A

Yarbay
03 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
23 üye
Görüntülenme (?)
215 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
A
2 ay
99 TL C4U Dragon 3.5mm RGB HB gaming kampanyası
https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/case-4u-urunlerinde-super-firsatlar
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


Kulaklık bayağı ucuz, güncel kurla düşününce değerlendirilebilir, fiyat akakçeye bakınca da açıldığından beri en düşük halinde,


https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/case-4u-urunlerinde-super-firsatlar
A
geçen yıl
Philips 55PUS7181 Ekranda Dalgalanma Sorunu
İyi forumlar arkadaşlar.

Televizyon izlerken televizyon birden bire ekranda dalgalanma yapmaya başladı. Üsten bir çizgi oluştu ve akabinde onun aşağısından itibaren dalgalanmaya başladı.

Sorunun ne olduğunu veya hangi parça olduğunu bilen var mi ? Şu parçayı değiştirirsen düzelir diyebilir misiniz ?

Tavsiye ve önerilerinize açığım. Video
A
3 yıl
iOS 14 Ana Ekran Paylaşımı [ANA KONU]
Silinebilir.
A
4 yıl
iPad Yatay Kullanım Hk
Merhaba,

DH uygulaması çok iyi ve her geçen gün daha da iyi oluyor. Yalnız uzun zamandır tablet için yatay kullanım desteği gelmedi. Uygulamayı dikey kullanmak zorunda kalıyorum, kılıf ile beraber yatay kullanım sağlayamıyorum.

Bununla ilgili bir çalışmanız olacak mı?

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >


Cihaz: iPhone10,3 (12.2)
Sürüm: 1.4.2 (655)
A
4 yıl
Bildirim var sorunu
Merhaba ,

Okunmamış bildirimim bulunmamasına rağmen uygulama da bildirimim olduğunu gösteriyor.

Veya yeni bir bildirimim olmasına rağmen uygulama varmış gibi gösteriyor.

Bilginize.

< Resime gitmek için tıklayın >


Cihaz: iPhone10,3 (12.1.3)
Sürüm: 1.3.9 (641)
A
4 yıl
Adobe Lightroom Presets’lerini iOS & Android’de Nasıl Kullanırız
Herkese Merhabalar,

Kendi web sitemde anlatmış olduğum buraya da sadece linkini bırakabileceğim bir yöntemden sizleride haberdar etmek istiyorum.
Lightroom uygulamasını bir çoğumuz kullanıyoruzdur özellikle beğendiğimiz ve sevdiğimiz presetsları kullanmak daha keyifli olabiliyor.

Bende bu konu üzerinde bir çalışma yaparak, Lightroom Presetslarını telefonda Creative Cloud üyeliğimiz olmadan nasıl kullanabiliriz diye bir çalışma yaptım ve sonucunu aşağıdaki linkte sizlerle paylaştım arkadaşlar.

Umarım faydalı olmuştur.

Adobe Lightroom Presets’lerini iOS & Android’de Nasıl Kullanırız
A
5 yıl
Android TV'ye Web'de İzlediğiniz Filmi Aktarma
Merhaba,

Bu yöntem, herhangi ekstra bir uygulama olmadan Android TV'nize telefonunuzda bulunan Google Chrome ile film aktarmaya yarıyor.
İlgili Yazıya aşağıdaki Blog sayfamdan ulaşabilirsiniz;https://atifzafrak.blogspot.com.tr/2017/08/chromedan-android-tvye-film-aktarma.html

Yapılan işlemin örneği;
Videoyu izlemek için tıklayınız
A
5 yıl
Android TV'lerde Geçiş Efektlerini Kapatma
Herkese Merhaba,

Android TV'lerde Animasyon geçişlerini kapatarak, hız artışı yani en azından menüye girdiğinizde animasyonlar devreye girerek TV nizdeki performansı etkileyen sorunu ortadan kaldırmak için bir anlatım hazırladım. Bu anlatımı kendi Philips 7181 Android TV modelinde denedim ve olumlu sonuç aldım. Umarım sizlerde aynı sonuca ulaşırsınız.

