D

Yüzbaşı
26 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
97 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
D
5 ay
Spritfarer Türkçe Yama Hakkında
Slm arkadaşlar Spritfarer oyununu bilen arkadaşlar olduğunu düşünüyorum. Oyun çok güzel ama kimse yama yapmıyor oyuna. Talep mi yok yoksa yapılması mı mümkün değil ? Birisi el atsa da Türkçe oynasak keşke oyunu teşekkürler
D
6 ay
Middle Earth Shadow Of War Yaması Çalışmıyor . Kullanan varmı ?
Selam arkadaşlar . Bugün Shadow Of War'a Türkçe yama yükledim ama oyun türkçe olmuyor. Oyunu şu an Türkçe olarak oynayan varsa bana yardımcı olabilir mi ? Teşekkürler
D
geçen yıl
Evin Duvarları Terliyor
Selam arkadaşlar ;

Aslında bu evde 3 senedir oturuyorum ama bu sene yaşadığım bir sorunu aktarmak istiyorum. Bu kış ev inanılmaz soğuk oldu. Ben bunun sebebini yan tarafıma taşınanlardan dolayı olduğunu düşünüyorum. Daha önce yanımda kimse oturmuyordu geçen yaz taşındılar ve klimalarının dış ünitesini hemen benim oturma odasının dibine koydular . Bildiğiniz gibi klima dış ünitesi kışın soğuk üflediği için bunun bütün soğuğu benim eve geldiğini düşünüyorum. Çünkü ev bu sene hiç olmadığı kadar soğuk oldu. Ve ben bu sebeple kış boyu hiçbir odanın camını dahi açmadım. Zaten evde çok zor yaşadım . Hep yazın düzelicek diye düşündüm. Şimdide şöyle bir sorunum var. Tamam havalar ısındı vs. pencereleri camları açmaya başladık ama bu seferde ozellikle oturma odasında duvar kenarından böyle üstüme üstüme su buharının geldiğini ve evin içinde gezdiğini farkediyorum. Evde rutubet kokusu vs yok. . Fakat duvarın alt kısmında belli yerlerde boya biraz kalkmış durumda. 1 .katta oturuyorum . Kışında evin soğuk olduğunu ev sahibine birkaç kez söyledim. Şimdide evde bu tarz bir sorun olduğunu 2 3 defa söyledim ama bir işe yaramadı. Gittim bir kaç boyacı vs. gibi yerlere sordum . Kimisi boyarsan geçer dedi . Kimisi geçmez dedi . Kafam karıştı ne yapacağımı bilemiyorum bildiğin evde otururken ıslanıyorsun.İnsanı çok rahatsız ediyor. Yatamıyorsun bile evde Çok saçma birşey. İlk defada başıma geliyor . Kiracıda olduğum için çokta masraf yapmak istemiyorum. Başına gelip çözen birileri varsa yardımcı olan birileri olursa sevinirim

Teşekkürler
D
2 yıl
Red Dead Redemption 2 Grafik Ayarları nasıl değişir?
Merhaba arkadaşlar

Steam kış indirimlerinden RDR2 aldım ama oyunun grafik ayarlarını değiştiremiyorum. Kendisinin belirlediği ayarların dışına çıkmama izin vermiyor. Bu sorunu çözebilen ya da aynı sorunu yaşayan birileri varsa yardımcı olurlarsa sevinirim

Teşekkürler
D
2 yıl
Life İs Strange 2 Türkçe Yama İstek ?
Şurdan kaç kere yazdım . Aslında oyun önceki çıkan Life is Strange serisi oyunlarından çok daha güzel. Fakat önceki seriler hemen çevrilirken 2.oyunu kimse çevirmiyor. Birisi çevirebilir mi acaba ?

Çok güzel olur. Keşke biri çevirse.
D
2 yıl
Life İs Strange 2 Türkçe Yama Çeviren yokmu ?
Merhaba arkadaşlar ;

İlk 2 bölüm çevrildi ama sonraki bölüm bırakıldı çevrilmedi. Daha önceki Life is strange oyunları daha hızlı çevrilirdi aslında. Halbuki bu oyun önceki oyunlara göre daha güzel . Çeviren birileri varmı acaba ya da çevirebilecek ?

Teşekkürler...
D
2 yıl
Draugen Türkçe Yama İstek
29 Mayıs Tarihinde Dreamfall 'ın yapımcıların Yeni Oyunu olan Draugen çıktı. Çokta güzel bir oyun . İncelerseniz görecekseniz. Bir çeviri ekibi ya da birisi çevirebilirse çok sevinirim. Başka inceleyipte isteyenler muhakkak olacaktır.

Teşekkürler
D
3 yıl
Fallout 4 Fps Drop + Lock Sorunu ?
Arkadaşlar merhaba ;

Bir süredir oyunu oynamıyordum .Yeniden oynayayım dedim fakat önceden bu sorunu oyunun belgelerimde bulunan fallout4prefs içindeki ipresentinterval ayarını değiştirdiğim zaman oyun düzeliyordu ama artık bu da bir işe yaramıyor . Oyunda sürekli bir kasma var anlamsız ve bir fps kilidi var belli . Bunu nasıl çözeceğimi bilemiyorum. Konu hakkında bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Teşekkürler
D
4 yıl
Laptop Ekranına Gelen Renkli Çizgiler
Arkadaşlar ;
2 gündür laptopun ekranın sol tarafına dikey olarak renkli renkli 10 tane civarında çizgiler çıktı . neden ve nasıl olduğunu anlamadım . nasıl çözebilirim. neden olmuştur ? yardımcı olabilirmisiniz ?
D
4 yıl
Laptop Dikey Mavi Çizgi Sorunu
Arkadaşlar merhaba;

Akşam birşey yoktu ama sabah bilgisayara baktığımda laptopun sol tarafında dikey olarak bir tane boydan bir mavi çizgi çıktı . neden olur acaba? bilgisi olan varmı ? ve nasıl çözebilirim ? yardımcı olabilirmisiniz ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.