E

Teğmen
20 Eylül 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
162 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
E
4 ay
Yarın LPG' ye büyük zam
Gazetelerde yer alan bilgilere göre 70 kuruş zam gelecek deniyor. Bu günden doldurmak gerek depoları.

https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonomi/lpgye-buyuk-zam-6679405
E
10 ay
Katlanır mangal tavsiyesi
Merhaba, bu günlerde gitmek uzak bir ihtimal de olsa piknik için katlanır mangal tavsiyesine ihtiyacım var. Malzeme kalitesi sağlık için ve sağlamlık için iyi olsun. 4 kişilik bir aile kapasitesinde ve araba fazla yer kaplamasın. Kullanıp da memnun olan varsa veya tavsiye eden....
E
10 ay
Kedi sahiplendim. Şarjlı süpürge tavsiye edin.
Merhaba. Sonunda eve yeni birisi geldi ancak biraz tüylü. İyi bir şarjlı süpürge almalıyım. Eşya kalabalığından dolayı robot süpürge düşünmüyorum. Bütçe max 2000.
Xiaomi Mi Handheld 1C modeli ve Roidmi S1 Special için biraz aşabilirim. Bu gün HB de Hoover H Free 500 kampanya olacak sanırım. amazondan daha aşağı inerse bu da olabilir.
Önereceğiniz fiyat performans ürünü var mı?
E
11 ay
Hangi Tefal Tava alınmalı
Arkadaşlar evde döküm tava kullanıyoruz normalde. Hanım kolay oldun diye en az 2 li (büyük+ küçük) tava alalım dedi. Tefal düşünüyorum. Zilyon çeşidi var. Fiyat performans hangi modeli alınmalı bunun.
E
2 yıl
Accent era şanzuman yağı değişimi
Arkadaşlar 2009 otomatik eram var. kendi ustama otomatik şanzuman yağını değiştirmek istiyorum. Bunun için servise gidip yağ mı almalıyım. Yoksa piyasada kullanabileceğim daha iyi yağlar var mı? Bir de yağla beraber neler değişir. Filtre felan.
E
2 yıl
Silinsin
Aynı mesaj 2 kere gitmiş
E
3 yıl
Milas-Ören Tavsiye kalacak yer
Arkadaşlar yaz sezonu için milas ören de deneyimlerine dayanarak kalacak yer tavsiye edebilecek var mı? Denizinin güzel olduğunu duydum ve okudum. Tek çocuklu bir aileyiz. Pansiyon/uygun fiyatlı otel olabilir.
E
3 yıl
Faber-Castell 50'li Keçeli Kalem 35,81 TL
2 yıl önce 50 tl almıştım. Güzel bir ürün. DR de 118 tl olmak üzere piyasada 50-75 aralığında.

LİNK
E
3 yıl
Laptop a android işletim sistemi kurmak
Arkadaşlar, tablette versiyonu yetmediği için bir uygulamayı laptop a kurmayı düşünüyorum. Bunun için android emulatörler var. Mumu adlı olanını kurdum. Uygulamayı yükledim. Ancak uygulamanın çalışması için bluetooth bağlantısına ihtiyacı var. Emulatörde ne yaptıysam bluetooth u açamadım. Bildiğiniz bir bluetooth açılan emulatör var mı? Yada sıfırdan diskin herhangi bir bölümüne android işletim sistemi kursam bluetooth açılır mı?
E
3 yıl
Aliexpres kupon yağmuru
Arkadaşlar aliexpres te kupon yağmuru başladı. Geçen sene hediye paketi alınca kazanıyorduk. Bu sene neyi alacağımızı anlamadım. hediye paketini alıyorum. üsgünüz bu promosyon kullanılamıyor diyor. Bilen varsa anlatırsa sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.