Arkadaşlar ekranı yeni aldım amazon’dan ve ayarlarını kendime göre yapmak istiyorum ancak kullanan veya bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirm. Hangi renk ayarlarını yaparsam daha çok verim alırım acaba, yardımcı olursanız sevinirim. |
Arkadaşlar merhaba monitör Yaklaşık 1600 liraya geliyor, hızlı kargo isterseniz 243 Sterlin. Olabilecek bütün siteler arasındaki en iyi fiyat bu ve amazon güvenceside var tabi işin içinde. Monitör Tn panel ve 370 nit parlaklığa sahip, 60 hz tazeleme oranı ve farklı modları olan bir monitör. Daha ucuzunu bulamadım ve paylaşmak istedim. https://www.amazon.co.uk/Samsung-U28E590D-28-Inch-LCD-Monitor/dp/B00WUACE4S/ref=mp_s_a_1_3?ie=UTF8&qid=1546417272&sr=8-3&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=4k+monitor&dpPl=1&dpID=51sh6inW34L&ref=plSrch |
Merhaba şuanda viewsonic vx2778 2k 60hz ekranı ps4 pro da kullanıyorum ve 4k ekrana geçmelimiyim diye düşünmeye başladım. Ps4 pro supersampling modu kullanarak 2k ekranda biraz daha görüntüyü iyileştirsede bi 4k görüntü yakalamak zor. Biliyorum ps4 pro tam anlamıyla 4k vermiyecek ama en azından şimdi 4k’ya geçip ps5’de de kullanırım diye düşünüyorum. Bunu yapmak için monitörümü de elden çıkarmam lazım. Yalnız monitörümde ufak bir çizik var belli belirsiz, bu tabiki fiyatı etkileyecektir. Sizce monitörü kaçtan koymalıyım, kaçtan gider. 1000 lira civarı olursa 700 lira koyup LG 27UD58 modelini almayı düşünüyorum. Özellikle amazonda iyi puan almış, tr de teknosa da gördüğüm kadarıyla fiyatı iyi. Genel olarak verebileceğiniz tavsiyeler varsa çok mutlu olurum. İyi forumlar. |
Merhaba arkadaşlar superonline taahhütüm bu ayın sonuna doğru bitecek ve superonline kampanyaları cidden kötü. Şuanda 50mbit e 75 gb akk ve turkcell hatta toplam 80 ödüyorum. Turk.net’in çok sıkıntılı olduğunu biliyorum, netspeed alayım dedim o da vdsl e başvurcakmışız 2 ay içinde belli oluyomuş. Adsl 16 mbit e geçmek istemiyorum. Tavsiye verebilecek var mı ? Superonline’ın tek iyi yanı, sorun yaşamadım hiç ve sorun olsada çözdüler adamlar. Ama fiyatlar ve paketler ortada. |
Merhaba arkadaşlar, ben iki senedir cloud 2 kullanıyorum ve kulaklığın rahatlığını, mikrafon kalitesini ve ses kalitesini beğenerek kullandım. Çok uygun bir fiyata bundle şeklinde amazondan almıştım. Şu sıralar ise kulaklık bozulmak üzere eli kulağında. Garanti olmadığı için hyperx türkiye ile görüşücem, daha önce bir defaya mahsus tamir edebiliriz dediler ancak sonra mailime cevap gelmedi. Ancak bir güzellik yapıp tamir ederlerse devam edicem, aksi bir durumda ise bir kulaklık almam şart. Daha önce pc de kullanmıştım ve pcyi satıp ps4 e geçtim, sesler daha az geliyordu ama çokta sorun değildi açıkcası. Şimdi kulaklık alıcaksam eğer yine hyperx markasını seçmek istiyorum ve cloud alpha neden olmasın diye düşündüm. Yurt dışı fiyatları çok iyi bir indirim olmadığı sürece alınacak gibi değil. Tr de en iyi fiyat gameekstra da orayı da herkes yorumlarda gömüyor. Cloud alpha dan ps4 de iyi bir ses alırmıyım sizce ve nasıl iyi bir fiyata mal edebilirim sizce. |
Charles ponzi 1920 li yıllarda oluşturduğu sistemle kendi insanlarını dolandırmış, zeki bir dolandırıcıdır. Ponzi oyunu 97 yıl içerisinde gelişmeye devam etmiş ve çeşitli yatırımcılar tarafından uyarlanarak milyonlarca insan mağdur edilmiştir. Peki ponzi oyunu bir şekilde bitecek mi ? Cevap çok basit Hayır. Çünkü insan oğlu Dünya üzerinde veya başka gezegenlerde yaşamına devam ettiği sürece, ponzi yaşatılacaktır. Çünkü insanoğlu aç, kimse elindekiyle yetinmek istemez , her zaman daha fazlasını , çalışmadan emek sarf etmeden , kolay yoldan kazanmak ister. Ponzi oyununun ülkemizdeki adı saadet zinciridir. Bilin bakalım ilk saadet zincirini kim oluşturdu bu ülkede, evet aklınızdaki isim doğru TİTAN. Zamanında dolandırılmadık ünlü, iş adamı vb meslekten adam kalmamıştı. Titanı oluşturan adamlar bir süre sonra hapisten çıkıp yine ponzi oyununu farklı şirketlerde oynamaya devam ettiler. Günümüzdeki bazı ponzi şirketler şunlardır; mmm turkey, coinspace, firstcoin, kairos, detay maxinet, vb . Aklıma gelmeyen