F

Çavuş
04 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
62 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
geçen yıl
Arda Turan Hakkında Olumlu Yorum Bırak
< Resime gitmek için tıklayın >


Her ne kadar çok eleştirilse de Türk futbolunun son dönemde yetiştirdiği en büyük yeteneklerden olan Arda Turan hakkında kariyerindeki başarıları gözeterek bu konuda Arda Turan hakkında olumlu yorumlarınızı bırakınız.

1987’de Bayrampaşa’da başlayıp, Avrupa’nın en büyük kulübü Barcelona’ya uzanan bir kariyer. Başarıları ve yaptıkları hayallerinden bile büyük.


Türk futbolunun son dönemde yetiştirdiği en büyük yeteneklerden olan Arda Turan, sadece kulüp formasıyla değil, A Milli Takım’da da önemli başarılara imza attı. Kısa sürede Türkiye’nin en çok konuşulan ve parmakla gösterilen oyuncusu oldu.

Galatasaray da Parladı

Sarı kırmızılıların alt yapısından yetişmesinin ardından Eric Gerets döneminde A takıma yükselen Arda Turan, yeteri kadar forma şansı bulamaması sebebiyle bir yıl sonra Vestel Manisaspor'a kiralanmıştı.

Ersun Yanal ile bir sezon geçiren Arda, gelişiminin ardından Galatasaray'a dönerek takımın değişmezlerinden oldu.

2007/2008 yılında takımın lideri olan Arda, Galatasaray camiasındaki ilk şampiyonluğunu yaşadı.

Bu şampiyonluk, Galatasaray'daki altı sezonunda 10 numaralı formayı sırtına geçirip, kaptanlık pazubandını da koluna takan Arda için camiadaki tek lig şampiyonluğu özelliğini taşıyor.

Yükselen performansını milli takımda da gösteren yetenkli futbolcu Avusturya ve İsviçre'nin ortaklığında gerçekleştirilen Euro 2008'e de damgasını vurmaktan geri kalmadı.

Arda Turan İspanya'da toplam 8 kupa kazandı


La Liga: (2) 2013-14 Atletico Madrid, 2015-16 Barcelona
UEFA Avrupa Ligi: (1) 2011-12 Atletico Madrid
UEFA Süper Kupa: (1) 2012 Atletico Madrid
İspanya Kral Kupası: (3) 2012-13 Atletico Madrid, 2015-16 ve 2016-17 Barcelona
İspanya Süper Kupası: (1) 2016-17 Barcelona

Arda TURAN'ın Barcelona attığı goller.

Videoyu izlemek için tıklayınız


Bireysel Başarıları

Futbol Plus Futbol Oscarları - Türkiye'de Yılın Futbolcusu (1): 2010
Futbol Plus Futbol Oscarları - Avrupa'da Yılın Türk Futbolcusu (2): 2012, 2013
Milliyet Spor Ödülleri - Türkiye'de Yılın Futbolcusu: (2): 2008, 2009
Milliyet Spor Ödülleri - Türkiye'de Yılın Sporcusu: (1): 2013
Türkiye Spor Adamları - Avrupa'da Yılın Futbolcusu (1): 2014
Süper Lig Asist Kralı (2): 2008-09 (9 Asist), 2009-10 (14 Asist)
TPFD Özel Ödülü (1): 2015[339][340][341]
Türkiye millî takımı‘nın en çok gol atan 8. futbolcusu. (Zeki Rıza Sporel ile birlikte)
Türkiye millî takımının tarihindeki 600.golünü attı.

Konuyu istastislik, video ve fotoğraflarla destekleyebilirsiniz.
F
3 yıl
GSS Borcu Olan Sağlıktan Yararlanamıyor (Durumunu Sorgula)
Sosyal Güvenlik Kurumu’na (SGK) prim ve Genel Sağlık Sigortası (GSS) borcu bulunan kişilere, borçlarını ödemeleri için tanınan süre 28 Şubat 2019 doldu. Borcu yeniden hesaplanan 2.7 milyon kişi için 28 Şubat son gündü. Son güne kadar GSS borcu olan kişiler dahi sağlık yardımı alabiliyordu fakat artık 1 Mart 2019 tarihi itibariyle Genel Sağlık Sigortası borcunu ödemeyenler artık SGK üzerinde sağlık hizmeti almayacak.

