D

Çavuş
11 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
10 yıl
DH li yoldaşlar lütfen yardım =)
Arkadaşlarhttps://www.facebook.com/eskisehirozdilek bu sayfayı beğenip daha sonra alt taraftaki Maket Videosunu beğenirmisiniz lütfen ? Kesinlikle reklam amaçlı değildir Kuzenim makette baterist. Eğer yarışmayı kazanırlarsa özdilek albüm sponsorları olucak ve gerçekten çok iyi çalıyorlar. Dinleyin hoşunuza gitmesse beğenmeyin önemli değil.
D
12 yıl
Yok böyle bir araba :)
aksam cnbc-e de Mad Max vardi. Orada arabayi görünce konu acmaya karar verdim. Evet arkadaslar araba hakkinda fikirlerinizi,bilgilerinizi vs alalim

< Resime gitmek için tıklayın >
D
12 yıl
Hava hala aydinlanmadi oha.gif
Sabah ezani okundu yarim saat gecti hala hava kapkaranlik. Bu nasil istir arkadas tamam hava bozuk filan ama bu kadarda olmamasi lazim. tirs.gif
D
13 yıl
Yardım ederseniz sevinirim. (Oto cam)
Merhaba arkadaslar. 1975 model passatımın arka camı patladı.Komple değiştirmek durumundayım. Bilen veya fikri olan arkadaslar fiyat aralığı belirtirlerse çok sevinirim.


< Resime gitmek için tıklayın >
D
14 yıl
Türkce-İngilizce ceviri icin yardım lütfen
Dünya çapında Snowboard'un popülerlik kazanması, Türkiye'yi 1990'lı yıllardan itibaren etkilemiştir. Kayak sporunun Türkiye'de çok nadiren yapıldığı zamanlarda ortaya çıkan Snowboard, insanların dağlara gitmesine sebep olmaya başlamıştır. Özellikle turizm şirketleri ve tesislerin düzenlediği etkinlikler ve kampanyalar, insanların bu spora merakını arttırmış, fiyatların düşmesiyle ülkemizde de popülerlik kazanmıştır.
Snowfest denilen, üniversitelerin tatil olduğu haftalarda düzenlenen kampanyalar, üniversite öğrencileri tarafından büyük ilgi görmektedir. Bu sayede Snowboard, Türk gençliğinde bir tutku haline gelmiştir.

Bu paragrafı ingilizceye cevirebilecek bi arkadas varmı acaba ? ( Simdiden Google translate ile ceviren arkadaslara tsk ediyorum ama ben daha iyi ceviri yapabilecek biri cıkar diye düşünüyorum o yuzden google translate ile cevirmeyin lütfen)
D
14 yıl
acil ing yardım(ingilizcesi iyi olanlar iceri)
Capoeira Sporu Hakkında

Capoeira Brezilya' ya özgü, Afrika kökenli bir savunma sporudur.

Capoeira Afrikalı kölelerin Brezilya'ya getirildiği 1600'lü yıllarda,
kölelerin aralarında geliştirdiği savunma sanatıdır.

Kölelerin savunma sanatları çalışmaları yasak olduğu için, Capoeira
Sporu geliştirirken müzik ve dansla kamufle etmeyi başarmışlardır
ve bu sayede özgürlüklerine kavuşmuşlardır.

Brezilya' da kölelerin özgürlüğünü kazanmalarından sonra genelde bir
fakir sporu olan Capoeira yavaş yavaş yeraltına inmeye başlamış
ve zamanla çetelerin bir numaralı silahı haline gelmiştir.


Şunu ingilizceye cevircek bi arkadas varmı acaba ? Cok önemli.. Yardımlarınızı esirgemeyin lütfen
D
14 yıl
Cok Önemli ! ( ATAMIZA BÜYÜK SAYGISIZLIK )
Facebook üyesi olan bütün arkadaslar assagida verdigim grubu sikayet etmelerini rica ediyorum.
Ulu önder ATATÜRK'ümüze yapılmıs saygısızlığa dur diyelim LÜTFEN arkadaslar gerekeni yapalım !!

http://www.facebook.com/group.php?gid=37034052938&ref=nf

Şikayet edin !
D
14 yıl
Bunu nerde bulabilirim
arkadaslar bruce lee nin Game of Death filminde giymis oldugu sarı esofmanı nerden bulabilirm


< Resime gitmek için tıklayın >
D
14 yıl
Bilen biri Yardım etsin
Hp pavilion dv6500 modelinde laptopum var format atıp xp yi yukledım. Bütün driverleri yuklememe rağmen wireless ve ethernet&lan driverlarını yükleyemedim..