şirketleri yine bu satıra ekliycem. Bu tarz şirketlerin yapısı bir piramit gibidir. İlk girenler kaymağını yer, sonlara kalanlar ise evini, işini , hatta ailesini kaybetmekle burun buruna gelirler. Allahtan fakirim ve araştırmacı bir ruha sahibim. Benim başıma gelmez diye düşünmeyin, en yakınınız bile heran bu sistemin mağdurları arasına katılabilir. Bu yüzden insanları bilinçlendirmeliyiz. Siz bu sisteme bir şekilde giriş yapan müslümanlara sözüm, allah size haram yemeyin diye emretmedi mi? Peki bu işten yediğiniz para haram değil mi ? Bir düşünün. Ponzi şirketlerin bazılarıda bu devlete vergi verip, yasal bir kimliğe sahip olup ( tabi dışardan gözüken bu ) sizleri dolandırıyor. İnsanların bazılarının öne sürdüğü şey şu, youtube da videoları izledim baktım herşey olumlu ve kazandırıyor, benimde aklıma yattı bu sisteme dahil oldum. Yazılan yada izlediğiniz herşeyin olumlu olması bu şirketin ponzi olmadığı anlamına gelmez. Şirketin işleyişini inceleyin herşeyden önce. Sen birini getir, o başkasını getirsin piramit böyle kuruluyor. Çok büyük bir kazanç vaad ediyorsa ve içinde lider kelimesi varsa arkanıza bile bakmayın kaçın. Gün geçtikçe ponziyi öğrenen girişimciler bu işe katılıyor. İnanılmaz bir ponzi kirliliği var ülkemizde. Bütün ponzi gruplarında liderler lafını duyarsınız, klasiktir. Başta bir lider, yanında yardımcı liderler ve altlarında tekrar daha ufak liderler diye gider. Bu liderlerin hepsi altındaki insanlardan bonus kazanırlar. Ponzinin şuan için en büyük kazancı sanal coinler. Btc yi duymuşsunuzdur, çok uzun süredir yatırımcılarına para kazandıran bir dijital para birimi. Ancak ponzi şirketler btc değil ona benzer kendi coinlerini oluşturuyorlar. İnsanlara bu coini almalarını 8 ay içinde paralarını 8 katına çıkaracaklarını vaad ediyorlar. Ne demiştik ilk sisteme giren kazanır. 3-4 ay geçiyor aradan herkes mutlu, parasını oturduğu yerden katlıyor. Aradan 1 sene geçiyor ve sisteme giriş durma noktasına geliyor, sisteme reset atan girişimci havuzdaki btcleri alıp kayboluyor. Geriyede binlerce mağdur bırakıyor. Konuda eksiklerim veya hatalarım olabilir, sizlerde beni aydınlatırsanız sevinirim. |
Selamlar herkese, ikiside online ve ikiside erken erişimde olan oyunlar. Dark and light 40 liradan çıkış yapan bir oyun, bol bol bug olan ve optimizasyonu sorunlu olan bir oyun. Citadel ise 26 temmuzda çıkışını yapıcak ve henüz Türkiye fiyatı belli değil. İki oyunda mmorpg tarzında ve hayatta kalma öğeleri taşıyor. Dark and light uzun süredir çıkması beklenen bir oyundu ve sonunda oyun geliştirilirken satılmaya başlandı. Citadeli daha yeni gördüm ve fena değil gibi. Siz ne dersiniz bu iki oyun için. |
Merhaba arkadaşlar, linkini attığım masayı beğendim ancak kafamda sorular var. Ben masaüstü bilgisayar kullanmıyorum ve kasamı + 2 ekranımı üzerine koyuyorum. Bu tarz bir masa bunları uzun seneler tyaşıyabilir mi ? Marangoza yaptırmaya kalksam astarı yüzünü aşacak. Sağlam bir masaya ihtiyacım var açıkcası. https://www.evmanya.com/urun/921280-minar-goldi-calisma-masasi-beyaz |
Arkadaşlar bf1 de origin hesabımda online gözüken arkadaşım, oyun içersinde bir türlü online gözükmüyor. Profillerimiz herkese açık, oyun dosyalarını doğruladık. Origini kapadık açtık, reset attık, olmuyor. O bi parti kurduğunda ben joinlesem bile oyunu başlattığı zaman giremiyoruz. Bu sorun bir tek bizde olmuyor sanırım. Nasıl çözebiliriz yardımcı olurmusunuz ? |
Oyun 3 martta çıkışını yapacak ve ps Türkiye’ye de yeni eklendi.
Spellbreak diğer battle royale oyunlardan biraz farklı, skill odaklı olması biraz apexi andırıyor ama bu skiller daha çok büyü şeklinde.
Videolarına youtube dan ulaşabilirsiniz.
Grafikleri çizgi film tadında ve bu çok hoşuma gitti. Aşırı tatlı ve sempatik buldum oyunu.
Şuan almayı düşünüyorum ama biraz pahalı bence, keşke ücretsiz yapsalardı böylece adından daha çok söz ettirirdi kesinlikle hemde apex ve fortnite’a rakip olma şansı fazla olurdu.
Oyunun ps store’da 3 farklı versiyonu var. Yüksek paketler oyun içi altın ve skin tarzı ödüller veriyor.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >