abdullah b. abdullah - Kullanıcı Profili
Profil Özeti
abdullah b. abdullah
Yüzbaşı
Gerçek Ad abdullah b. abdullah
Doğum Tarihi 29 Haziran 1982
İlgi Alanları İslam
Konum Bayburt,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım Zamanı: 06 Ağustos 2003
Mesaj Sayısı: 647
2. el mesaj sayısı: 182
Son mesaj tarihi: geçen hafta
Son giriş tarihi: 3 ay
Arkadaşları 2
mitrox (Yüzbaşı)
kesoy (Teğmen)
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İmza
Bu forumda, tüm kafirlerden, açıkça İslâm düşmanlığı yapan, İslam dinine ait herhangi bir şey (namaz, sakal, örtünme ...) ile alay eden, bunları bir eğlence konusu yapan her kâfirden berîyim. İslâm şeriati haricinde her yönetim sisteminden de beriyim. Nebîmiz, efendimiz, önderimiz Râsûlullâh Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem'den daha üstün bir lider, önder, insan tanımam.
Referans 1 : ( mitrox ) abdullah b. abdullah temiz bir insandır,güvenle alışveriş yapabilirsiniz
Referans 2 : ( kesoy ) arkadaşımız çok temiz bir insan.referansım her türlü
Bu forumda veya herhangi bir yerde, açıkça İslam düşmanlığı yapanlardan, İslam' a ait bir şiar ile dalga geçenlerden, dalga geçmek, güldürmek maksadıyla Pazarlık sünnettir diyenlerden beriyim. Kendileri de benden uzak olsunlar.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sistem
Hakkında
Bu forumda veya herhangi bir yerde, her kâfirden, açıkça İslam düşmanlığı yapanlardan, İslam' a ait bir şiar ile dalga geçenlerden, sünnete uymak için değil de, dalga geçmek, güldürmek maksadıyla "Pazarlık sünnettir" diyenlerden beriyim. Kendileri de benden uzak olsunlar. (Gerçekten sünnete uymak için bu sözü söyleyenlere tabi ki bir lafım yok.)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.