B

Yüzbaşı
14 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
8 yıl
Bu ayakkabıyı nerede bulabilirim? (Kadın arkadaşlara ithafen)
Arkadaşlar "dogo shoes" tasarımlarına çok benziyor mamafih "dogo" değil. Firmaya maille dahi sordum, böyle bir tasarımları yokmuş. Benim tam olarak bu ayakkabıyı bulmaya ihtiyacım var. Nerede bulabileceğimle alakalı fikri olan var mıdır acaba?

< Resime gitmek için tıklayın >
B
10 yıl
Dur ihtarına uymama cezası
İyi günler. Bu sabah arabayı arkadaşa vermiştim. Polis kontrolünde polisin dur dediğini son anda görmüş ve duramayarak yoluna devam etmiş. Biraz ilerde başka ekip otosu görüp durmuş. O memurlara diğer polislere sordurttuğunda ceza yazdıklarını öğrenmiş. Sonra tekrar onların yanına gitmiş. Polis memuru da durmadığı için cezayı yazdığını söylemiş. Burda benim takıldığım yazılan ceza değil de arkadaş cezayla ilgili kağıt falan yok mu diye sormuş, polis de cezayı girdiklerini söylemiş. Pos cihazı gibi bir aleti varmış sanırım.

Merak ettiğim cezalar hep böyle mi yazılıyordu? Daha önce ben park cezası falan yemiştim ama ceza tutanağı elle yazılmış şekilde geliyordu eve. Bu memur arkadaşın yazdığı ceza nasıl gelecek acaba? Bir de bu şekilde yazdıysa adrese gitmeden, internetten ödeyebilmek mümkün mü? Trafik şubeye veya vergi dairesine falan gitsem eve ceza kağıdı gönderilmeden önce ödeyebilme imkanım var mıdır? Evdekilerle bozuşmak istemiyorum, emaneten araba vermem de dur ihtarına uymadığımı düşünmeleri de hoşlarına gidecek hareketler değil zira. Başka şehirde okuduğumdan eve gelecek kağıda da ilk önce ulaşabilmem söz konusu değil.
B
10 yıl
Asus A 53S laptop, başlangıçta devamlı reset atma problemi
İyi geceler arkadaşlar. Laptopta office programı yüklerken uyumluluk patch'ini kurarken sanırım bir hata çıktı ve bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra bu şekilde takılı kaldı. Logodan sonra otomatik reset atıyor sürekli. Gerek güvenli modda gerekse "Başlangıçta sistem hatasında otomatik restartı iptal et" seçeneklerinde de açılmamaya, restart atmaya devam ediyor. Sıkıntı ne olabilir?
B
10 yıl
Yurtdışında Iphone 4'üm çalındı.
İyi sabahlar arkadaşlar. Barcelona'ya gezmeye gitmiştim ama maalesef çok şanssız bir şekilde telefonu çaldırdım. İnternet cafedeyken muhtemelen yan masamdaki eleman 3-4 saniyelik dalgınlığımdan faydalanarak telefonu masanın üzerinden alıp gitti... Imei numarasıyla beraber polise gittim, gerekli tutanakları tuttular, Ip4 hırsızlığının çok moda olduğunu söylediler bu günlerde... Merak ettiğim şey Imei kodunu değiştirip değiştiremeyeceklerini sordum, "Iphonelarda sanırım Imei no değişmiyor" şeklinde, kadın sadece Iphonelarda değil, hiç bir telefonda Imei kodunu değiştiremediklerini söyledi? Doğru mu acaba bu? Bir de telefonun bulunma şansı var mı diye sordum, kadın tabi ki var, Imei kodunu biliyor olmanız çok iyi falan dedi ama siz ne dersiniz İspanyol polisine güvenilir mi? Çıkar mı acaba bir şeyler?
B
10 yıl
Uçak Bileti İsim Uyuşmazlığı (2 pasaport)
İyi geceler arkadaşlar. Bir arkadaşımla Basel-Barcelona-Ibiza turuna çıkıyoruz. İst-Basel, Basel-Barca uçuşlarımız Easyjet'ten, Barca-Ibiza biletlerimiz de Ryan Air'den. Benim sıkıntım, AB (Bulgaristan) vatandaşıyım, vizeye ihtiyacım yok ama BG pasaportumdaki ismim Türk ismimden farklı, bir Bulgar ismi... Rezervasyonu yaparken bu olayı tamamen unutup benim Türk adımla rezervasyon yaptık ve aldık biletleri. Türk pasaportumun da süresi Şubat gibi doldu. Şimdi ben bu durumda iki pasaportumu da yanıma alsam check-in işleminde Türk pasaportumu gösterip işlemleri tamamlayabilir miyim? Check-in işlemleri yaptığımız pasaportta vizesi falan olması gerekiyor mu uçacağımız yerin? Ülkeye girişte en nihayetinde BG pasaportumu göstereceğim. İsim değişikliği için de sadece Easyjet 2 bilet için toplam 72 euro para istiyor, az para değil. Yardımcı olanlara teşekkürler şimdiden...
B
11 yıl
iPhone'u arabada dinleme
Arkadaşlar ip4'ü arabanın teybinde nasıl kullanabilirim? Arabada aux girişi, usb girişi yok. Radyo frekansından falan bağlantı kurabilir miyiz?
B
11 yıl
Custom fw restore sorunu
Merhaba arkadaşlar. Snowbreez ile custom fw'yi oluşturdum. Telefonu DFU moda alıp itunes'ten restore etmeye çalıştığım da 14 nolu hatayı alıyorum. Problem nedir acaba?