GSS Borcunu ödemeyenler 1 Mart 2019 tarihinden itibaren hastaneye gittiğinde provizyon alamayacak ve sağlık hizmetlerinizden yararlanamamaya başladılar.

Güncel Gelişmeler 01.03.2019

SAĞLIK HİZMETİ ALINAMIYOR
Gelir testine girmeyen ya da girdiği halde geliri yüksek çıktığı için prim borcunu ödemek zorunda olanlara tanınan süre de 31 Aralık 2018 tarihinde dolmuştu. Fakat aralık ayının son haftasında çıkartılan yeni bir yasayla 28 Şubat’a kadar yeni bir süre daha tanındı. Bu ay sonuna kadar GSS prim borcunu ödemeyenler, yeni fırsat tanınmadığı takdirde 1 Mart 2019 tarihinden itibaren Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) üzerinden sağlık hizmeti alamayacaklar.

Vatandaşlar e-Devlet de ve hastanelerde şu uyarı ile karşılaşıyorlar.

"60/g Kapsamında Genel Sağlık Sigortalısı adlı kapsamda borcu olduğundan provizyon verilememiştir."


VATANDAŞLAR HASTANEDEN ELİ BOŞ DÖNÜYOR
Türkiye genelinde 2 milyondan fazla kişiyi kapsayan prim borcu yapılandırması 1 Mart 2019 itibariyle sona erdi. Son gün olan 28 Şubat tarihine kadar ödeme yapmayan vatandaşlar hastane kapılarından sağlık aktivasyon provizyonu alamadıkları için geri çevrilmek durumunda bırakılıyor.

DURUMUNUZU SORGULAYIN

Hastaneye gitmeden önce mutlaka durumunuzu sorgulayın. Aksi taktirde hastanede gidip de muayene olamadan dönmek zorunda kalabilirsiniz.

Sağlık Aktivasyonu Sorgulama için tıklayınız

GSS Borç Sorgulaması yapmak için tıklayınız

Kaynak : http://www.sgk.gen.tr/gss/gss-borcu-olan-saglik-yardimi-alamiyor.html
F
3 yıl
TTNET yeni abone hangisini seçmeli
Arkadaşlar bizim binanın alt yapısı tamamlandı şu aşağıdaki 24 ay taahhütlü paketten birini seçmeyi düşünüyorum. Açıklamalarda o kadar çok karmaşıklık var ki hangi daha avantajlı?


3 Ay Bedava Kampanyası
Türk Telekom’da jet hızında limitsiz fiber internet keyfi ilk 3 ay ücretsiz!

En düşük paket "24Mbps / 35GB" olanı seçeceğim.

İlk 3 ay para yok sonraki 24 ay 69.90 TL
Modem aylık : 7 TL
https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/3-ay-bedava-kampanyasi.aspxYalın İnternet Kampanyası
Yalın limitsiz internet her şey dahil 64,90 TL'ye Türk Telekom’da!


En düşük paket "24Mbps / 35GB" olanı seçeceğim.

İlk ay para yok sonraki aylar 64.90 TL
Modem aylık : 8 TL
https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/yalin-internet-kampanya.aspx
F
3 yıl
Neta 6400 HD Ayarında Cihazlar (ÖNERİ)
Standart TV kullanıcısıyım ailemle birlikte kalırken Neta 6400 HD kullanıyordum bu cihazı SD ve HD görüntüsü kalitesinde başarısı ve kanal geçişlerindeki hızı sebebi ile tercih etmiştim. Çokta memnun kaldım. Fakat şimdi yeni evime taşındım Neta 6400 eski bir cihaz olduğu için piyasa da bulunmuyor.

Forumdaki arkadaşlar Neta 6400 ayarında olan Humax Nano Free önermişler ama youtube'deki incelemesine bakınca kanal geçişleri Neta 6400 göre bariz yavaş.

Şu anda Neta 6400 ayarında hızlı kanal geçişleri yapan ve SD kanallarda iyi bir görüntü veren F/P cihaz önerebilir misiniz?
F
4 yıl
İngilizce Çeviri Destek (Ücretli)
Arkadaşlar, yurtdışından aldığım üründe problem meydana geldi. Aldığım site müşteri memnuniyeti ve destek konusunda oldukça ilgili olduklarını biliyorum. Firma ile e-mail ile bağlantıya geçeceğim İngilizce konusunda ileri seviyede ve resmi bir dil kullanabilecek, benim yazdığım Türkçe metini, İngilizce'ye doğru ve anlaşır şekilde çevirecek arkadaş arıyorum.

