Arkadaşlar Merhaba, Beyaz eşya konusunda ürünleri inceliyorum. Ancak kafamdaki iki marka için bir şey takıldı. Aydınlatırsanız sevinirim. Bosch ve Siemens markalarının üretimlerinin aynı olduğunu kulaktan dolma bir yerlerden duydum. Ürünler arasında da rakam olarak ciddi farklar görüyorum. Bu konuyla ilgili aydınlatabilecek birileri var mıdır? |
Merhaba, 2011 Opel Astra J Sport Tourer kullanıcısıyım. Lastiklerin hepsini değiştirmeyi planlıyorum. 215/50/17 lastik grubunda 1000-1500 TL fiyat bandında önerileriniz neler olurdu? |
Merhaba Arkadaşlar, Yeni eve taşınacağım için ses sistemimi yenilemek istedim. Bilgisayar/PS4 oyunlarını oynayacağım ve blueray film izlerken kullanacağım. O yüzden ses sistemi yoğun çalışıyor olacak. 5+1 düşünüyorum ama tavsiyelere göre 4+1 de düşünebilirim. Yerleştireceğim odada çok fazla eşya olmayacak yaklaşık 20metre kare bir oda. Maksimum 1000 TL gibi bir üst limit koydum. Bu bilgiler doğrultusunda bana önerebileceğiniz ses sistemleri için tavsiyelerini bekliyorum. Not: PS olduğu için normalde blueray onda oynatıyordum ama ne olur ne olmaz lens problemi oluşmasın diye ses sistemleri ile bundle olmuş blueray oynatıcıyı kullanacağım. |
Merhaba, Üniversiteden mezun veya devam zorunluluğu olmayan, E-Ticaret sektörünü ve internet dünyasının trendlerini yakından takip eden, E-Ticaret konusunda bilgili, kendini geliştirmek isteyen Teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi, Internet kullanımı ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi, İstanbul İlinde yaşayan eğer uygun olduğunuzu düşünüyorsanız detaylar için pm atabilirsinz. |
Merhaba, Üniversiteden mezun veya devam zorunluluğu olmayan, E-Ticaret sektörünü ve internet dünyasının trendlerini yakından takip eden, E-Ticaret konusunda bilgili, kendini geliştirmek isteyen Teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi, Internet kullanımı ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi, İstanbul İlinde yaşayan eğer uygun olduğunuzu düşünüyorsanız detaylar için pm atabilirsinz. |
Arkadaşlar Merhaba, Üniversiteden mezun veya devam zorunluluğu olmayan, E-Ticaret sektörünü ve internet dünyasının trendlerini yakından takip eden, E-Ticaret konusunda bilgili, kendini geliştirmek isteyen Teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi, Internet kullanımı ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi, ve istanbulda oturan yukarıdaki kriterlerin kendinize uyduğunu düşünüyorsanız bana pm atıp detaylı bilgi alabilirsiniz. |
Arkadaşlar selam, şuanda 2012 model opel astra classic III HP 1.3 dizel araç kullanıyorum. Yakıt tasarrufu konusunda cidden çok iyi bir motor ancak bana yetmemeye başladı. 1.6 dizel önerebileceğiniz araçlar nelerdir? Yeni kasa ford focus aklımı başımdan epeyce aldı. |
Selam arkadaşlar, Bu aralar kafamı çok fazla kurcalayan bir konuyu burada sizlerle paylaşıp, beyin fırtınası yapmak istedim. Yaklaşık 6 yıldır özel sektörde çalışıyorum. Artık kendi işimi kurmanın zamanı geldiği düşüncesindeyim. Aklımda bilgisayar/ps oyunlarını vs bir yol bulabilirsem hesaplı bir şekilde piyasaya çıkarmayı düşünüyorum. Bir diğer fikrimde bilgisayar oem parça satımı. Ancak bu 2. konuda hiç çevrem olmadığı için kafamda soru işareti var. Sizce bu konuda neler yapılabilir. Fikri olan yazarsa çok iyi olur |
Araçlarıyla ilgilenenler için kaçırılmayacak ürünler. Her iki üründe çok kullanışlı ve uzun süre kullanımı yapabileceğiniz ürünlerdir. Şampuan: 25 TL+Kargo Cila: 26TL+Kargo Cam Suyu: 40TL+Kargo 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretini ben karşılayacağım. Ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak için bana mesaj atmanız yeterlidir. < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > |
Evlilik hazırlıkları kapsamında tv incelemeleri yapıyorum. 4000-5000 TL bandında blueray film, flas bellek taktığımda video format problemi yaşamadan izleyebileceğim bir tv bakıyorum. Şu an Panasonic TX55DX603E 4K Ultra HD Smart TV dikkatimi çok çekti.
Bu model ile yorumlarınızı ve farklı marka/model tavsiyelerinizi paylaşırsanız daha net karar verebilirim.