E

Teğmen
14 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
6 yıl
Icloud Senkronizasyon Sorunu
Mac ve iPhone arasında notlarım her zaman eşzamanlanırken birdenbire problem oluşmaya başladı. iPhone üzerinde aldığım notlar Mac üzerinde görünmüyor. Mac'ten icloud hesabımdan çıkış yapıp tekrar giriş yaptım ama düzelmedi. Sebebi ne olabilir? Yardımcı olabilecek arkadaşım var mı?
E
6 yıl
DH Bildirim Uygulaması Sorunu
Yaklaşık bir haftadır DH Bildirim Uygulaması "Favorinize 2 Yeni Cevap Geldi" veya "Favorinize 3 Yeni Cevap Geldi" şeklinde bildirim göndermeye başladı. Ben favori konularıma mesaj yazıldığında bildirim almak istemiyorum. Sadece özel mesajlarda bildirim gelsin istiyorum. Profil sayfamda "Her Cevapta Bildirim Gelmesin" seçili olmasına rağmen neden hep bildirim geliyor. Uygulamayı silip yeniden yükledim ama değişen bir şey olmadı maalesef. Telefonumun şarjı daha çabuk bitmeye başladı sırf bu yüzden. Var mı bu problemin bir çözümü arkadaşlar?
E
7 yıl
Iphone müzik silme sorunu
Apple kampanya yaptığında ücretsiz şarkılar indirmiştim telefona itunes store'dan. Ama şimdi bir türlü silemiyorum iphone'dan. Ayarlar > müzik > tüm müzikleri göster butonu aktif değil. Macbookta itunesta da görünmüyor şarkılar. Arşivi silip eşzamanlama da yaptım ama o da çare olmadı maalesef. Yapılabilecek başka ne kaldı acaba?
E
8 yıl
Ipad Kullanılabilir Güncellemeler Sorunu
App Store'da 12 tane güncelleme görünüyor ama girdiğimde 12 tane uygulamanın üzerinde "Kullanılabilir Güncellemeler" yazıyor. Karşısında da "Güncelle" yerine "Aç" linki var maalesef. Bu sorundan nasıl kurtulabilirim?
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.