M

Yüzbaşı
14 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
59 üye
Görüntülenme (?)
217 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
M
9 ay
Oyunu dosyalarına ayırma YARDIM
Arkadaşlar merhabalar. Tamemen bilgisizim, bu yüzden cahilligimi mazur görün lütfen. Bir android oyunu nu tamamen dosyalara ayırarak özellikle ingilizce metin dosyalarını elde etmek mümkün müdür çeviri için. Yani tamamen tüm bileşenlerini elde etmek mümkün mü ve de mümkün ise nasıl yapılır . Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
M
geçen yıl
Plus sorunsalı-Yardım
Arkadaşlar merhaba. PlayStation plus hakkında bilgilerinizi rica edeceğim.
Forumdan, içinde 2-3 hafta plus olan birkaç plus oyunun olduğu bir hesap aldım. Last of us oynadım.fakat plus özelliği bitince halı ile kitlendi oyun. Bende yeni bir mail adresi ile PlayStation hesabı oluşturup 14 günlük plus deneme almak istedim fakat bulamadım neyse deyip 1 aylık plus aldım. Ve bu hesabı ana hesap olarak etkinleştirdim. Normalde ana hesap olduğunu için bu hesabın plus özelliğini diğer hesaplarda da kullanırım diye düşündüm. Last of us'ın bulundu sec hesaba geçip oyunu açmak istediğimde hata verdi ve altında plus logosu kilitli görünüyor.
Bu normal midir yoksa biryerde yanlışlık mı yaptım.
M
2 yıl
Kampanya sorunsalı
Arkadaşlar merhaba.
Bu 1 sene lige gold alıp, üstüne bir aylık gamepass alınca 13 aylık Ultimate hesap olma olayı devam ediyor mu, Kimi mecralarda artık sadece 3 aylığını ultimate yaptığına dair söylentiler var. Yardımcı olursanız makbule geçer.
M
2 yıl
Kulaklık yardımı
Arkadaşlar selamlar. Bir konuda bilginize ihtiyacım var.
Playstation 4 ü yeni aldım ve bunu almadan önce almış bulunduğum bir jbl 500bt bluetooth kulaklık
var. Bunu PS4 sistemine bağlamak için, cihazlardan bluetooth ayarlama sekmesine girdiğimde hiçbir şekilde kulaklığı görmüyor. İyi de bir kulaklık ve bunu kullanmak istiyorum. Var mıdır bir yolu. Yardımlarınızı beklemekteyim. İyi forumlar.
M
4 yıl
Nintendo Türkiye Distribütörü
Arkadaşlar merhaba. Nintendo'nun Turkiye distribütörü Yunan asıllı CDMedia diye bir şirket olacakmış sanırım.Merterde ofis açmışlar.Ama adres ve iletişim bilgilerini bulamadım.Acaba bu bilgilere vakıf olan bir arkadaş var ise benimle paylaşabilir mi ?
M
4 yıl
Çamaşır makinası Bağış
Arkadaşlar merhaba. İstanbul'da bir huzurevinde görevliyim.Kurumumuz devlet Kurumu olmasına rağmen genelde bağışlar ile idame edilen bir Huzurevi.Eger Çalışan, fazla yada eski Çamaşır ve / veya Kurutma makinalarınız var ise , makbuz karşılığında bağışlarınızı memnuniyet ile kabul ederiz.
İlginiz için şimdiden teşekürler.
M
4 yıl
Monster Hunter World oynayanlar
Arkadaşlar merhaba
Monster Hunter World oynayan arkadaşlar buraya psn lerimizi yazalım .birbirimizi ekleyim daha iyi bir oyun keyfi yaşayalım :-).Ben yazayım hemen.
merkintr
M
4 yıl
Uzman Yardımı lazım
Arkadaşlar merhaba.
Birkaç gün önce forum da bir arkdaştan Assasins
Origin aldım pri hesap olarak. Makineye indirdim kurdum önce kendi hesabımdan oynadım ,10 dakika sonra kapattım bir işim çıktı. Daha sonra tekrar açtım fakat yanlışlık ile kendi hesabıma geçmeden, indirdiğim hesaptan oynadım. 4 yada 5 saat kadar. Tabii akşam sec hesap sahibi oyuna girince beni attı oyundan.Bende durumun farkına varıp kendi kullandığım sabit hesabımdan oynamaya devam etmek istedim. Gelgelelim oyuna başladım fakat Save olarak daha önce oynadığım 10 dakikalık kayıt var.Diğer save kaydı yok.Cihaz depolama alanına baktım tek kayıt görünüyor oda 10 dakikalık kayıt.Diğer oynadığım oyunun kaydını geri getirmenin bir yolu var mı ?
Baştan oynarım tekrar hiç sıkılmadım sorun değil ama bir yolu varsa da zaman kazanmak için denemek isterim.

İlginiz ve sabrınız için şimdiden teşekür ederim.
M
4 yıl
Ölüm ve Sonrası
Arkadaşlar merhaba.
Forum da hemen hemen hergün birkaç saat vakit geçiririm. O yüzden burada bir konu açmak ve forum üyelerinden yorum almak istedim çünki hem bu tarz konularda dini açıdan fikirleri olabilecek hem ilmi açıdan fikirleri olabilecek hemde inanılmaz açık fikirli , hayalgücü yüksek hem ciddi hem esprili bir sürü değerli arkadaşlar var.
Lütfen çok fazla konudan sapmadan ( birbirinizi aşağılamadan ,kırmadan, başka birinin fikrine saygı duyarak ) yorumlarınızı atın.

Kesinlikle elde edilen bir bilgi yok fakat benim merak ettiğim ne düşünüyoruz?
Öldükten sonra ne olur ? Hemen sorgu sual mi olur ?Arafta kalırmıyız ? Diğer ölenleri eş zamanlı görebilirmiyiz vs gibi .
İllaki bu sorulara cevap vermek zorunda değilsiniz.
Alan tamamen sizin.İster dinen ister ilmi isterseniz fantastik cevaplar verin.
Konuya ilgi gösteren arkadaslara şimdiden teşekkürler.
< Resime gitmek için tıklayın >
M
4 yıl
Sadece bu silinsin
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.