İlgili Kaynak;https://atifzafrak.blogspot.com.tr/2017/07/philips-55pus7181-android-tv-animasyon.html

İlgili Video örneği;
Videoyu izlemek için tıklayınız
A
7 yıl
Samsung S7 & S7 Edge Stock Kamerasına Alternatif
Arkadaşlar Merhaba,

Normalde S7 konusunun içerisinde yazmış olduğum bir post du bu, fakat bazen gözden kaçabiliyor diye bunu konu olarak açmaya karar verdim.

Deneyen arkadaşlar da yorumlarını yazarlarsa, bu konuda ki fikir alışverişlerimizi yapmış oluruz. Ne kadar faydalı ne kadar faydalı değil görmüş oluruz.

------------------------------------------------------------------------

Belki biraz tuhaf gelecek ama, SAMSUNG'un kendi kamera yazılımını pek beğenmediğim için, HTC nin kamera Uygulamasının apk sını indirip telefonuma kurdum, ve birde HTC nin kendi galerisinin APK sını bulup kurdum telefonuma ve sonuç harika.

Neden sonuç harika, bir kere Galeri olarak HTC nin galerisi çok güzel, gerekse kullanış açısından olsun gerekse performans ve galerinin görünümü olsun, harika.. Kamera uygulamasını deneme amaçlı yüklemiştim, ama dünden beri samsungun kendi yazılımı ile htc nin kini karşılaştırıyorum arada gerçekten fark oluşuyor.

Samsung birazcık daha bulanık çekerken, HTC nin kamerası renkleri de netliği de çok iyi ayarlıyor. Bilmiyorum belki bana öyle gelmiştir, ama dünden beri test ediyorum, photoshop üzerinde de karşılaştırdım gerçekten çok fark var gibi geliyor bana. Fotoğrafları her iki yazılımla fotoğrafları çektikten sonra karşılaştırın, dediğimi anlayacaksınız.

HTC nin Galeri uygulaması; http://www.apkmirror.com/apk/htc-corporation/gallery-htc-corporation/gallery-htc-corporation-9-51-755029-release/
HTC nin Kamera Uygulaması:http://www.apkmirror.com/apk/htc-corporation/htc-camera-new/htc-camera-new-8-10-748210-release/ ( Ben nodpi ) olanı indirdim.


Deneyip kendiniz de bir test edin isterim..

< Resime gitmek için tıklayın >

SAMSUNG (Samsung biraz daha yakın çekilmiş.)
< Resime gitmek için tıklayın >


HTC Kamera APK (HTC biraz daha uzak çekilmiş. Kasti değil, ama yine de görüntü yakınlaştığı zaman HTC daha net çıkıyor)
< Resime gitmek için tıklayın >
A
7 yıl
Forum sürümü ile mobil sürümü arasında ki senkron hatası.
Merhaba

Telefon üzerinden mobil uygulamayı kullanarak açtığım konu ya gelen yorumlar eksik görünüyor. Bildirimler de yorum geldi görünüyor. Konuya girince gelen yorumlardan eksik görünüyor.

Ayrıca konumun altına yapılan yorumlara karşı 1 adet daha fotoğraf yükledim ve yorum yaptım. Ama bu sadece telefondan konuya girdiğim zaman görünüyor. Foruma girince paylaştım yorum ve fotoğraf görünmüyor.

Ortada bir karışıklık var ama anlayamadım.


Ve ek olarak fotoğraf yükleme konusunda bir iyileştirme gerekiyor. Cihazdan fotoğraf seçip yükle dediğim de bazen bunu konuya 2 kere yüklemiş olabiliyor. 1 tane koyduğum fotoğraf konu da 2kere çıkıyor.

Aşağı da paylaştığım fotoğrafı mobil sürümü de yaptığım yorumu gösteriyor. Ama forum sürümün de hu yorumum ve fotoğrafım görünmüyor.
Bilginize arkadaşlar. < Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.