ethernetin driverini indirdim ama icinden exe seklinde bi setup cıkmadıgından nereye atmam gerektigini bilmiyorum..

ethernet driverinin icindeki dosyalar : netrtl - Netrtlx - Rtnic - Rtnic64 - RtNicprop32.DLL RtNicprop64.DLL Rtnicxp

Evet arkadaslar dosyalar bunlar. Bu dosyaları nereye atmam gerekiyor?.. Bilenler yardım ederlerse cok minnettar olacağım...
D
14 yıl
Kurtlar Vadisinden Sert Cevap
KAMUOYUNA DUYURULUR
Yine Kurtlar Vadisi “arada”, yine saldırılar başladı!!!
Yayınlandığı günden beri iftiralara maruz kalan eserimiz ve ekibimiz yine sistemli iftiraların hedefi. İsmini düne kadar bilmediğimiz bir “müfteri”, ismini duyurmak için bizleri kullanma yolunu seçti. Kendisini, vazifesini anlıyoruz!...

Gelelim aşağılık iftiralarına…

Kurtlar Vadisi’ni seyretti mi seyretmedi mi orası meçhul. Ama Kurtlar Vadisi’ni anlamadığı kesin. Kurtlar Vadisi’nin varlık sebebi suç ve suç örgütlerini dramatize etmektir. Kamuoyunu onlara karşı uyarmak, bilinçlendirmektir. Dizinin yayına başladığı günden bugüne, Türkiye’de çok sayıda çete deşifre edilmiş ve kanun karşısına çıkarılmıştır. Türkiye’de hukuk ve hukukun üstünlüğü ise bir dizinin “işi” değil, devletin kurumlarının işidir. Darbe şartları hazırlamanın hükmü kanunda açık şekilde yazmaktadır. Bu şartları hazırlayanlar, “darbe heveslileri”, er ya da geç hukuk karşısına çıkacaktır.

Kurtlar Vadisi dizisi devletin birimleri tarafından manipüle edildiği iftirasıyla hep karşılaştı. Cahilliğin bu kadarına doğrusu pes! Bir dizi yaratılacak, karakterleri yaşatılacak, seyirciye benimsetilecek, bunun için onlarca bölüm hazırlanacak, seyirci teveccüh gösterecek ve darbe şartları oluşacak öyle mi? Açıkçası Kurtlar Vadisi gibi bir fenomen yaratmak darbe yapmaktan daha zor!!! Türkiye’de üç kere darbe yapıldı, ama böyle bir diziden bir tane daha yok!

Birileri bir dönem bu diziyi “ben yapıyorum” ya da “yaptırıyorum” dedi. O günlerde bunları söyleyenlerin hiçbirinin, bugün Kurtlar Vadisi ile alakası yok. Ve üstelik bunların çoğu bu diziye alenen düşmanlık güdüyor.

Bu müfteri, devletin bir kurumunun bu diziyi yaptırdığını, bunun için bilgi verdiğini ve şartlar oluşturduğunu söylüyor. Bu iftirasını kanıtlayacak bir bilgisi-belgesi varsa, buyursun yayınlasın, biz de görelim. Bilgi ve belge olmadan böyle saçmalıklar yazıyorsa, hem cahil, hem müfteri, hem de şereften yoksundur.

Kurtlar Vadisi’nin yapımcısı ve yazarları bellidir. Kurtlar Vadisi’nin yapımcısı Pana Film’dir. Pana Film ya da ortaklarının hiçbirisi, hiçbir kurum ya da kişiden emir, bilgi, belge almamıştır. Bu bize teklif dahi edilemez. Pana Film, bugüne kadar yaptığı işlerde, topluma, devletin ve toplumun çarpıklıklarını anlatmayı, bu çarpıklıkların nasıl giderileceğine dair öneriler sunmayı prensip edinmiş, bunu da başarmıştır.
Bu müfteri, bu ülkede aşağılanmış, dışlanmış, yok sayılmış, ikinci, beşinci, onuncu ilan edilmiş olabilir. Biz kendisiyle bu duyguları paylaşmıyoruz… Her zaman bu millet tarafından teveccüh görmüş, kendisini bu ülkenin asli-vazgeçilmez vatandaşları ve evlatları olarak kabul ettirmiş, bu devletin gerçek sahipleriyiz. Maruz kaldığımız iftiraların hesabını ise yargı önünde soracağız.

Son bir not da Taraf Gazetesi’nin çok yakından tanıdığımız yöneticilerine: Henüz donunu giymemişe köşe yazdırırsanız böyle olur, sadece kendi altına yapmaz ortalığı da berbat eder! Lütfen çocuğunuza sahip çıkın!

PANA FİLM
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.