T

Yüzbaşı
05 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme (?)
213 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
T
2 yıl
Lezzet Performans Oranı Yüksek Market Ürünleri
Arkadaşlar bu konuda lezzet fiyat ve performans ürünlerini yazabiliriz bu şekilde kaliteli ürünleride desteklemiş oluruz.

1- a101 yeni çıkarmış çikolata - fındığın tadı ve kıvamı çok güzel fiyatı 14.90tl

< Resime gitmek için tıklayın >
2- Bimde satılıyor fiyatı 16.90tl fabrikasyon hatası olmadığı sürece lezzeti ve inceliği çok iyi ucuz olmasının nedeni tavuk eti kullanılıyor
< Resime gitmek için tıklayın >

3- Bu üründe yeni çıktı sanırım koruyucusuz limon oranı çok yerinde sodyum benzoat içermiyor olması güzel

< Resime gitmek için tıklayın >

4- Özellikle yeni üretim olanlarının tadı daha güzel diğerleri gibi glikoz şurubu tatmıyor fiyatıda genel olarak 1 TL

< Resime gitmek için tıklayın >
T
2 yıl
İşte yeni türkiyenin gıda tesisleri
https://twitter.com/i/status/1324274645634306048


Millet iş bulamıyor şu insan görünümlü yaratıklardaki rahatlığa bakın burdan atılır gider başka bi gıda tesislerinde çalışır orayıda zehirler
T
3 yıl
Torku No on
4 yıl süren çalışmalar sonucu doğal kola yapmışlar. aroması, asit oranı ve içeriği çok iyi denemeyen kalmasın
T
3 yıl
Marketlerdeki Gıdalara Dikkat Edin!
Özellikle a101 bim şok gibi marketlerdeki soğuk bölmelerde saklanması gereken ürünlerin son kullanma tarihi geçmemiş olmasına rağmen sıcaklıklardan dolayı bozuk olarak çıkma durumuyla karşılaşıyoruz. Bunun en önemli nedeni marketlerde yada büfelerde gıda hakkında bilgisiz ve önem göstermeden çalışan personellerdir. Güneşte veya sıcakta bekleyen soğuk ürünler sonradan dolaba bile koyulsa bir faydası olmuyor ve buna dikkat edilmiyor. Bu tür ürünler alırken dikkatli olun sorun olursa iade etmekten çekinmeyin çünkü bu dikkatsizlik zehirlenmeye kadar gidebilir.
T
4 yıl
Gittigidiyor ve sahibinden cayma hakkı
günümüzde dolandırıcılık ve sahtekarlık vakaları baya artmış durumda bu sitelerden ürün satsam alan kişi cayma hakkını kullanıp bana iade olarak bir parçasını çalıp yada boş kutu olarak geri gönderebilirmi? çünkü koşulsuz olarak iade alma durumu var
T
4 yıl
i5 3470 hız düşürmesi
biostan c3/c6 state açık olduğu için yük olmayınca clock düşürüyormuş
T
4 yıl
Kurtlar Vadisi 1-97 Restorasyon
Diziyi buradaki resim kalitesinde restorasyon yaparak neden sunamıyorlar? Eski yeşilçam filmlerinin çoğu hd kalitesinde çıkarılabiliyor kv ninde bu kalitede çıkarılıp gösterilmesi son derece rağbet görür.

< Resime gitmek için tıklayın >
T
5 yıl
resmine güvenen gelsin beyler
T
5 yıl
Resmine güvenen gelsin
T
5 yıl
Kulak üstündeki saçların dökülmesi
Arkadaşlar saçlarım uzun zamandır dökülüyor araştırıp en kaliteli şampuanları kullanmaya çalışıyorum 3-4 aydırda xpecia tablet kullanmaktayım ama resimde gördüğünüz gibi favorilerin üstündeki saçlar garip şekilde baya inceldi ileride saç ektirmeyi düşünsem bile buradaki seyrelmelerden dolayı bir anlamı olmayacak gibi. bana ne tavsiye edersiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.