E

Çavuş
29 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
36 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
9 yıl
46pfl7007 arızalı çıktı
Arkadaşlar pazar günü vatandan aldığım ve p.tesi günü kurdurduğum ürünün sağ kenarında siyah resimlerde belli olan mavi bir şerit çıkıryor resimleri ekliyorum sizce bunun sebebi nedir ...Belli bir süre sonra ise bu şeerit tamamen siyaha dönüşüyor (yaklaşık 5-6 sn)
< Resime gitmek için tıklayın >
E
10 yıl
Siemens WM12S765 Çamaşır makinesi yardım???
İyi günler arkadaşlar.Bundan bir ay kadar önce siemensin 10S461 model çamaşır mak. beğenmiştim.Fakat daha sonra özellikler ve arasındaki fiyat farkının fazla olmaması nedeniyle 10S763 modelini almaya karar verdim...Siemens bayine belli miktarda bir para verip eşyaların gelmesini bekliyordum ki bugun bayiden gelen telefonla şoka uğradım...Telefondaki bayi 10S763 ün üretiminin durduğunu ve onun yerine 80 tl fiyat farkı vererek 9 kg lık 12S765 modelini önerdi...Biraz araştırma yaptım siemensin türkiye ve ingiltere sitelerinde böyle bir mak. yok.Şimdi Makineyi görmedim özelliklerini bilmiyorum ama ilk izlenimlerim:
Artılar
- S model olduğu için motoru Almanya dan gelen fıçasız modellerindendir diye düşünüyorum
- 7... serisi olduğu için aynı özellikleri bünyesinde bulundurur kanaatindeyim
- Fiyat farkı (80tl)
Eksiler
- Bunların sadece fikir olarak kalması ortada elle tutulur bir şey yok
Buraya yazmamın nedeni sizin de fikirlerini almak ...Yardımcı olursanız sevinirim...İyi forumlar
E
12 yıl
Yardım....
Arkadaşlar herkese iyi forumlar....Fotoğraf çekmek için bir makine arıyorum..Makinenin fotoğraf çekme kabiliyetinin iyi olmasını hem de video çekim derecesinin de iyi olmasını istiyorum.Dolayısıyla bir kompakt makine almayı düşünüyorum.Fakat bazı markalar arasında tereddüt içinde kaldım.Bunlar
1-LEİCA D-LÜX3
2-CANON POWERSHOT A640
3-PANASONİC TZ7
4-CANON SX200
bu makineler için fikirlerinizi suarsanız bana çok yardımcı olmuş olursunuz...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.