Z

Emekli Admin
11 Ekim 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
56 üye
Görüntülenme (?)
300 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
Z
9 ay
3'lü Kablosuz Apple Şarj İstasyonu Önerisi
Arkadaşlar Merhaba,
iPhone 8 Plus , Airpods Pro ve Series 6 kullanıyorum. Bunları aynı anda şarja koyabileceğim kalite bir istayon arıyorum. Öneri yapabilecek olursa çok memnun olurum. Teşekkürler.
Z
2 yıl
iPad Air 2 Ekran Renk Sorunu
Merhabalar,

İlk çıktığı günden beri kullandığım cihazımda sorun yaşamaya başladım. Renkler inanılmaz şekilde patlak gözüküyor, özellikle açık bölümler ekranı yakmaya başladı. Sorunu sadece Beyaz Nokta Azaltıcıyı açtığımda azaltabiliorum. Cihaz kullanılabilir duruma geliyor fakat yine Twitch vs izlerken açık renkler çok fazla bozulma yapıyor ve uzun süre aynı yerde kaldığında ekran iz bırakıyor. Bu izler belli bir süre sonra geciyor. Cihazı tamamen sıfırladım herhangi bir değişiklik olmadı. Cihazımın garantiside yok. Sorun nedir bilgisi olan var mı acaba ?

Beyaz Nokta Azaltıcı kapalı olan cihazın bozuk halidir.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
Z
3 yıl
.
.
Z
5 yıl
iPad için yatay mod kullanımı
Selamlar,

iPad'de yatay mod olmayısı bana göre çok büyük bir eksiklik. Özllikle uzanırken dik konumda kullanılması yorucu oluyor, kısacası yatay kullanım istiyorum :))


Cihaz: iPad5,3 (9.3.4)
Sürüm: 2.0 (13459)
Z
5 yıl
Xbox One Elite Kontrolcüsü - Resmi Satışı ?
Arkadaşlar Merhaba,

Forumda biraz araştırdım fakat bulamadım. Kontrolcü neden hala TR'ye resmi olarak gelmedi ? N11 gibi sitelerde falan var ama mantıksız fiyatlar. Geliş tarihi hakkında bilgisi olan var mı.
Z
5 yıl
"Dükkanım" Bölümünde Satılan Ürünleri Gizleme
Merhaba,

Dükkan'lara satılan ürünleri gizle diye bir secenek eklenebilir mi ? Bazen sonra ilan verdiğim ürünler daha hızlı satılıyor ve satılmayanlar arkada kalıyor, sonrasında aralarından satılmayanları ayıklamak ile ugrasıyorum.
Z
5 yıl
WD 4 TB Black WD4003FZEX - Kullanan Kişilerin Yardımı Lazım ?
Merhaba,

Arkadaşlar elimde bulunan Depo olarak kullandığım 2 SabitDiski'yi teke düşürmek istiyorum. Aslında 5TB Blue almak istiyorum fakat acaba almışken daha hızlı birşey mi alsam diye düşünmüyor değilim. Bu noktada alternatif olarak 4TB Black devreye giriyor fakat bu SabitDisk'in de ses probleminden korkuyorum ve gördüğüm kadarıyla Black serisinin her kapasite seceneğinin ses seviyesi farklı. Özellikle 4TB Black kullanan arkadaşlardan ses seviye hakkında bilgi alabilir miyim ? Hatta Green ve Blue ile kıyaslama ?
Z
5 yıl
2015 AUDI A3 SEDAN ORIJINAL SIFIR VELÜR HALI PASPAS SET
Z
6 yıl
Asus PCE-AC68 Dual-Band AC1900 Veya Muadili Wireless Kart Tavsiyesi
Mehaba,

Kısa bir süre sonra taşınam. Bilgisayarı koyacağım oda da Ethernet kullanma imkanım olmayacağı için interneti mecburen Wireless olarak alıcam. Sürekli olarak Online oyun oynadığım icin kaliteli birşey almak istiyorum. Ethernet kadar verimli olmayacağını bende biliyorum fakat şuanda farklı bir seceneğim bulunmuyor. En azından belirli bir süre beni en iyi şekilde götürebiecek tarzda bir ürün arıyorum. Şuanda Modem olarak Asus AC68U var. Wireless kart olarakda PCE-AC68 almayı dşünüyorum. Bu cihaz hakkında bilgisi olan var mı yada bunun yerine önerebileceğiniz farklı kuvvetli bir Wireless kart ?
Z
7 yıl
iPhone 6 - Rehber ve Not Bölümü Sekronizasyon Problemi-iCloud
Merhaba,

Arkadaşlar 128GB iPhone 6 aldım. Fakat ufak bir sorunum bulunuyor. iCloud'dan kişilerimi ve Not'larımı sekronize edemiyorum. Fotoğraflar ve Borsa uygulamasında ki verilerim gelirken, Rehberin ve notların gelmemsi enteresan bir durum. Daha önce basına gelen arkadaslarımız vardı hatırladığım kadarıyla, onlar bu olayı nasıl çözdüler ?

Not ; Hali hazırda iPhone 5 ve iPad Air kullanıyorum ve onlarda bu tarz bir sıkıntım bulunmuyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.