A

Yüzbaşı
11 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
167 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
8 yıl
Asus HD 7950 direct cu ii top V2 Bios yardım
Selamlar, kartı bugün aldım ve bios update yapmak istiyorum, anladığım kadarıyla yeni bios yayınlanmış 2013 ocağında (asus için) ve karta ''AMD PowerTune technology with Boost'' özelliği ekliyormuş,http://www.asus.com/Graphics_Cards/HD7950DC2T3GD5V2/#support_Download_30 burdan önce alttakini kurmak istiyorum ancak yükleme yapmıyor kartınızın bios sürümü güncel diyor ancak sanırım son sürüm değil çünkü oyunlarda 920 mhz'ye çıkması gerekirken BOOST özelliği gereği çıkmıyor 900 mhz'de kalıyor nasıl çözebilirim bu sorunu ?

Bios sürümüm: 113-AD38900-101. 4
A
8 yıl
Ping hakkında soru ve internet tavsiyesi
smileadsl 4 mb kullanıyodum taahhüdüm geçen hafta bitti bende 16mb'a kadar olan adsl paketine geçtim az önce ( smileadsl) dikkatimi bişey çekti eskiden (4mb iken) battlefield 3'te pingler 90-110 arası değişiyordu genellikle (alman,fransız serverlarında) şimdi baktığımda ise pingler inanılmaz düştü avrupa serverlarında 50-60 arası ping alıyorum, ben internet hızının pinglere tesiri yok diye biliyodum neden bu kadar iyileşti acaba pingler?

İkinci olarakta bu paketi deneme amaçlı geçtim malum 50 GB AKK var o da bana gelmez bu sebeple bu ay sonunda başka bi tarifeye veya başka bi sağlayıcıya geçmeyi düşünüyorum ocak ayı içinde apartmana uydunet bağlatılacak, uydunet'in ping seviyeleri nasıldır acaba? Alırsam 5 MB almayı düşünüyorum ancak bu 16mb'ye geçtikten sonraki pingler beni etkiledi açıkçası ADSL'de böyle iyi pingler alınabileceğini hiç tahmin etmiyodum, uyduneti tavsiye etmezseniz ne tavsiye edersiniz ttnet'in 8 mb paketinde pingler ortalama kaçtır?
A
8 yıl
2 HDD'ye 2 win7 kurulumu hakkında
başlıkta belirttiğim konuda yardımcı olursanız sevinirim, norton sağolsun pc'ye bişey yükleyemez oldum herşeyi kafasına göre siliyo riskli diye bu sebeple iki farklı hdd'ye işletim sistemi kurmaya karar verdim bu konuyla ilgili bir kaç sorum var, sorular biraz salakça gelebilir ilk defa iki hdd kullanacam :)

1- başlangıçta hangi hdd'yi kullanacağımı seçtikten sonra, diğer hdd kapanıyor mu? kapanmıyorsa bi ayarı varmıdır?

2- HDD'ler birbirinden tamamen bağımız olmasını istiyorum, birbirlerini görmesinler yani, bunun için herhangi bişey yapmama gerek varmı? Yoksa zaten görmezmi

3- diyelim ki bir hdd'ye virüs girdi, diğer hdd'ye bulaşabilme şansı varmı?
A
9 yıl
Windows 7(64 bit) Port açamıyorum Yardım
Başlıktada dediğim gibi win 7 64 bit'te port açamıyorum bir türlü herşeyi yapıyorum ne zamanwww.canyouseeme.org sitesinden port açık mı kapalı mı diye baktığımda hep ''connection timed out'' hatası alıyorum ve portlar açık gözükmüyor, laptop ve evdeki diğer masaüstü bilgisayarda bi tanesinde 32 bit xp diğerinde 32 bit win 7 yüklü onlarda cayır cayır açık gözüküyo port yardımcı olabilecek varmı acaba?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.