Firmadan gelen cevaba göre tekrar, tekrar iletişim halimde olacağım. Muhtemelen firma ürünü kendilerine göndermemi isteyecek bu konuda mesajlaşmaları tercüme ve çeviri yapacak arkadaş arıyorum.

Belki çok kısa sürecek, belki mesajlaşmalar biraz uzuyabilecek. Emek veren arkadaşımızın hakkını vermek istiyorum şu an firmaya göndereceğim mesaj 3 aşağı 5 yukarı hazır.

Özel mesaj gönderebilirsiniz.
F
5 yıl
Samsung 250GB 750 EVO SSD 299 TL
SAMSUNG 750 EVO 250GB Sata3 2.5 inç Dahili SSD 540MB/520MB MZ-750250BW

< Resime gitmek için tıklayın >


Ürünü şu anda en ucuz media markt satıyor.

Dün media markt internet sistesinde ürün kargo ücretsiz olarak 299 TL gördüm sipariş verecektim fakat tedarik süresi 7-9 gün yazınca mağazadan gidip alırım dedim. Mağaza stoklarını kontrol ettiğimde bana en yakın Meydan Avm/Ümraniye de stok var gözüküyordu gerçi çoğu mağazada stok vardı. Bugün mağazadan 299 TL'ye satın aldım.

Meydan Avm / Ümraniye stok 8 adet

İnternet mağazasında dün itibariyle stoklar tükendi. Fakat çoğu mağazasında ürün var, bilginize.http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-750-evo-250gb-sata3-2-5-in%C3%A7-dahili-ssd-540mb-520mb-mz-750250bw-1158421.html
F
5 yıl
Burada ne demek istiyor
Merhaba,

Aşağıdaki cümlede tam olarak ne demek istiyor ? 13 olayını anlamadım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

"I am sorry to inform you that the item was out of stock, however, we will get it before 13th.
If this is acceptable for you, please let me know. Once I got it, I will send you asap!

Thanks and waiting,"
F
6 yıl
Yağ Yakımı İçin Kardiyo Önce mi Sonra mı ?
Daha fazla yağ yakmak için kardiyo, ağırlık antremanından önce mi yapılmalı yoksa sonra mı ?
F
6 yıl
N11 Kampanya İstek (Tık Hızında)
N11'in tık hızında indirimlerini özledik. Sepetimde 1000 TL üzeri alacağım bazı ürünler var fakat fiyatı sıcak seviyesine getirmek için N11'in müşteri açısından en avantajlı kampanyasının tekrarlanmasını bekliyorum. Eminim benim gibi çok kişi bu kampanyanın tekrardan oluşturulmasını bekliyor. Bu konuyu destek amaçlı açıyorum.

N11 firması genelde Tık hızında indirim kampanyası ay başlarında yapıyor. Müşteri hizmetlerine toplu olarak Tık hızında indirim kampanyasını beklediğimizi iletirsek bu ay sonu bir güzellik yapabilirler.

DH Sıcak Fırsatlar ekibi hadi iş başına. Mail, sosyal medya, telefon aracılığıyla isteklerinizi N11'e gönderin. Açılışı ben Canlı Desteğe bağlanarak yaptım. Hadi Sıcak Fırsatlar ekibi göreve


Canlı Destek :https://n11webchat.glob.../WebChat/SOLClient.aspx

Facebook :https://www.facebook.com/n11com

Twitter :https://twitter.com/n11com

Müşteri Hizmetleri : 0850 333 00 11
F
7 yıl
İski Arıza
İski Arıza ve Su Kesintileri

İstanbul’un su dağıtıcı İSKİ su problemi her ne kadar sona ermiş olsa da bazen şebekelerden veya bazı istenmeyen sebeblerden dolayı iski arıza durumları ile karşı karşıya gelmektedir ve su kesintisi yaşanabilmektedir. Bu da böyle büyük bir şehir için normaldir. İski Arıza işlemlerini takip edebileceğiniz web sayfasını hazırladık.

Aşağıdaki bağlantıdan İski online arıza takip sistemine giriş yaparak sizin bulunduğunuz semt’de kesinti olup olmadığını görebilirsiniz. Ayrıca kesintinin ne zaman sona ereceğinide öğrenebilirsiniz.

Site:www.iskiariza.com
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.