C

Yüzbaşı
02 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
8 yıl
351. DÖNEM USTA BİRLİĞİ JANDARMA LOJİSTİK K.LIĞI/ANKARA GÜVERCİNLİK.
Evet arkadaşlar,Acemi birliği Kastamonu Usta birliği Ankara Loj.komutanlığı buraya düşenler ve bilgisi olanlar buluşalım..
C
9 yıl
TRİPOD ÖNERİLERİ
ARKADAŞLAR BEN DİGİPOD'UN 4 SEÇENEĞİ ARASINDA KALDIM SEÇENKELERİ LİNK HALİNDE VERECEĞİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM BİR ARKADAŞA SORDUM FORUMDA CEVAP VERME GEREĞİ DUYMADI KENDİSİ,BENDE SİZ FOTOĞRAFÇI KARDEŞLERİMDEN YARDIM İSTEMEYE KARAR VERDİM. MAKİNAM NİKON D5100,LENSLERİM 18-55 VE 55-200 VR

1.SEÇENEK: http://www.fotozeynep.com.tr/?do=shop&show=viewproduct&productid=2407 +BH55 BALL HEAD TOPLAM 210 TL


2.SEÇENEK: http://www.fotozeynep.com.tr/?do=shop&show=viewproduct&productid=2407 TOPLAM 139 TL


3.SEÇENEK: http://www.fotozeynep.com.tr/?do=shop&show=viewproduct&productid=2402 TOPLAM 153 TL


4.SEÇENEK: http://www.fotozeynep.com.tr/?do=shop&show=viewproduct&productid=2401

2.VE 4SEÇENEKLERSEKİ TRİPOD AYNI TRİPOD FAKAT BİRİNDE BALL HEAD BİRİNDE WAY HEAD VAR BUNLARIN ARASINDAKİ FARKI BİLMEDİĞİMDEN SORUYORUM BU 2 SEÇENEĞİKOYDUM SİZCE BU 4SEÇENEKTEN HANGİSİNİ ALMAMI ÖNERİRSİNİZ. SİZ DEĞERLİ FOTOĞRAF DOSTLARININ ÖNERİLERİ ÇOK DEĞERLİDİR ZAMAN AYIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM DOSTLAR..
C
10 yıl
İNTERNET GİDİP GİDİP GELİYOR
MERHABA İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM. MODEMİN ÜSTÜNDE Kİ TÜM IŞIKLAR YANIYOR,HATTA SORUN YOK AİRTİES MERKEZ İLE GÖRÜŞTÜ TT İLE GÖRÜŞTÜM AMA SORUN OLMADIĞINI SÖYLEDİLER.FAKAT BEN HEM KENDİ KABLOLU PC'DE HEMDE WRİLES LAPTOP'TA SIKLIKLA SINIRLI BAĞLANTI VEYA BAĞLANTI YOK UYARISI ALIYORUM BU HUSUSTA YARDIMLARINIZI RİCA EDERİM...
C
10 yıl
NİKON D60-D80 ARASINDA KALDIM YARDIM
ARKADAŞLAR MERHABA NİKON D60-D80 ARASINDA KALDIM 70-300mm Nikon uyumlu Sigma Super Macro APO DG Zoom LENS ALACAĞIM VE KİT OLARAK D60-D80 ARASINDA KALDIM TOPLAM BÜTÇEM 1400TL SİZ HANGİSİNİ ÖNERİRSİNİZ BANA ACİL YARDIM EDERSENİZ SVİNİRİM.
C
10 yıl
KARARSIZIM ACİL YARDIM
Arkadaşlar merhaba.Aklımda 2 telefon modeli var.Birde alternatif olarak fiyat cuzi diye bir cihaz daha girdi aklıma sizlerden yardım istiyorum.
Birinci cihaz Blackberry 9800 Kızaklı klavye artı dokunmatik.ikincisi samsung galaxys 9000.alternatif ise galaxy ile arasında 475 tl fiyat farkı olan samsung Wave S8500 bana acil yardım ederseniz sevinirim
...
C
13 yıl
İpod NANO Arabada Dinleyebilir miyim?Acil Cevap
Arkadaşlar İpod Nano 4 GB almayı düşünüyorum.Ben bu ürünü aldıktan sonra arabada dinlemem için illa kasetçalarlı bir Kit mi almam gerekiyor.Acele cevap verirseniz sevinirim.Teşekkürler.Alma Aşamasına geldim eğer Kablosuz Aracılarla bağlayabilirsem gidip alacağım. Teşekkürler.211 YTL'ye 4 GB buldum Hemde Perakende sektörünün en büyük firmalarından olan kar.da Cevaplarınıza teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.