W

Teğmen
15 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
W
12 yıl
Recovery Yapılamıyor
Önceki gün yüklediğim nod32 virüs programından sonra bilgisayarım kendini yeniden başlattı ve bir daha bilgisayarıma giremedim bilgisayar açıldıktan sonra klavye dilini seçmem için bir pencere geliyor daha sonrada bilgisayar kendini tarıyor sorun bulamayınca recovery menüsünden recovery yaptım sorunsuz tamamlandığını anlatan bir metin çıktı recoveryden sonra ancak gene bilgisayarım açılmadı şu anda bilgisayarıma güvenli moddan girebiliyorum hatayı nasıl düzeltebilirim? tek yol format mı?
W
13 yıl
Ipod touch kılıf
Ankarada ipod touch için kılıf satan var mı? marware benzeri birşey arıyorum
W
13 yıl
Ipod touch JailBreak
Elimde amerikadan yeni gelmiş 1.1.5 versionlu ipod touch var okuduğum kadarıyla 1.1.5 kırılmıyormuş yükseltmek yada düşürmek gerekiyormuş fakat attığım pmler sonucu yardım çağrıma cevap veren olmadı birde şansımı burdan deneyeyim dedim yardım ederseniz sevinirim düşürmem mi gerekiyor yoksa yükseltmemmi konuştuklarım ikisinide söylediler kararsız kaldım birde nasıl yapacağım
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.