Z

Emekli Admin
11 Ekim 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
60 üye
Görüntülenme (?)
612 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
Z
2 ay
İncehesap - NZXT Z73 Soğutucu LGA1700 Saçmalığı
Merhabalar,
Normalde bu tarz olaylar için ne mesaj atarım nede konu açarım fakat firmanın sergilediği rezil davranışdan dolayı bu konuyu açma kararı aldım. 22 Kasımda bu siteden Nzxt Z73 soğutucu satın aldım. Ürünün sayfasında destekli soketlerde LGA 1700 de bulunuyor. Gerekli kit içerisinde olduğunu varsaydım. Ürün geldikden sonra soğutucu içerisinde ayrıca bulunması gereken LGA 1700 kitinin olmadığını gördüm. Direk olarak sitelerinden mesaj olarak kendilerine bildirdim, bana destek maillerine mail atmam istendi. Bende onlara tekrar durumu sitemkar bir şekilde bildirdim (25 Kasım) Cevap gelmedi. Site’den mesajlar bölümünden ulaşmaya calıstıgımda da geri dönüş yapılacak şeklinde sacma sapan mesajlar yazıyorlar. Bugün evime Oksid bilişimden bir LGA 1700 kit gelmiş fakat ürün Cougar marka soğutucuların . İncehesap ile Oksid bilişimin ne alakası bulunuyor ? Nzxt soğutucu için neden cougar marka su soğutma sisteminin LGA1700 kiti yollanıyor, kesinlikle anlamadım.

Müşteriye geri dönüşleri yok. Web sitelerinde bulunan ürünlerin bilgileri yanlış, birşeyler yapmaya çalışıyorlar kafalarına göre o daha da saçmalık .

Bugün kendilerine tekrar mail attım bakalım geri dönüş olucak mı :))
Z
6 ay
DH Uygulama Geri Bildirimleri
Yatay Mod Çalışmıyor.


Cihaz: iPhone14,5 (15.5)
Sürüm: 1.9.20 (845)
Z
2 yıl
3'lü Kablosuz Apple Şarj İstasyonu Önerisi
Arkadaşlar Merhaba,
iPhone 8 Plus , Airpods Pro ve Series 6 kullanıyorum. Bunları aynı anda şarja koyabileceğim kalite bir istayon arıyorum. Öneri yapabilecek olursa çok memnun olurum. Teşekkürler.
Z
4 yıl
iPad Air 2 Ekran Renk Sorunu
Merhabalar,

İlk çıktığı günden beri kullandığım cihazımda sorun yaşamaya başladım. Renkler inanılmaz şekilde patlak gözüküyor, özellikle açık bölümler ekranı yakmaya başladı. Sorunu sadece Beyaz Nokta Azaltıcıyı açtığımda azaltabiliorum. Cihaz kullanılabilir duruma geliyor fakat yine Twitch vs izlerken açık renkler çok fazla bozulma yapıyor ve uzun süre aynı yerde kaldığında ekran iz bırakıyor. Bu izler belli bir süre sonra geciyor. Cihazı tamamen sıfırladım herhangi bir değişiklik olmadı. Cihazımın garantiside yok. Sorun nedir bilgisi olan var mı acaba ?

Beyaz Nokta Azaltıcı kapalı olan cihazın bozuk halidir.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
Z
4 yıl
.
.
Z
6 yıl
iPad için yatay mod kullanımı
Selamlar,

iPad'de yatay mod olmayısı bana göre çok büyük bir eksiklik. Özllikle uzanırken dik konumda kullanılması yorucu oluyor, kısacası yatay kullanım istiyorum :))


Cihaz: iPad5,3 (9.3.4)
Sürüm: 2.0 (13459)
Z
6 yıl
Xbox One Elite Kontrolcüsü - Resmi Satışı ?
Arkadaşlar Merhaba,

Forumda biraz araştırdım fakat bulamadım. Kontrolcü neden hala TR'ye resmi olarak gelmedi ? N11 gibi sitelerde falan var ama mantıksız fiyatlar. Geliş tarihi hakkında bilgisi olan var mı.
Z
7 yıl
"Dükkanım" Bölümünde Satılan Ürünleri Gizleme
Merhaba,

Dükkan'lara satılan ürünleri gizle diye bir secenek eklenebilir mi ? Bazen sonra ilan verdiğim ürünler daha hızlı satılıyor ve satılmayanlar arkada kalıyor, sonrasında aralarından satılmayanları ayıklamak ile ugrasıyorum.
Z
7 yıl
WD 4 TB Black WD4003FZEX - Kullanan Kişilerin Yardımı Lazım ?
Merhaba,

Arkadaşlar elimde bulunan Depo olarak kullandığım 2 SabitDiski'yi teke düşürmek istiyorum. Aslında 5TB Blue almak istiyorum fakat acaba almışken daha hızlı birşey mi alsam diye düşünmüyor değilim. Bu noktada alternatif olarak 4TB Black devreye giriyor fakat bu SabitDisk'in de ses probleminden korkuyorum ve gördüğüm kadarıyla Black serisinin her kapasite seceneğinin ses seviyesi farklı. Özellikle 4TB Black kullanan arkadaşlardan ses seviye hakkında bilgi alabilir miyim ? Hatta Green ve Blue ile kıyaslama ?
Z
7 yıl
2015 AUDI A3 SEDAN ORIJINAL SIFIR VELÜR HALI PASPAS SET
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.