L

Yarbay
22 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
44 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
9 yıl
CS: Online Ulusal Finalinin Adresi Belli Oldu!
 
    Tüm Counter-Strike severler  CSO Süper Kupa 2013'ü yerinde izlemeye davet ediliyor! Ulusal Final 27 Ekim 2013, Pazar günü saat 14:00'da Yapı Endüstri Merkezi'nde (İstanbul) yapılacak.

    Birinci olanın tam 28.000 Liralık büyük ödülü kazanacağı finalde, şampiyon ayrıca Çin'de düzenlenecek Uluslararası finallerde Türkiye'yi temsil etme şansını yakalayacak. Takımlar ve aralarındaki maçlar aşağıdaki gibi;
 
Maç 1 : Gamesatış vs. RushINS
Maç 2: RushINS vs. HWA
Maç 3 : HWA vs. DPKaspersky
Maç 4 : DPKaspersky vs. Gamesatış
Maç 5 : Gamesatış vs. HWA
Maç 6 : RushINS vs. DPKaspersky
 

L
9 yıl
Iwata: "Nintendo Kopyacı Rekabet Sevmez!"

 
    Nintendo başkanı Satoru Iwata, şirketinin durumuyla ilgili ve Wii U'nun satışlarındaki son durumuyla ilgili görüşlerini paylaştı. Iwata, şirketinin duruşu ve Wii U'yu başarıya ulaştırmak için yaptığı konuşmada Nintendo'nun bir şeyi kopyalayarak rekabet etmesinin kesinlikle tarzları olmadığını ve başarısızlıktan korkmadığını söyledi ve Wii U için umut dolu sözler sarfetmeye özen gösterdi.
 
    Wii U'nun satışlarının beklenenin çok altında olması Nintendo'yu halen endişelendirmiyor gibi görünüyor. Siz Wii U hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce de PS4 ve Xbox One'ın çıkma arifesinde, Wii U'nun halen paçayı kurtarma şansı var mı?

L
9 yıl
PlayStation 5 İle İlgili İlk Ön Görü!

 
    Tekken yapımcısı Katsuhiro Harada, yeni nesil konsollar daha çıkmadan, bir sonraki nesil konsollar hakkındaki ön görüsünü paylaştı. Ona göre, Playstation 5 bir donanım olmayacak, aksine cloud tabanlı bir servis olacak.
 
    Harada genel olarak şunları söyledi: "Bana kalırsa, gelecekte çoğu şey donanımdan ziyade servisler üzerinde oynanacak. Cloud servisi geliştikçe, sadece bu servisin isminin kalacağı günler gelecek."
 
    "PS5, tahminen ana konsola sahip olmayacak, sadece ekran ve kontrollerla oynanacak. Geriye tahmin etmek üzere sadece servis isminin ne olacağı kalıyor. Sadece "Playstation Network" denilebilir. Steam çok yaygın bir platform ama donanım üzerine kurulu değil, sadece servis ismi. Bunun gibi."
    Harada'nın bu sözleri çok tartışılacağa benziyor. Sizce de kendisinin de düşündüğü gibi Cloud servisler, bir sonraki nesil çıkana dek bu denli gelişebilir mi? Söz sizde!

L
9 yıl
GTA V'in İngiltere Satışları GTA IV'ü Solladı

 
    Rockstar'ın yeni şaheseri için gün geçmiyor ki yeni ve şaşırtıcı bir bilgi daha elimize ulaşmasın. Alınan bilgilere göre GTA V'in İngiltere'deki satışları 3 haftanın sonunda GTA IV'ün İngiltere'de şimdiye kadar yapılan toplam satışlarını geçmeyi başarmış.
 
    Yakaladığı hasılat konusunda ise GTA V şu anda 4 Call of Duty oyununun ardından 5. sırada bulunuyor. GTA V, kutulu satışlarda ilk 3 günde toplamda tüm dünyada 1 milyar dolar hasılat yaparak eğlence sektöründe Rockstar'ın yaptığı açıklamaya göre yeni bir rekorun baş mimarı oldu.

L
9 yıl
CS: Online Ulusal Finali Kayıtları İçin Son Günler
 
    27 Ekim'de düzenlenecek Counter Strike: Online'ın ulusal finalleri kayıtları devam ediyor. Toplam 60,000 TL ödüllü bu turnuvaya katılmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. Finallerde başarıya ulaşacak oyuncuların Kasım sonunda Çin'de düzenlenecek Uluslararası maçlarda boy göstereceğini hatırlatalım.
 
    Kayıtlar için buraya tıklayabilirsiniz.
 


L
9 yıl
Destiny'nin PS4 Kapağı Gösterildi
 
    Destiny’nin Playstation 4 kapak resmi gösterildi. Oyunun Titan, Hunter ve Warlock sınıflarını gösteren kapak resmi için ayrıca yarın yani 1 Ekim'de yeni bir videonun yayınlanacağı Sony tarafından açıklandı. Tabiki video yayınlanır yayınlanmaz sizlerle olacak.
 
