C

Yüzbaşı
04 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
78 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
C
4 yıl
İstanbul'da fasıl mekan önerisi
Daha önceden fasıla giden varsa önerileri alabilir miyim?

Bir de fiyat olarak sınırsız alkollü 100-150 liraya fiyatlar gördük gerçekten alkol istediğimiz kadar alabiliyor muyuz yoksa sıkıntı çıkarıyorlar mı?
C
4 yıl
Bir oturuşta 60 zeytin yemek
Arkadaşlar merhaba, bir oturuşta biraz ekmek ile 50-60 adet zeytin yiyorum bir zararı olur mu?
C
4 yıl
Mini sürümde açılan konuların gözükmemesi sorunu
Böyle bir sorun yaşayan var mı? az önce bir konu açtım ancak ulaşamıyorum hiçbir şekilde, son açılan konular içinde de yok.
C
4 yıl
Süper kahramanları savunan güruh hakkında
Evet arkadaşlar bazen popüler konular içinde görüyorum işte " sizce hangisi alır süpermen mi betmen mi " gibi ilkokulda defter ve kitap kapaklarımızı süsleyen çizgi film karakterlerini gerçekten derinlemesine inceleyen bir güruh var aramızda. Konudaki yorumlar da genel olarak " arkadaşlar saçmalamayın uçan örümcek saldırısına kimse dayanamaz " veya tam " o saldırıyı yaparken ışınlanma yeteneğini kullanıp arkasına geçerse ne olacak o zaman demir adam görür gününü " gibi yapımcıların bile aklına gelmeyecek senaryolar ile farklı süper kahramanların yeteneklerini tartışıyor arkadaşlarımız. Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Bana ilkokul ikinci sınıfta teneffüste arkadaşlarımla tartışmalarımızı hatırlatıyor ama bu insanlar 20-25 yaş civarı normal şartlar altında olgun birey kategorisinde değerlendirilen kişiler, anlamlandıramadığım için konu açmak istedim.
C
4 yıl
Website kurmuş olanlar var mı
Merhaba daha önce web sitesi kurmuş olan biri var mı birkaç konuda yardım isteyeceğim de
C
4 yıl
Para karşılığı Vodafone TL transfer yapabilecek?
Merhaba Vodafone hattıma 5 TL transfer yapabilecek var mı? Enpara ile transfer ücreti ile birlikte ödeme yapacağım.
C
4 yıl
X-ray cihazına elimi soktum ölür müyüm
Evet beyler havalimanında kontrolden geçerken son anda kemeri çıkartmayı unuttuğumu fark ettim, kemeri çıkartıp bantta eşyalarımla ilerleyen kutunun içine sokmak istedim ama kutu bayağı içerideydi. Sonra cihazın üstündeki yazıyı gördüm. Ne diyorsunuz?
C
4 yıl
Bi GIF arıyorum geçen silinen konulardan birindeki
Arkadaşlar geçen bir gif vardı adamın teki arabanın altından kurtarılıyor, fakat tersine döndürülmüş bir gif. Konuyu bulamadım silinmiş galiba o gifi atacak var mı?
C
4 yıl
Akbank direkt kodu verebilecek?
Akbank kullanıp da mcdonalds kodu verebilecek var mı? Uygulamadan alınıyor.
C
5 yıl
iPhone haritasında Afyon'un Ayfon olarak yazılması
Bunu daha önce fark eden olmadı mı?
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.