Öldürmek kitabını aldım ve okumaya başladım Sigmund Freud geçiyor kapattım kitabı tamamen şans eseri film koleksiyonumdan random olarak Tehlikeli İlişkiler (A Dangerous Method) aynı şekilde bu filmde de Sigmund Freud geçince kafama takıldı acaba beyin otomatik seçim yapabilir mi yakın zamanda duyduğun algıladığın nesneler arasında bu arada ne kitabın ne filmin konusunu önceden okuyup dinlemedim.
Bilgisi olan ya da başına bu tarz şeyler gelen varsa yardımcı olsun 2-3 gündür ciddi şekilde kafa yoruyorum bu duruma.
Dipnot:Önceden de benzeri 3-4 durum yaşadım.İlk değil.
N
9 yıl
KyK ile ilgili
Beyler ben şu an kyk yurdunda kalıyorum ve kredi alıyorum.Bu sene tekrar burs başvurusu yaptım.Krediyi bursa çevirmek için fakat yurt kısmına ne yazcam.şu anda yurda kayıtlıyım. istemiyorum yazdım bir sıkıntı olur mu yurtla ilgili??
N
9 yıl
Geçen biri üni. harçları kalkıyor demişti.
Ne oldu o iş??
N
9 yıl
Bildiğiniz korku hikayeleri
Başınızdan geçen veya duyduğunuz hikayeleri alalım beyler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.