    Kapak resmini aşağıda görebilirsiniz, ne düşünüyorsunuz?
 


L
9 yıl
NBA 2K14'te Bulunacak Takımlar Açıklandı

 
    Kısa bir süre içinde çıkışını gerçekleştirecek NBA 2K14'teki takımlar bugün yapılan duyuru ile açıklandı. İçinde "The Pro Stick" ve daha iyi "smaç bloklama" gibi özelliklerin bulunduğu yapımda aşağıdaki takımlar yer alıyor. Bu takımlara THY Euroleague'teki takımların da eşlik etmesi bekleniyor ancak bunlar için şu anda açıklanan bir duyuru yok.
 
Miami Heat

San Antonio Spurs

Indiana Pacers

Chicago Bulls

Oklahoma City Thunder

Los Angeles Clippers

Golden State Warriors

Brooklyn Nets

New York Knicks

Memphis Grizzlies

Houston Rockets

Denver Nuggets

Dallas Mavericks

Cleveland Cavaliers

New Orleans Pelicans

Portland Trail Blazers

Los Angeles Lakers

Detroit Pistons

Minnesota Timberwolves

Boston Celtics

Atlanta Hawks

Washington Wizards

Toronto Raptors

Charlotte Bobcats

Sacramento Kings

Phoenix Suns

Orlando Magic

Milwaukee Bucks


Philadelphia 76ers

Utah Jazz
 

L
9 yıl
İzmir'deki CS: Online Turnuvasına Polis Baskını!

 
    Nexon'ın ülkemizde düzenlediği 60.000 TL ödüllü Counter Strike: Online turnuvası 4 farklı şehirde devam ederken geçtiğimiz günlerde İzmir'deki elemelerde beklenmedik olaylar yaşandı.
 
    Blue net adlı Internet cafede gerçekleşen İzmir elemeleri,  sakin ve olması gerektiği gibi ilerlerken bir anda yapılan polis baskını şokuyla sarsıldı. Baskın sebebinin kafenin iddia, at yarışı ve kumar gibi illegal oyunların ihbarı ile yapıldığı gerekçesiyle uygulandığı belirtilirken kaymakam konvoyunun kafe önünden geçmesinin de bu baskında pay sahibi olduğu söyleniyor.

    Baskın sebebiyle organizasyon tam 4 saat sekteye uğradı, yetkililer kafede oyun turnuvası yapıldığına polisleri kanıtlayamadı. Oyunu gözlemleyen polisler, yapımda cinsel ve şiddet içerik barındırdığını iddia etti ve alınan bilgilere göre "Alınan ihbara göre, kafe sahibi internet kafe de oyun oynatıyormuş" şeklinde mantıksız bir tutanak tutulduğu belirtildi. Olayın en ilginç yüzü belki de polislerin organizatörlere "Nerede örgütleniyorsunuz?" sorusu oldu.
 
    Türkiye'de oyun endüstrisi için güzel gelişmeler oluyor. Yayıncılar turnuvalar düzenliyor, oyuncu toplulukları oluşturuluyor, ancak her şeyin yasal çerçevede hazırlandığı bir mücadeleyi polis, mazeretsiz biçimde ülkemizde yarıda kesiyorsa, Türkiye'deki oyun tabanlı çalışmalarda hala bir takım sorunlar var demektir. Söz sizde...


L
9 yıl
İşte FIFA 14'ün İnceleme Skorları


    FIFA 14 incelemeleri kendini göstermeye başladı. Futbol konusunda PES 2014 ile çekişen FIFA serisinin ilk inceleme puanları önemli yabancı yayın organlarından geldi, ve görünüşe göre oyun yine bomba gibi geliyor.
 
    Eurogamer – 8/10
CVG – 9/10
IGN – 9/10
Videogamer – 9/10
OPM – 9/10
ShopTo – No Score
GodisaGeek – 9/10
Telegraph – 4/5
Stuff – 5/5
DigitalSpy – 5/5
IntheGame – 9.25/10
GamesVillage.it – 9.5/10
Playerslink – 9/10
Eurogamer.de – 9/10

L
9 yıl
Dark Souls 2'nin Haritasına Göz Atın

 
    Dark Souls 2'nin koleksiyoncu sürümü ortaya çıktı ve yapımın haritası da gözler önüne serildi. Henüz oyun içindeki mekanlarla ilgili çok fazla bir bilgi alamasak da koleksiyon paketi bizlere birkaç ipucunu veriyor.
 
    Ejderhaların önemli bir yer edeceği söylenen oyunda The Mansion of the Dragons adlı mekanda ejderhalar üzerinde yapılan deneyler konu alınacak. The Castle of the Dragons ise ejderler tarafından çevrilmiş bir kulede yer alıyor. Bunun dışında Torture Chamber, Iron Factory ve Dragon's Nest de diğer yerler arasında göze çarpıyor. İşte bize en kabus dolu deneyimlerimizi yaşatacak Dark Souls 2 dünyası;
 
 


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.