Bu arada telefon ip4, ios 4.1, bb 2.10...

Bu arada itunes versiyonu 10.2.0, acaba bundan dolayı sıkıntı çıkıyor olabilir mi?
B
11 yıl
Windows 7 açılmıyor (Siyah ekran)
Merhaba arkadaşlar. Asus laptopum var. Pek iyi konfigirasyonlara sahip değil. Windows 7 kurulu alette.. Bilgisayara Mafia'yı yükledim. Oyun esnasında bilgisayar dondu. Ben de power tuşuna basılı tutarak kapattım aleti.. Açılırken "başlangıç onarmayı başlat" ve "windowsu normal olarak başlat" seçenekleri çıkıyor. normal olarak başlattığım da logodan sonra siyah ekranda kalıyor, ekranda sadece mouse imleciyle... başlangıç onarmayı seçtiğimde de yine aynı şekilde siyah ekranda kalıyor mouse imleci olmadan.. Güvenli modda açmayı denedim ama o da bir süre siyah ekranda kaldıktan sonra (ekranda sadece safe mode yazıları var köşelerde) recovery menüsü geliyor. yani güvenli kipte de açılmıyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim? Recovery yapmak istemiyorum çünkü silinmesini istemediğim bazı belgeler var c sürücüsünde.. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler..


ps: XP'de format atmadan windowsu onar tarzı bişey vardı, format atmadan onarabiliyorduk windowsu.. windows 7de de yapabilir miyim bu olayı bir şekilde??
B
15 yıl
Mod. İstek
Evet burası bölümü değil ama isteği ko modları görmesini istediğim için buraya açıyorum.(zaten onlar taşıyınca bütün modlar görür)
Benim bi isteğim var bu banlanan kişilerin infosuna baktığımızda banlanma sebeplerini görmek. Değerlendirilsin lütfen
B
15 yıl
Yeni beta açılıyor
Fire drake nin betası açılıyor. İsteyenler yarn saat akşam 7den itibaren heralde (eğer bizden 10 saat gerilerse) Power up storeden kayıt yaptırabilirmiş. Ama premiumlular girsin daha ii eğer gold varsa lwl 70den başlıyorsunuz oyuna.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.