R

Er
26 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
14 yıl
ÖSS Tercihlerini Ne zaman yapacağız?
arkadaşlar forumda 20 ağustosta başlayacağı yazıyordu tercihlerin.. EA-2 5000.incisi olarak heyecanla bekliyorum tercihleri.... internet üzerindende yapılabiliniyormuş. bende bu sene internettten yapmayı düşünüyorum.. ne zaman yapabiliriz tercihleri?
R
14 yıl
Ankara'da apaçisiz havuz tavsiyesi
arkadaşlar ankarada odtu vişnelik dışında nerelere gidilebilir? şöyle temiz güzel büyük bir havuz arıyoruz.. tavsiyelerinizi bekliyoruz
R
14 yıl
PPPoE / PPPoA Seçimi
2 sinide seçsem bağlanıyor.. hiçbir fark yok.. Alcatelmiş santralim.. hangisini seçmeliyim.. bu 2 sinin arasındaki fark nedir.. lütfen copy paste yapmayın.. gerçekten merak ediyorum..
R
14 yıl
4Mbit ADSL kullananlar.... (SS eklendi)
dun 2mbitten 4mbite geçtim.. GMT modunden adsl2+ moduna aldılar.. ancak gunde 2-3 kere ip düşmesi(hat düşmesi değil) oluyordu.. arıza kaydı aldılar.. şimdi 10-20 dk da bir PPPdown oluyor.. yani ip düşüyor... ADSL bağlantısı düşmüyor.. (arıza kayıdı verdikten 5 dk sonra upload 1024 tü 960 'a düşmüş ve GMT moduna dönmüş)

bu sorunu yaşayan varmı.. aacaba telekom hatıımı test etmek içinmi beni sürekli düşürüyor..?


< Resime gitmek için tıklayın >
R
14 yıl
Üniversite için Ankara'yı terk etmelimiyim?
arkadaşlar öss de Ea2den 278 Puan aldım

ankarada işletmeye girmek istiyorum.. özel üniversitelerden hangileri olur.. yoksa ankarayı bırakıp istanbulami gitmeliyim??

saygılar
R
14 yıl
Sizce bi tarafı en az kalkmış kızlar hangi şehirde?
Dün bi arkadaş konu açmıştı yalovanın kızlarının g..tleri cok kalkik felan.. hakkikaten öyle.. deneyimi olanlara soruyorum... ama sululuk yapmadan ciddi bir şekilde cevap verin.. sizce en sakin ve şımarık olmayan kızlar hangi şehirde?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.