O

Teğmen
08 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
10 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
13 yıl
ekzostan gelen suyu artırmak
herkese merhabalar. trafikte ilginç diyebileceğim musluk gibi su akıtan ekzoslar. geçen eve gidiyorum opel vectra aracın eksozundan şırıl şırıl su akıyor.(vectra olunca bir daha şaşırdım)başka bir gün proton marka arabada da aynı şekilde su akıyordu. aklıma söyle bir konu geldi motor demekki 2. viteste olsa bile yolda iz yapacak kadar su atıyorsa demekki yakıtı tam yakıyor. acaba motor sağlıklı olması ve subab ayarı haricinde ne gibi bir işlem yapılmış olabilir? lpg kullanımındada su atıyor. araclar eksozdan su damlatma yoluyla su atıyor ama bu genelde soğuk havalarda ve kısa süreli oluyor. ciddi anlamda su akıtan motorlar acaba dahamı sağlıklı????
O
13 yıl
sıralı lpg sistemi uyum
herkese merhabalar benim 2001 8v lada vega aracıma sıralı kme marka lpg taktuırdım. ama arac rolantide
bazen düzgün çalışmıyor rölantide sallıyor. acaba bir uyum sorunumu var aracın yetkili serviste bütün bakımlarını
yaptırdım artık servis yapıyorsa lpgden yapıyodur diyor. forumdaki arkadaşlardan böyle bir sorunla karşılaşan varmı
yakıt tüketimim güzel 1 litre lpg ile uzun yolda 12,5 km yol gidiyorum hızım 120km/h araç yüklü. belkide basit bir arızadır
ama bulamadım. lpg serviside ladalar böyle çalışır diyorlar incelemek kontrol etmek istemiyorlar. olmadı lpg bayiisinin genel merkeziyle görüşcem hayırlısı. ayrıca bujiler yağ filtresi ııvır zıvır baya bir parça yeni değişti. araç yine aynı. sorunu motor ısınınca yapıyor olması tuhaf.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.