H

Yarbay
15 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme (?)
147 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
7 ay
Bi Citizen vardı noldu ?
Forumun gedikli kodırıydı. Her hafta düzenli olarak forumu çökertirdi millet şiirler yazardı adına şarkılar söylerdi. Ne günlerdi koltuktan düşerdim gülerken. Çok da sakinbaşlı bi adamdı sinirlenmez güler geçerdi anlardı şakadan. Forumun çok güzel günleriydi.
H
geçen yıl
Lol yeniden diriliyor!
Çünkü ben başladım lol
H
geçen yıl
AYASOFYA SONRASI BEKLENEN OLDU VE ŞAHLANDI!
Dolar 7.029
Euro. 8.20
H
3 yıl
Tobias Fate
Bu adamı benden başka takip eden var mı ?
Oyunu bırakmama rağmen hala takip ediyorum.
Oldukça komik plat 1 diamond 5 arası gezmesine rağmen baya takipçisi var.
Çok sağlam GP ve karthus oynuyor. Zaten başka bir şey oynayamadığı için platta hala.
H
4 yıl
TRPSNin Muhteşem Yönetimi Acımasız Genital Bosslar İçerir
Türkçe oyun neden çıkmıyor diyen arkadaşlar, aşağıdaki ekran görüntüsü karşınızdakilerin sizi ne kadar muhattap aldığını göstericektir eminim.

Bu tr psnden
< Resime gitmek için tıklayın >

Bu da uk psnden

< Resime gitmek için tıklayın >
H
4 yıl
Lol is ending
İlk defa twitch sayfalarında bu kadar aşağıda görüyorum hem de uzun süredir 4. 5. sıralarda takılıyor.
Son heronun orijinallikten uzak ismi ve leşliği, swainin başarısız reworku, ayda bir 180 derece değişen itemler anlamsız heroların bir gece ansızın metaya girmesi.
Üzgünüm ama lol bitmiş. 3. sezonu geri getirsinler o zamandan beri gelen heroları da kaldırsınlar.
H
4 yıl
Zoe felan yalan
Swain oynayın.
H
4 yıl
Agresif Support, Support Midlaner
Yüksek elo maçlarını izlerken farkettim. Çoğu oyunda support agresif ise mid lane'e karma, sona vs vs alınıyor. Bu hangi eloda işe yarar düşük eloda yemez sanıyorum. Ne kadar viable bi taktik. Mid lane nasıl oynamalı bu safhada.
H
5 yıl
Syndra varken taliyah oynamak
Bi farklılık olsun taliyah öğreneyim dedim, oldukça zevkli bir hero q'su 3 saniye ciddi hasarı var felan da ben aşağı roam hesapları yaparken lux syndra le blanc gelip tek atıp çıkıyor. Hayır zaten tek hasar kaynağı q olan asıl görevi hızlıca roam atmak olan bir heronun ultisini neden 180 saniye yaparsın ? Late gamede tanklara da adam gibi hasar vuramaması w'sunun yıllar sonra aktive olması ve kolay dodgelanması felan onlara girmiyorum. Lanede melee assasinlere karşı neredeyse hiç savunması da olmayan bir hero.
(Leş gibi de pasifi var.)
O zaman neden bu çarı yarattın rito ?
H
5 yıl
Biz Zamanında Bunu Mu Oynamışız Dediğiniz Konular
Heroların ilk çıktığında güçlü olmasından veya op itemlerden bahsetmiyorum. Riotun göz yumduğu komik saçmalıklardan bahsediyorum.
Örnek olarak nidaleenin sadece insan formunda q sallaması ve puma formunun o zamanlar da ad scale olmasından dolayı nidaleenin resmen ultisiz bir hero olmasından ya da ilk xerathın uzun menzilde büyü kullanması için w ya basıp olduğu yerde kendine snare atmasından bahsediyorum, evet w gerçekten sadece bu işe yarıyordu.Ultisiyle e skilli de yer değiştirdi sonra zaten o da ayrı bi anlamsızlık.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.